22 / 11 / 2022

Fasady firmy DRUTEX są cenione na całym świecie

DRUTEX ma w swojej bardzo bogatej ofercie również fasady. Konstrukcje aluminiowo-szklane polskiej firmy można podziwiać w wielu prestiżowych lokalizacjach, jak hotel Hilton w Nowym Jorku czy fabryka Lego w Meksyku. Moda na takie rozwiązania nie przemija.

Z bogatej oferty firmy DRUTEX skorzystała ostatnio między innymi firma AMD Telecommunications GmbH z niemieckiej Kolonii. Powstał tam nowy biurowiec o wysokości szesnastu metrów i szerokości dziewięciu. To cztery piętra plus parter. - Wygląda wyjątkowo i bardzo okazale. Fasady z firmy DRUTEX robią wrażenie i zatrzymują wzrok. To jedna z moich większych realizacji. Praca w takim biurowcu to na pewno pełen komfort - mówi Mirosław Pobłocki, realizator montażu. Wszystkie okna w biurowcu wyposażone zostały w żaluzje fasadowe, oczywiście także firmy DRUTEX.

Fasady firmy DrutexFasady i żaluzje fasadowe firmy DrutexFasada BMG Goworowski w Gdyni

Fasady z firmy DRUTEX są też w salonie J. i A. Garcarek - autoryzowanego dealera Mercedes-Benz w Koninie. Oficjalne otwarcie konińskiego salonu nastąpiło październiku tego roku. Wcześniej DRUTEX instalował fasady również w innych salonach samochodowych, m.in. w Mercedes-Benz BMG Goworowski Gdyni czy BMW Zdunek w Gdańsku.

- Wybraliśmy DRUTEX, bo to marka znana na rynku nie tylko z wysokiej jakości produktów, ale też wiarygodności biznesowej. Oferuje produkty najwyższej jakości, a tylko takie pasują do marki aut, jakie sprzedajemy w naszym salonie. Nie bez znaczenia był też krótki termin realizacji całego zamówienia. Wszystko przebiegło tak, jak należy. Efekt podziwiają wszyscy nasi klienci - mówi Andrzej Garcarek z Mercedes-Benz Auto Partner J. i A. Garcarek.

Duże, stylowe przeszklenia firmowane przez DRUTEX można zobaczyć w wielu obiektach w kraju i za granicą. To między innymi hotel Hilton w Nowym Jorku, hotelach Hyatt, Sheraton czy Marriott w USA czy m.in. fabryce Lego czy kopalni złota w Meksyku.

Pełna personalizacja

Moda na duże, przeszklone przestrzenie nie przemija. A fasada jest wizytówką każdego obiektu. Dzisiejsza technologia pozwala na wręcz nieograniczone, odważne realizacje architektoniczne. Niezwykle ważne jest, by Klient mógł spersonalizować wybrany produkt, co umożliwia w pełni firma DRUTEX.

- To perspektywiczny rynek. Mamy szereg atutów, by rozwijać się w tym segmencie. To przede wszystkim bardzo wysoka jakość w połączeniu z nowoczesnością i funkcjonalnością oraz termin realizacji. Konstrukcje aluminiowo-szklane naszej firmy wyróżniają się wysoką wytrzymałością i trwałością na lata. Są bezpieczne i stabilne. Oferujemy fasady MB-SR 50 N / MB-SR 50 N HI, które powstają z materiałów z najwyższej półki. Indywidualną ofertę możemy dowolnie modyfikować, w zależności od oczekiwań Klientów, którzy mogą wybrać np. szyby o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowane, antywłamaniowe, ornamentowe czy przeciwsłoneczne. Do tego proponujemy bogatą gamę kolorów, a posiadanie własnej malarni daje nam dodatkowy atut, ponieważ pomaga szybciej realizować zamówienia w dowolnym kolorze – mówi Gabriela Gusztyn-Popławska, dyrektor PR w firmie DRUTEX.

Klient ma obecnie do wyboru ponad 200 kolorów profili, a aplikacją wybranego zajmie się najnowocześniejsza w Europie malarnia proszkowa aluminium, jedna z nielicznych tego typu instalacji na świecie, którą DRUTEX wybudował na własne potrzeby. Gwarantuje to niezwykle trwałą powłokę i głębię koloru na długie lata, w każdych warunkach atmosferycznych. W standardzie oferowane są farby matowe, które nie powodują oślepiających refleksów promieni słonecznych.

Poza tak bogatą kolorystyką, inwestor ma możliwość wyboru m.in. pakietów szybowych o rewelacyjnym parametrze Ug wynoszącym nawet 0,3 (m2W). Doskonałe właściwości izolacji termicznej to nie wszystko, bowiem do dyspozycji Klienta jest aż 16 typów szkła. Dzięki temu DRUTEX daje możliwość pełnego dopasowania produktu do specyfiki każdej inwestycji. Jeżeli obiekt jest zlokalizowany jest w okolicy o natężonym hałasie, zaleca się wybór szyb z funkcją Sound Reduction, co przyczyni się do znacznej poprawy izolacji akustycznej obiektu. Z kolei na najbardziej nasłonecznione strony fasady zaleca się szyby SunGuard, które będą chronić wnętrze przed nadmiernym wzrostem temperatury. W ofercie znajdziemy również szyby antywłamaniowe, które zapewnią odpowiedni poziom bezpieczeństwa przed „niechcianymi gośćmi”.

Zgodne z europejskimi normami

Fasady firmy DRUTEX dają możliwość uzyskania nowoczesnej architektury budynku. To dzięki kształtom słupów i rygli, pozwalającym budować estetyczne fasady z wąskimi liniami podziału. Do tego konstrukcja profili jest kompatybilna z innymi systemami okienno-drzwiowymi firmy DRUTEX.

- Długoletnie doświadczenie i bogate zaplecze technologiczne pozwalają nam tworzyć duże, energooszczędne przeszklenia, co zwłaszcza w obecnych czasach kryzysu energetycznego ma swoje niewątpliwe atuty. Stolarka i fasady naszej firmy wykorzystywane są w budownictwie na całym świecie. Służą do konstruowania przeszklonych elewacji w budynkach biurowych, obiektach użyteczności publicznej, handlowych i usługowych, przemysłowych, ale także coraz częściej w budynkach mieszkalnych. Zapewniamy możliwość wykonania różnorodnych kształtów konstrukcji fasadowych oraz dowolność aranżacji zgodnych z europejskimi normami, co wynika z wysokich parametrów statycznych profili dodaje Gabriela Gusztyn-Popławska.

Dopełnieniem każdej fasady są drzwi wejściowe. Bogata gama modeli, kolorystyki oraz możliwości konfiguracyjnych drzwi DRUTEX zadowolą gusta nawet najbardziej wymagających Klientów. Podobnie, jak idealnie sprawdzające się przy dużych przeszkleniach rolety i żaluzje fasadowe (DRUTEX w ofercie ma lamele C80, Z90 i S90).

- Pochlebne opinie dotyczące naszych fasad docierają do nas z różnych stron świata. Stanowią one najlepszą rekomendację świadczącą o wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów - zaznacza Gabriela Gusztyn-Popławska.

Na indywidualne zamówienie

DRUTEX to polska firma z 37-letnią historią, stworzona od podstaw przez Leszka Gierszewskiego. Obecnie to już marka o zasięgu globalnym, której produkty trafiają do ponad 40 krajów świata na wszystkich kontynentach. Każde okno, drzwi czy fasada powstają od podstaw, zawsze na indywidualne zamówienie. Czas ich realizacji należy do jednych z najkrótszych na europejskim rynku. DRUTEX w swojej - stale rozbudowywanej - ofercie ma okna PVC, aluminiowe i drewniane, drzwi PVC i aluminiowe oraz żaluzje i rolety fasadowe, a także fasady czy ogrody zimowe.

Zalety fasad z firmy DRUTEX:

  • Bardzo wysoka jakość materiałów używanych do produkcji.
  • Produkcja tylko na indywidualne zamówienie.
  • Pełna personalizacja (kształt, rodzaj szyb, kolory profili).
  • Nowoczesny wygląd, zgodny ze światowymi trendami.
  • Najnowocześniejsze rozwiązania na światowym rynku.
  • Własna malarnia profili aluminiowych (ponad 200 trwałych kolorów do wyboru).
  • Kontrola jakości na każdym etapie produkcji (własne laboratorium badawcze).
  • Jeden z najkrótszych na europejskim rynku terminów realizacji zamówień.
  • Kompatybilność z innymi systemami okienno-drzwiowymi oraz żaluzjami i roletami fasadowymi firmy DRUTEX.
  • Zgodność z europejskimi normami.

Zobacz także

DRUTEX przedstawia nowy system tarasowy IGLO EDGE SLIDE
DRUTEX przedstawia nowy system tarasowy IGLO EDGE SLIDE
DRUTEX zaprezentował nowy system tarasowy – IGLO EDGE SLIDE
Więcej
DRUTEX z kolejnym w kolekcji Diamentem Forbesa
DRUTEX z kolejnym w kolekcji Diamentem Forbesa
Miesięcznik Forbes przygotował zestawienie najszybciej rozwijających się polskich przedsiębiorstw. Jednym z nich jest DRUTEX SA. 
Więcej
Golden Boy Trophy. DRUTEX wspiera najmłodszych adeptów żużla
Golden Boy Trophy. DRUTEX wspiera najmłodszych adeptów żużla
Mieszko Mudło wygrał Golden Boy Trophy i zdobył trofeum im. Zenona Plecha. 
Więcej