Dlaczego Drutex

Dlaczego Drutex

Wiodący producent okien w Europie

DRUTEX S.A. z potencjałem produkcyjnym pozwalającym na wytwarzanie do 7000 okien dziennie, jest wiodącym producentem w Europie. W swojej ofercie, poza stolarką z PVC, posiada również okna, drzwi z drewna i aluminium oraz fasady z aluminium, ogrody zimowe, drzwi przeciwpożarowe oraz rolety i żaluzje zewnętrzne.

7000
okien dziennie *
* potencjał produkcyjny firmy DRUTEX S.A.
3500
pracowników *
* średnia liczba pracowników w 2020
400
pojazdów

Niezależność w zakresie produkcji

DRUTEX produkuje okna od A do Z. Posiada własny dział badań i rozwoju, biuro konstrukcyjne oraz laboratorium badawcze. Samodzielnie produkuje najwyższej jakości profile okienno-drzwiowe klasy A (wyłącznie z materiału pierwotnego) oraz szyby zespolone. Poza stolarką PVC w swojej ofercie posiada także rolety, okna i drzwi z drewna, aluminium, fasady, ogrody zimowe.

Globalny zasięg działania

DRUTEX posiada sieć składającą się z ponad 4500 partnerów handlowych na całym świecie. Poza Europą sprzedaje swoje produkty np. w USA, Meksyku, Australii czy na Bliskim Wschodzie. Eksport stanowi dziś ponad 75%. Produkty DRUTEX posiadają liczne certyfikaty, atesty i dopuszczenia techniczne przyznawane przez renomowane instytucje certyfikujące na całym świecie.
4500 parterów handlowych
 
Eksport ponad 75%
 
Certyfikaty uznane na świecie
 

7-dniowe terminy realizacji zamówień w całej Europie*

DRUTEX od zawsze stawiał na niezależność, elastyczność i sprawność działania. Dzięki temu firma oferuje dziś najkrótsze na rynku terminy realizacji zamówień wraz z dostawą, tylko 7 dni w całej Europie*, co stanowi ewenement wśród światowych producentów stolarki. Dysponuje nowoczesną flotą transportową składającą się z ok. 400 pojazdów.   *warunkiem jest złożenie zamówienia w określonym trybie

Zamówienie
Przyjęcie Twojego zamówienia przez dział handlowy
Przygotowanie
Dział technologiczny przygotowuje Twoje zamówienie do produkcji, a w międzyczasie dział ekstruzji produkuje profile pod realizację Twojego zamówienia.
Produkcja
Twoje zamówienie trafia na produkcję: produkcja profilu – cięcie profilu na odpowiedni wymiar – zbrojenie okna - zgrzanie profilu – okuwanie skrzydła i ramy - produkcja szyby zespolonej – wstawienie pakietu szybowego.
Załadunek
Gotowe zamówienie oczekuje na załadunek
Dostawa
Twoje produkty docierają do Ciebie w całej Europie w ciągu maksymalnie 7 dni* od momentu zamówienia (*warunkiem jest złożenie zamówienia w określonym trybie)