Porady

Modne wyjście na taras idealne nie tylko latem!
Taras doceniamy szczególnie latem, gdy stanowi on przedłużenie dziennej strefy i gdy zostanie odpowiednio połączony z wnętrzem. 
Wnętrzarska moda 2018 roku
Nowy rok to nie tylko zmiana cyfry w kalendarzu. 
Mój dom, moja twierdza
Współczesne wymogi stawiane oknom są niezwykle wyśrubowane. 
Konserwacja okien
Aby przedłużyć żywotność i zachować dobry wygląd okien i drzwi należy stosować odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne i konserwacyjne 
Anomalie pogodowe - warto się na nie przygotować!
Coraz częściej w Polsce dają o sobie znać gwałtowne zjawiska pogodowe, które do niedawna traktowaliśmy wyłącznie jako anomalie pogodowe
Łatwe sposoby na optyczne powiększenie mieszkania
Kawalerki i małe, kompaktowe mieszkania wymagają od domowników pomysłowości i umiejętności designerskich ...
Właściwe okna to sposób na zimowe oszczędności
Nieszczelne okna mogą skutkować utratą nawet 30 proc. energii, a co za tym idzie znacznie wyższymi rachunkami w sezonie grzewczym. 
Trendy w designie okien
W okiennym wzornictwie sezonowe hity zastępuje stopniowa, stylowa transformacja. Jej kierunek od kilku lat jest jasny i zgodny z zasadą „less is more”. Modne okno to przede wszystkim przestronna szyba – profile są smukłe, łagodne i minimalistyczne, choć mile widziana jest także odrobina kolorystycznej awangardy.
Jak wybrać okna do pokoju dziecka?
Okna w dziecięcym pokoju pełnią wiele funkcji. Mają zapewniać właściwą wentylację, chronić przed zimnem i upałem oraz zapewniać spokojny sen dzięki dobrej izolacji akustycznej. Podpowiadamy, na co zwracać uwagę wybierając okna do pokoju najmłodszego członka rodziny.