W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Specjalista ds. sprzedaży (z językiem francuskim lub włoskim)

Sprzedaż

Umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z Partnerami Biznesowymi
  • Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • Aktywna sprzedaż produktów i usług
  • Realizacja i koordynacja działań wsparcia sprzedaży
  • Realizacja planów sprzedażowych

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w Europie
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Dostęp do nowoczesnych rozwiązań i profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy
  • Pracę w młodym zespole
  • Ambitne, samodzielne stanowisko
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy

Chętnych prosimy o kontakt osobisty (w dziale kadr) z kompletem dokumentów w siedzibie firmy - Bytów, ul. Lęborska 31

W nadesłanych dokumentach prosimy o zawarcie stwiedzenia:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnei z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)"

Wymagania:

  • Wysoka motywacja i nastawienie na osiąganie celów
  • Samodzielność i proaktywne nastawienie do pracy
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami
  • Umiejętność analiz i skutecznego wyciągania wniosków
  • Umiejętność raportowania
  • Znajomość języka francuskiego lub włoskiego (warunek konieczny)
  • Dyspozycyjność

Pracownik w dziale produkcji

Produkcja

Firma DRUTEX Spółka Akcyjna w Bytowie zatrudni osoby z wykształceniem zawodowym lub średnim do pracy przy produkcji stolarki okiennej i drzwiowej

Miejsce pracy:

  • Bytów

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie min. zawodowe

Oferujemy:

  • Przekwalifikowanie zawodowe do potrzeb i wymagań produkcyjnych zakładu

Chętnych prosimy o kontakt osobisty z kompletem dokumentów do Działu Kadr w siedzibie firmy DRUTEX S.A w Bytowie, ul. Lęborska 31

Pracownik produkcyjny

Produkcja

Bytów

  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • Zmysł techniczny, zdolności manualne
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • Odpowiedzialność, uczciwość i punktualność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę - wynagrodzenie motywacyjne, powiązane z efektami pracy
  • Możliwość rozwoju i samorealizacji
  • Pakiet szkoleń

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie zleceń produkcyjnych z zachowaniem standardów jakościowych i ilościowych
  • Obsługa pracy maszyn i urządzeń
  • Współpraca z pozostałymi osobami na swojej zmianie

Dbanie o czystość w miejscu pracy i przestrzeganie zasad BHP

Kierowca samochodu ciężarowego z przyczepą

Logistyka

Firma DRUTEX Spółka Akcyjna w Bytowie zatrudni osoby o następujących kwalifikacjach

Wymagania:

  • Prawo jazy kat. C+E
  • Świadectwo kwalifikacji zawodowych
  • Karta kierowcy
  • Aktualne orzeczenie psychologiczne

Chętnych prosimy o kontakt osobisty (w dziele kadr) z kompletem dokumentów w siedzibie firmy - Bytów, ul. Lęborska 31, tel. 59 822 91 10

Wyślij aplikację

to pole jest wymagane
Stanowisko
Załączniki
wyrażam zgodę
Captcha
captcha Przepisz tekst z obrazka

Polityka personalna

Polityka Personalna firmy DRUTEX S.A. zakłada, że najważniejszym i najcenniejszym kapitałem firmy są ludzie. Odpowiednio dobrane zasoby ludzkie są gwarantem utrzymania i umacniania pozycji wiodącego producenta na rynku stolarki okiennej i drzwiowej w Polsce. Poziom wiedzy pracowników, ich wykształcenie, motywacja i zaangażowanie stanowią klucz do sukcesu. Celem firmy DRUTEX S.A. jest, więc zatrudnianie osób ambitnych, dla których przyczynianie się do sukcesu firmy stanowi wyznacznik ich samorealizacji. DRUTEX S.A. podejmuje wszelkie działania mające na celu wspieranie polityki personalnej w przedsiębiorstwie zachęcając pracowników do podejmowania nauki, doskonalenia swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. DRUTEX S.A. jest firmą, w której kreatywni, pełni energii i zaangażowania ludzie pracują wspólnie, aby realizować ambitne cele, dbając jednocześnie o zapewnienie jak najwyższych standardów.

Rozwój zawodowy

DRUTEX S.A. stwarza możliwości rozwoju zawodowego w nowocześnie zarządzanej firmie. Realizacja powyższej przesłanki jest odzwierciedlana na wszystkich poziomach zarządzania personelem - począwszy od etapu rekrutacji, poprzez pomoc w określeniu ścieżek kariery zawodowej ukierunkowanej na rozwój osobisty i awans oraz umożliwienie ich realizacji. Dlatego poszukując najlepszych kandydatów stawiamy przede wszystkim na ich rozwój i kompetencje, dbając o to, by pracownicy DRUTEX S.A. reprezentowali najwyższy poziom profesjonalizmu w wykonywaniu powierzonych im obowiązków. Firma DRUTEX S.A. realizuje szeroki zakres szkoleń pracowniczych prowadzonych przez renomowane firmy szkoleniowo-konsultingowe, mające na celu poszerzenie wiedzy na temat wewnętrznych mechanizmów w firmie oraz poprawę efektywności pracy zespołowej w zakresie realizacji zadań.