03 / 02 / 2023

S90 i Z90 - nowości w ofercie firmy DRUTEX

DRUTEX poszerzył swoją ofertę o niezwykle funkcjonalne modele żaluzji fasadowych z lamelami S90 oraz Z90. To już druga linia do produkcji żaluzji fasadowych, którą dysponuje firma. Wcześniej, w grudniu 2020 roku, DRUTEX zakupił linię do produkcji żaluzji z lamelami w kształcie C.

Wszystkie modele żaluzji fasadowych powstają w firmie od podstaw. To gwarantuje pełną kontrolę nad całym procesem produkcji, od zera po gotowy produkt, a co za tym idzie najwyższą jakość. Żaluzje, podobnie jak okna i drzwi, są w firmie DRUTEX produkowane tylko na indywidualne zamówienie Klienta.

 - Nowe żaluzje fasadowe z lamelami S90 i Z90 marki DRUTEX stanowią uzupełnienie oferty firmy. Pierwszy z wprowadzonych modeli C80, z uwagi na wysoką jakość, precyzję wykonania i szybki termin realizacji, bardzo szybko zyskał uznanie Klientów w Polsce i za granicą. Jestem przekonana, że nowe warianty żaluzji spotkają się z równie entuzjastycznym przyjęciem przez naszych partnerów na świecie – mówi Gabriela Gusztyn-Popławska, dyrektor PR DRUTEX S.A. 

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów oraz powłok lakierniczych żaluzje fasadowe firmy DRUTEX są bardzo odporne na czynniki atmosferyczne: wiatr, działanie wody, wilgoć czy promienie słoneczne. Przez lata będą wyglądać tak samo dobrze, jak tuż po montażu. Nowe żaluzje gwarantują jeszcze lepsze zacienienie oraz wygłuszenie.  

Niewątpliwym atutem żaluzji fasadowych firmy DRUTEX jest regulacja kąta nachylenia lameli. Umożliwia to dostosowywanie i kontrolowanie dostępu światła słonecznego do budynku i pozwala na optymalne zaciemnienie wnętrz, bez konieczności całkowitego przesłaniania okien. To idealne rozwiązanie np. dla rodziców, gdy potrzebują odpowiednio zaciemnionego pomieszczenia dla drzemki dzieci w dzień. 

To nie koniec zalet nowości firmy DRUTEX. Żaluzje fasadowe pomagają oszczędzać energię, co w obecnych czasach wysokich rachunków za prąd czy ogrzewanie jest dużym atutem. Istotną rolę odgrywa tu możliwość włączenia nowych żaluzji do systemów inteligentnego zarządzania domem (smart home) i sterowania nimi za pomocą smartfonu czy tabletu. W standardzie nowych żaluzji montowany jest silnik Somfy z funkcją przeciążenia, detekcją przeszkód oraz z opcją zdalnego sterowania. Dysponując inteligentnymi rozwiązaniami, które pomagają sterować pracą grzejników, termostatu czy żaluzji, można też obniżyć rachunki za ogrzewanie. Wymierne korzyści mogą płynąć także z inteligentnego zarządzania oświetleniem. Do tego komfortowym rozwiązaniem jest sprzężenie ze stacjami pogodowymi, co znacząco podnosi wygodę użytkowania żaluzji fasadowych. 

Nowe żaluzje firmy DRUTEX dostępne są w systemie fasadowym lub nadstawnym, a prowadnice mogą być podtynkowe lub samonośne. Do tego klienci mogą wybierać z  gamy sześciu atrakcyjnych i trwałych kolorów. Co ważne matowych, co gwarantuje brak denerwujących refleksów. 

Żaluzje te można dopasować do każdego stylu architektonicznego. Niepowtarzalny design gwarantuje spójność ze współczesnymi trendami, preferującymi duże przeszklenia. Dzięki wyposażeniu w czujnik siły wiatru żaluzje gwarantują odpowiedni poziom bezpieczeństwa (w razie potrzeby automatycznie się schowają). Mogą też działać w sekcjach - inteligentne sterowanie pozwala na opuszczanie i podnoszenie w określonych porach dnia i w niezależnych sekcjach. 

Montaż żaluzji jest możliwy w budynkach mieszkalnych oraz usługowych (biura, hotele, obiekty użyteczności publicznej). Zarówno tych już istniejących, jak i tych dopiero budowanych. 

10 ARGUMENTÓW ZA ŻALUZJAMI FASADOWYMI FIRMY DRUTEX

  • Zawsze najwyższa jakość wykonania z najlepszych materiałów.
  • Wyjątkowa odporność na warunki atmosferyczne.
  • Sześć atrakcyjnych, matowych kolorów z gwarancją trwałości.
  • Idealna ochrona wnętrz przed zbyt dużym nasłonecznieniem z płynną regulacją.
  • Zapewniona prywatność i ochrona przed wścibskimi spojrzeniami.
  • Mniejsze wydatki na ogrzewanie i energię elektryczną.
  • Spójność z współczesnymi trendami architektonicznymi.
  • Montaż zarówno w powstających, jak i już istniejących budynkach.
  • Sprzężenie z stacjami pogodowymi oraz inteligentnymi systemami zarządzania.
  • W standardzie silnik Somfy z funkcją przeciążenia, detekcją przeszkód oraz z opcją zdalnego sterowania.

Zobacz także

Kamila Gierszewska “Osobowością Branży”, DRUTEX “Budowlaną Firmą Roku”
Kamila Gierszewska “Osobowością Branży”, DRUTEX “Budowlaną Firmą Roku”
Wiceprezes Kamila Gierszewska została “Osobowością Branży”, a DRUTEX “Budowlaną Firmą Roku”.
Więcej
DRUTEX z nową stroną internetową
DRUTEX z nową stroną internetową
Właśnie uruchomiliśmy nasza nową stronę internetową.
Więcej
DRUTEX partnerem jubileuszowego 80. Tour de Pologne
DRUTEX partnerem jubileuszowego 80. Tour de Pologne
W tym roku odbędzie się jubileuszowy 80. Tour de Pologne UCI World Tour. Po raz kolejny weźmiemy udział w tym wydarzeniu jako Oficjalny Sponsor Partner Logistyczny oraz Sponsor Premii „Zwycięzca Etapu” Tour de Pologne.
Więcej