18 / 09 / 2022

Święto kolarzy amatorów z udziałem firmy DRUTEX

W przedostatni weekend września Bytów przez jeden dzień był stolicą amatorskiego kolarstwa, a to wszystko za sprawą wyścigu ORLEN Lang Team Race, którego partnerem był DRUTEX S.A.

Dla kolarzy były do wyboru dwa dystanse: Maxi i Mini. Zapisało się ponad 250 osób. Dodatkową atrakcją dla kolarzy amatorów było to, że na starcie z nimi stanął zawodowiec z grupy Lotto Soudal – Kamil Małecki.

Nasza firma, podobnie jak przy organizacji Tour de Pologne, zapewniła obsługę logistyczną, wykorzystując do tego swoją rozbudowaną i nowoczesną flotę samochodów.

– Finał cyklu ORLEN Lang Team Race w Bytowie to już tradycja. To miejsce idealne do uprawiania kolarstwa. Organizujemy ten wyścig przede wszystkim dla amatorów, którzy chcą poczuć się jak zawodowcy i przejechać w wyścigu z profesjonalną oprawą jak w Tour de Pologne – mówi Czesław Lang, szef Lang Team, dla którego Bytów to rodzinne miasto.

Bytów to także, nieprzerwanie od 37 lat siedziba firmy DRUTEX S.A. To stąd codziennie na cały świt wysyłane są okna i drzwi.

Ten wyścig to kontynuacja udanej współpracy firmy DRUTEX z Czesławem Langiem i jego Lang Team, a tym samym wsparcia polskiego kolarstwa. Już od kilku lat działamy razem, z sukcesami, przy organizacji Tour de Pologne i Wyścigu Narodów. Bardzo nas cieszy wysoka frekwencja w bytowskich zawodach, bo to potwierdza, że kolarstwo, nie tylko to zawodowe, jest w Polsce popularne – mówi Paweł Grzonka dyrektor ds. marketingu naszej firmy.

Zobacz także

DRUTEX w Hiszpanii zaprezentował IGLO EDGE
DRUTEX w Hiszpanii zaprezentował IGLO EDGE
DRUTEX podczas targów Construmat w Barcelonie, po raz pierwszy na rynku hiszpańskim, zaprezentował okno nowej generacji - IGLO EDGE.
Więcej
DRUTEX w Rzymie ze światową premierą IGLO EDGE
DRUTEX w Rzymie ze światową premierą IGLO EDGE
DRUTEX podczas targów EDILEXPO Roma 2024 zaprezentował światu nową generację okien IGLO EDGE. 
Więcej
DRUTEX przedstawia okno nowej generacji IGLO EDGE
DRUTEX przedstawia okno nowej generacji IGLO EDGE
Okno IGLO EDGE otwiera nowy rozdział w aranżacji budynków.
Więcej