Święto kolarzy amatorów z udziałem firmy DRUTEX

2022/09/18

W przedostatni weekend września Bytów przez jeden dzień był stolicą amatorskiego kolarstwa, a to wszystko za sprawą wyścigu ORLEN Lang Team Race, którego partnerem był DRUTEX S.A.

Dla kolarzy były do wyboru dwa dystanse: Maxi i Mini. Zapisało się ponad 250 osób. Dodatkową atrakcją dla kolarzy amatorów było to, że na starcie z nimi stanął zawodowiec z grupy Lotto Soudal – Kamil Małecki.

Nasza firma, podobnie jak przy organizacji Tour de Pologne, zapewniła obsługę logistyczną, wykorzystując do tego swoją rozbudowaną i nowoczesną flotę samochodów.

Finał cyklu ORLEN Lang Team Race w Bytowie to już tradycja. To miejsce idealne do uprawiania kolarstwa. Organizujemy ten wyścig przede wszystkim dla amatorów, którzy chcą poczuć się jak zawodowcy i przejechać w wyścigu z profesjonalną oprawą jak w Tour de Pologne – mówi Czesław Lang, szef Lang Team, dla którego Bytów to rodzinne miasto.

Bytów to także, nieprzerwanie od 37 lat siedziba firmy DRUTEX S.A. To stąd codziennie na cały świt wysyłane są okna i drzwi.

- Ten wyścig to kontynuacja udanej współpracy firmy DRUTEX z Czesławem Langiem i jego Lang Team, a tym samym wsparcia polskiego kolarstwa. Już od kilku lat działamy razem, z sukcesami, przy organizacji Tour de Pologne i Wyścigu Narodów. Bardzo nas cieszy wysoka frekwencja w bytowskich zawodach, bo to potwierdza, że kolarstwo, nie tylko to zawodowe, jest w Polsce popularne – mówi Paweł Grzonka dyrektor ds. marketingu naszej firmy.

DRUTEX w Tour de Pologne
DRUTEX wśród najsilniejszych polskich marek

Zobacz także

DRUTEX na targach w Las Vegas
Na przełomie stycznia i lutego DRUTEX zaprezentuje swoją ofertę na targach NAHB International Builders Show w Las Vegas. Stany Zjednoczone to dla firmy bardzo ważny rynek.
DRUTEX partnerem najważniejszych sportowych podsumowań roku
DRUTEX został partnerem dwóch ważnych sportowych podsumowań mijającego roku - Gali Mistrzów Sportu, czyli finału 88. Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Polski 2022 Roku oraz Gali Tygodnika "Piłka Nożna"
DRUTEX kibicuje najlepszym
Zostaliśmy jednym z partnerów transmisji z Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które 20 listopada rozpoczęły się w Katarze.