Święto kolarzy amatorów z udziałem firmy DRUTEX

2022/09/18

W przedostatni weekend września Bytów przez jeden dzień był stolicą amatorskiego kolarstwa, a to wszystko za sprawą wyścigu ORLEN Lang Team Race, którego partnerem był DRUTEX S.A.

Dla kolarzy były do wyboru dwa dystanse: Maxi i Mini. Zapisało się ponad 250 osób. Dodatkową atrakcją dla kolarzy amatorów było to, że na starcie z nimi stanął zawodowiec z grupy Lotto Soudal – Kamil Małecki.

Nasza firma, podobnie jak przy organizacji Tour de Pologne, zapewniła obsługę logistyczną, wykorzystując do tego swoją rozbudowaną i nowoczesną flotę samochodów.

Finał cyklu ORLEN Lang Team Race w Bytowie to już tradycja. To miejsce idealne do uprawiania kolarstwa. Organizujemy ten wyścig przede wszystkim dla amatorów, którzy chcą poczuć się jak zawodowcy i przejechać w wyścigu z profesjonalną oprawą jak w Tour de Pologne – mówi Czesław Lang, szef Lang Team, dla którego Bytów to rodzinne miasto.

Bytów to także, nieprzerwanie od 37 lat siedziba firmy DRUTEX S.A. To stąd codziennie na cały świt wysyłane są okna i drzwi.

- Ten wyścig to kontynuacja udanej współpracy firmy DRUTEX z Czesławem Langiem i jego Lang Team, a tym samym wsparcia polskiego kolarstwa. Już od kilku lat działamy razem, z sukcesami, przy organizacji Tour de Pologne i Wyścigu Narodów. Bardzo nas cieszy wysoka frekwencja w bytowskich zawodach, bo to potwierdza, że kolarstwo, nie tylko to zawodowe, jest w Polsce popularne – mówi Paweł Grzonka dyrektor ds. marketingu naszej firmy.

DRUTEX w Tour de Pologne
DRUTEX wśród najsilniejszych polskich marek

Zobacz także

DRUTEX wśród najsilniejszych polskich marek
DRUTEX – jeden z europejskich liderów rynku stolarki okienno-drzwiowej - to jedna z najsilniejszych polskich marek, firma o zasięgu globalnym, wizytówka polskiej przedsiębiorczości. Potwierdzają to m.in. kolejne tytuły Superbrands. DRUTEX ma ich już osiem.
DRUTEX w Tour de Pologne
Trwa już ostatnie odliczanie. 30 lipca ruszy 79. Tour de Pologne UCI World Tour – jeden z najważniejszych wyścigów kolarskich świata. Po raz kolejny w tym wydarzeniu bierze udział nasza firma, która jest Oficjalnym Sponsorem, Partnerem Logistycznym oraz Sponsorem Klasyfikacji „Zwycięzca Etapu” Tour de Pologne.
DRUTEX na targach Fensterbau Frontale
W dniach 12-15 lipca br. w Norymberdze odbyły się targi Fensterbau Frontale, na których spotkało się ponad 700 wystawców z całego świata. Tegoroczna impreza, mimo swojej letniej edycji, cieszyła się dużym zainteresowaniem klientów, jako że odbyła się po raz pierwszy po czteroletniej przerwie wywołanej pandemią koronawirusa.