21 / 07 / 2022

DRUTEX w Tour de Pologne

Trwa już ostatnie odliczanie. 30 lipca ruszy 79. Tour de Pologne UCI World Tour – jeden z najważniejszych wyścigów kolarskich świata. Po raz kolejny w tym wydarzeniu bierze udział nasza firma, która jest Oficjalnym Sponsorem, Partnerem Logistycznym oraz Sponsorem Klasyfikacji „Zwycięzca Etapu” Tour de Pologne.

Wraz z organizatorami Tour de Pologne współpracujemy od 2020 roku. Na tegoroczny wyścig pojedzie ponad 40 pojazdów z firmowej floty, zapewniając logistykę pomiędzy poszczególnymi etapami imprezy.

Nasze pojazdy cały czas jeżdżą po Europie, dostarczając Klientom okna, drzwi i rolety, pokonując przy tym miliony kilometrów. Nowoczesna flota transportowa, dziś składająca się już z ponad 450 pojazdów, to wizytówka naszej firmy od lat. Cieszę się, że sprawdza się również podczas Tour de Pologne zapewniając sprawną logistykę i stanowiąc wsparcie w organizacji tak prestiżowego wydarzenia - mówi Paweł Grzonka, dyrektor marketingu.

79. Tour de Pologne rozpocznie się 30 lipca w Kielcach, a zwycięzcę klasyfikacji generalnej Energa poznamy 5 sierpnia na krakowskich Błoniach.

– Trzeci rok współpracy z firmą DRUTEX i jest to dla nas wielka sprawa oraz powód do dumy. Firma jest patronem klasyfikacji Zwycięzcy Etapu oraz naszym Partnerem Logistycznym. Od lat przygotowujemy największe coroczne wydarzenie sportowe w naszej części Europy, bo takim właśnie jest Tour de Pologne. Cieszę się, że możemy liczyć na takiego partnera jak DRUTEX, która w ścisłej czołówce europejskiej w swojej branży. Fakt, że taka marka jest częścią rodziny Tour de Pologne, jak nazywam naszych sprawdzonych partnerów, to wielka sprawa i jestem przekonany, że wspólnie stworzymy kolejny niezapomniany wyścig – mówi Czesław Lang, dyrektor generalny 79. Tour de Pologne UCI World Tour.

W 2022 roku mottem przewodnim Tour de Pologne będzie hasło “Wyścig dla pokoju”. To forma wsparcia Ukrainy.

Chcemy przeprowadzić wyścig, który będzie opierał się na zasadach braterstwa i pokoju. Wspólnie możemy przekazać ludziom takie wartości, bo Tour de Pologne to impreza, którą oglądają miliony kibiców, a jej zasięg jest międzynarodowy – podkreśla Czesław Lang. 

Tour de Pologne zaliczany jest do elitarnego cyklu UCI World Tour, czyli kolarskiej ligi mistrzów. Ten prestiżowy tour transmitowany jest do blisko 120 krajów na świecie. Przez wielu specjalistów TdP uważany jest jako jeden z najlepiej zorganizowanych wyścigów kolarskich globu. Od lat impreza przyciąga największe sławy peletonu i elitarne grupy zawodowe, dostarczając niezapomnianych wrażeń i emocji wszystkim kibicom.

Zobacz także

DRUTEX przedstawia nowy system tarasowy IGLO EDGE SLIDE
DRUTEX przedstawia nowy system tarasowy IGLO EDGE SLIDE
DRUTEX zaprezentował nowy system tarasowy – IGLO EDGE SLIDE
Więcej
DRUTEX z kolejnym w kolekcji Diamentem Forbesa
DRUTEX z kolejnym w kolekcji Diamentem Forbesa
Miesięcznik Forbes przygotował zestawienie najszybciej rozwijających się polskich przedsiębiorstw. Jednym z nich jest DRUTEX SA. 
Więcej
Golden Boy Trophy. DRUTEX wspiera najmłodszych adeptów żużla
Golden Boy Trophy. DRUTEX wspiera najmłodszych adeptów żużla
Mieszko Mudło wygrał Golden Boy Trophy i zdobył trofeum im. Zenona Plecha. 
Więcej