18 / 07 / 2022

DRUTEX na targach Fensterbau Frontale

W dniach 12-15 lipca br. w Norymberdze odbyły się targi Fensterbau Frontale, na których spotkało się ponad 700 wystawców z całego świata. Tegoroczna impreza, mimo swojej letniej edycji, cieszyła się dużym zainteresowaniem klientów, jako że odbyła się po raz pierwszy po czteroletniej przerwie wywołanej pandemią koronawirusa.

Na 250 metrowym stoisku zaprezentowaliśmy autorskie systemy okien PVC z serii Iglo Energy i Iglo 5 w okleinie antracyt czy okleinach drewnopodobnych wraz z wieloma opcjami dodatkowymi umożliwiającymi pełną personalizację jak również systemy HS, wyposażone w nowoczesne aluminiowe żaluzje fasadowe oraz moskitiery plisowane, które stanowią nowość w naszej ofercie i po raz pierwszy zostały przedstawione na niemieckich targach.

Ponadto, dla odwiedzających targi przygotowaliśmy kilka produktów aluminiowych, m.in. drzwi tarasowe harmonijkowe MB-86 Fold Line, okna z serii MB-86, okna w wersji drewniano-aluminiowej Duoline oraz drzwi wykonane na bazie systemu MB-86 SI wyposażone w pochwyt wnękowy z podświetleniem LED i czytnik linii papilarnych oraz inteligentny zamek drzwiowy Smart Lock by Drutex, który jest doskonałym uzupełnieniem oferty w zakresie inteligentnych rozwiązań sterowania stolarką.

Poza wspomnianymi produktami na stoisku można było zobaczyć rolety aluminiowe i PVC w różnych wariantach kolorystycznych wyposażone w rozwiązania typu Smart Home.

„ Tegoroczna edycja targów Fensterbau Frontale okazała się dla nas świetną okazją do przedstawienia naszych nowości produktowych i możliwością spotkania z obecnymi partnerami biznesowymi i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Sukces tegorocznej imprezy w Norymberdze pozwala nam optymistycznie patrzeć na rozwój branży okienno-drzwiowej w Niemczech i wierzę, że będziemy nadal, równie dynamicznie, zwiększać swój udział w niemieckim rynku okien i drzwi. Nasze produkty cieszą się dużym uznaniem Klientów, są doceniane za wysoką jakość i dbałość o detale, co z połączeniu ze sprawnym serwisem i prawie czterdziestoletnim doświadczeniem stanowi atut nie do przecenienia. Cieszę się również, że nowości, które zaprezentowaliśmy w tym roku, już przekonały do siebie Klientów w Niemczech, co potwierdza, że podążamy we właściwym kierunku”  mówi Marcin Kloska, dyrektor handlowy w firmie DRUTEX.

Tegoroczna wystawa Fensterbau Frontale odbyła się wyjątkowo jako letnia edycja połączonych eventów FENSTERBAU FRONTALE i HOLZ-HANDWERK. Odwiedzający i wystawcy spotkali się w Exhibition Centre w Norymberdze w dniach 12-15 lipca 2022 roku. 

Zobacz także

Kolekcjonerskie okno FC Bayern od DRUTEX trafi na aukcję charytatywną
Kolekcjonerskie okno FC Bayern od DRUTEX trafi na aukcję charytatywną
Wyjątkowy finał konkursu „Mistrzowskie Okno” zorganizowanego przez DRUTEX we współpracy z FC Bayern przyniósł historię, która wykracza daleko poza sportową rywalizację. Jeden z trzech kolekcjonerskich egzemplarzy okna z autografami zawodników niemieckiego klubu został przekazany zwycięzcy konkursu – Partnerowi Handlowemu DRUTEX, firmie OKTOMAR. Właściciel firmy podjął jednak decyzję, dzięki której nagroda zyska zupełnie nowy wymiar.
Więcej
Golden Boy Trophy 2026 – kolejna edycja za nami!
Golden Boy Trophy 2026 – kolejna edycja za nami!
W sobotę, 27 czerwca, na gdańskim minitorze przy ul. Zawodników odbyła się kolejna edycja turnieju Golden Boy Trophy, poświęconego pamięci legendarnego żużlowca Zenon Plech. Wydarzenie ponownie zgromadziło młodych zawodników z różnych krajów, dostarczając kibicom wielu sportowych emocji i widowiskowej rywalizacji.
Więcej
Nowości w ofercie – jeszcze więcej możliwości dla naszych klientów
Nowości w ofercie – jeszcze więcej możliwości dla naszych klientów
Stale rozwijamy naszą ofertę, wprowadzając rozwiązania odpowiadające na potrzeby nowoczesnego budownictwa oraz oczekiwania inwestorów i wykonawców. Wśród najnowszych zmian znalazł się nowoczesny system drzwi przeciwpożarowych MB-86N EI30, a także szereg nowych akcesoriów i rozwiązań zwiększających funkcjonalność naszej stolarki.
Więcej