13 / 05 / 2022

DRUTEX Dobrą Firmą 2022

Znaleźliśmy się w gronie laureatów programu Dobra Firma 2022 w kategorii "Najlepszy pracodawca – firmy średnie i duże".

Program Dobra Firma realizowany jest przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców (ZPP) w ramach działań wspierających przedsiębiorczość i promujących najefektywniej działające firmy w Polsce. Na podstawie wskaźników finansowych przygotowanych przez ekspertów Związku Przedsiębiorców i Pracodawców oraz danych otrzymanych od InfoCredit – powstała lista firm, które zostały dodatkowo zweryfikowane pod kątem kondycji finansowej, potencjału oraz reputacji. Wśród najlepszych polskich firm znalazł się DRUTEX S.A.

Otrzymana nagroda jest potwierdzeniem, że nasza firma ma ugruntowaną pozycję na rynku, cieszy się świetną reputacją, a przy tym oferuje doskonałe warunki i wysoki komfort pracy. Pracownicy, poza ciekawą i stabilną pracą, mogą liczyć również na bogaty pakiet socjalny.

- Obecnie zatrudniamy blisko cztery tysiące pracowników i należymy do największych pracodawców w kraju. Rosnąca baza klientów na całym świecie motywuje nas do podejmowania kolejnych inwestycji, zarówno w zakresie potencjału produkcyjnego, jak i zwiększania zatrudnienia. Stale szukamy specjalistów z branży IT, programistów, konstruktorów, inżynierów, osób ze znajomością języków obcych, czy pracowników do produkcji stolarki okienno-drzwiowej. Od zawsze ludzie są najważniejszym ogniwem w firmie. To oni tworzą markę przedsiębiorstwa. Stąd, tak liczne inicjatywy podejmowane przez DRUTEX w stronę pracowników, które sprawiają, że do pracy przychodzi się z przyjemnością.- mówi Paweł Grzonka, dyrektor marketingu firmy DRUTEX.

Przyznane przez ZPP wyróżnienie, to kolejne potwierdzenie, że jesteśmy lojalnym i stabilnym pracodawcą. Tylko w tym roku otrzymaliśmy również tytuł “Najlepszy Pracodawca w Polsce 2022” w kategorii “budownictwo” w rankingu organizowanym przez magazyn Forbes. To najlepsze referencje, potwierdzające wiarygodność w zakresie oferowanych przez nas warunków pracy.

Nasza firma to nie tylko kultura pracy i płacy, którą kreujemy w regionie. To również komfort miejsca pracy. Stąd między innymi decyzja o rozbudowie budynku biurowego firmy, który nie tylko zapewni dodatkowe miejsca pracy, ale przede wszystkim będzie spełniał najbardziej rygorystyczne wymogi ergonomii i bezpieczeństwa, stanowiąc jednocześnie przykład nowoczesnej architektury i designu.

Gala rozdania nagród "Dobra Firma”  odbyła się 12 maja w hotelu Sheraton Grand Warsaw w Warszawie. Galę poprzedziła całodniowa Konferencja “Finanse dla rozwoju”.

Zobacz także

Auto w darze dla Hospicjum Domowego
Auto w darze dla Hospicjum Domowego
Hospicjum Domowe w Bytowie działa od 10 lat, niosąc pomoc najciężej chorym.
Więcej
DRUTEX w Hiszpanii zaprezentował IGLO EDGE
DRUTEX w Hiszpanii zaprezentował IGLO EDGE
DRUTEX podczas targów Construmat w Barcelonie, po raz pierwszy na rynku hiszpańskim, zaprezentował okno nowej generacji - IGLO EDGE.
Więcej
DRUTEX w Rzymie ze światową premierą IGLO EDGE
DRUTEX w Rzymie ze światową premierą IGLO EDGE
DRUTEX podczas targów EDILEXPO Roma 2024 zaprezentował światu nową generację okien IGLO EDGE. 
Więcej