22 / 09 / 2022

DRUTEX wśród najsilniejszych polskich marek

DRUTEX – jeden z europejskich liderów rynku stolarki okienno-drzwiowej - to jedna z najsilniejszych polskich marek, firma o zasięgu globalnym, wizytówka polskiej przedsiębiorczości. Potwierdzają to m.in. kolejne tytuły Superbrands. Mamy ich już osiem.

Nasza firma cieszy się zaufaniem klientów i partnerów biznesowych na całym świecie. Właśnie otrzymaliśmy po raz ósmy z rzędu tytuł Superbrands, przyznany przez znaną na całym świecie organizację, nagradzającą już od 26 lat w 90 krajach najsilniejsze i cieszące się największym zaufaniem marki na świecie, jest tego potwierdzeniem.

Jesteśmy firmą o wyłącznie polskim kapitale, budowaną na solidnych fundamentach, od początku w Bytowie. Założycielem i do dziś prezesem jest Leszek Gierszewski. W naszych halach o łącznej powierzchni ponad 11 hektarów powstaje do siedmiu tysięcy okien dziennie. Każde na indywidualne zamówienie. Dzięki własnej rozbudowanej flocie ponad 450 pojazdów, która cały czas jeździ po Europie zamówienie realizowane są w ekspresowym tempie. Ponad 80 procent naszej produkcji trafia na eksport, do krajów Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Azji, Afryki i Australii. Są zamontowane w wielu prestiżowych lokalizacjach, takich jak hotele Hyatt, Holiday Inn, Sheraton, Marriott w Nowym Jorku czy fabryka Lego w Meksyku.

Kreujemy i wyznaczamy trendy na rynku. Co roku inwestujemy w rozwój dziesiątki milionów złotych, by sprostać oczekiwaniom stale rosnącej rzeszy klientów. Obecnie zatrudniamy blisko cztery tysiące osób, będąc przy tym jednym z największych i najbardziej cenionych pracodawców na Pomorzu. Od zawsze angażujemy się w działania CSR, wspierając różne inicjatywy czy też pomagając ochronie zdrowia.

DRUTEX to zawsze najwyższa jakości i innowacyjność, a także rzetelność biznesowa i gra fair play. Dla naszych klientów, których z roku na rok jest coraz więcej, a także naszych partnerów biznesowych to niezmiernie ważne. W branży jesteśmy jednym z liderów europejskiego, a nawet światowego rynku. A mamy apetyt na więcej. Stale rosnący popyt na naszą stolarkę oraz wysoki poziom satysfakcji Klienta są najlepszą motywacją do dalszego działania. Kolejne tytuły, takie jak Superbrands, pokazują, że droga, którą wybraliśmy i którą konsekwentnie podążamy od 37 lat nie tylko przyczynia się do dynamicznego rozwoju firmy, ale jest też zauważana i doceniana przez rynek oraz ekspertów – mówi Paweł Grzonka dyrektor ds. marketingu firmy DRUTEX.

Tegoroczna, 16. edycja konkursu Superbrands, opierała się na szerokim badaniu konsumenckim przeprowadzonym wśród respondentów, a także na opinii ekspertów z Rady Marek. Oceniali oni pozycję rynkową marki w Polsce, jakość produktów lub usług, jakość relacji B2B oraz innowacyjność i działania CSR. Pod uwagę brali też dynamikę rozwoju marki i jej siłę na tle danej kategorii.

Tytuł DRUTEX odebrał 21 września, podczas gali w Warszawie.

Zobacz także

DRUTEX z Gwiazdą Buildera
DRUTEX z Gwiazdą Buildera
DRUTEX S.A. po raz kolejny został Gwiazdą Rankingu Buildera w kategorii producentów materiałów budowlanych 
Więcej
DRUTEX i 100 nowych modeli drzwi
DRUTEX i 100 nowych modeli drzwi
Drutex rozszerzył ofertę o 100 nowych modeli drzwi aluminiowych zewnętrznych
Więcej
DRUTEX ze światową premierą
DRUTEX ze światową premierą
DRUTEX jako jeden z pierwszych na świecie producentów zaprezentował system tarasowy IGLO-HS z ukrytym w ramie silnikiem firmy SIEGENIA Drive axxent LS.
Więcej