25 / 04 / 2023

DRUTEX na targach BAU

Tegoroczna edycja prestiżowych targów BAU była rekordowa pod względem liczby odwiedzających nasze stoisko. W Monachium zaprezentowaliśmy aż dziewięć nowowści.


Targi BAU to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży budowlanej i architektonicznej na świecie. Goszczą tysiące firm na około 200 tysiącach metrów kwadratowych i setki tysięcy zwiedzających z ponad 100 krajów. Nie inaczej było w tym roku. Stoiska wystawców wypełniły wszystkie 18 hal dostępnych na terenie monachijskich targów. A jednym z najpopularniejszych było to należące do firmy DRUTEX, dla której Niemcy to jeden z najważniejszych rynków.


- Monachijskie targi powróciły po covidowej przerwie. Na naszym stoisku mieliśmy mnóstwo odwiedzających, z każdym dniem coraz więcej. Śmiało mogę powiedzieć, że frekwencja była rekordowa, o 20 procent wyższa niż przy poprzednich edycjach. Gościliśmy klientów nie tylko z Europy, ale także ze Stanów Zjednoczonych, Chin, Indii, Pakistanu czy Nowej Zelandii. To pokazuje, że nasza oferta idealnie wpasowała się w trend panujący na rynku i oczekiwania klientów. Targi BAU 2023 były bardzo owocne dla firmy DRUTEX, co powinno procentować w przyszłości – mówi Paweł Jereczek, dyrektor ds. sprzedaży DRUTEX S.A.


W Monachium zaprezentowaliśmy nową, pełną innowacyjnych rozwiązań ofertę odpowiadającą najnowszym trendom związanym między innymi z energooszczędnością.


- Ogromne wrażenie na odwiedzających zrobił m.in. nasz aluminiowy system drzwi tarasowych o wąskiej ramie (MB-Skyline), który doskonale wpisuje się w obecną modę panującą na rynku. Podobnie dużym zainteresowaniem cieszyły się nasze najcieplejsze okna wyposażone w aluminiową nakładkę od strony zewnętrznej, dostępną w ponad 200 kolorach (Iglo Energy Classic AluCover), co jest odpowiedzią na trend związany z energooszczędnością w połączeniu z wyróżniającym się designem. Niezwykle efektownie prezentowały się nasze drzwi aluminiowe MB-86N SI, spełniające wyśrubowane normy izolacyjne. Równie ciepło przyjęty został nasz panel solarny, który w pełni zapewnia energię silnikom zamontowanym w roletach. To rozwiązanie z racji swoich zalet praktycznych i rozwiązań proekologicznych zyskuje coraz więcej zwolenników – dodaje Paweł Jereczek.


W naszej szerokiej ofercie znalazł się także nowy typ aluminiowego systemu tarasowego  MB-77HS HI Monorail czy model aluminiowo-szklanych balkonów francuskich montowanych bezpośrednio na ramie - MB-Glass Barrier. Odwiedzający, poza oknami i drzwiami, mogli zapoznać się żaluzjami fasadowymi oraz roletami wyposażonymi w inteligentne, innowacyjne rozwiązania.


Las Vegas, Monachium, Barcelona...


DRUTEX cykl tegorocznych wydarzeń targowych, a tym samym spotkań z klientami rozpoczął od bardzo ważnego rynku Ameryki Północnej. Swoją ofertę, w tym wiele nowości, na przełomie stycznia i lutego prezentował podczas NAHB International Builders Show w Las Vegas. To jedne z najważniejszych targów budowlanych dla obu Ameryk.


Obecnie prowadzimy przygotowania do targów Barcelona Building Construmat, które odbędą się 23-25 maja 2023 r.

Zobacz także

DRUTEX przedstawia nowy system tarasowy IGLO EDGE SLIDE
DRUTEX przedstawia nowy system tarasowy IGLO EDGE SLIDE
DRUTEX zaprezentował nowy system tarasowy – IGLO EDGE SLIDE
Więcej
DRUTEX z kolejnym w kolekcji Diamentem Forbesa
DRUTEX z kolejnym w kolekcji Diamentem Forbesa
Miesięcznik Forbes przygotował zestawienie najszybciej rozwijających się polskich przedsiębiorstw. Jednym z nich jest DRUTEX SA. 
Więcej
Golden Boy Trophy. DRUTEX wspiera najmłodszych adeptów żużla
Golden Boy Trophy. DRUTEX wspiera najmłodszych adeptów żużla
Mieszko Mudło wygrał Golden Boy Trophy i zdobył trofeum im. Zenona Plecha. 
Więcej