06 / 04 / 2023

DRUTEX Oficjalnym Partnerem Motoru Lublin - żużlowego mistrza Polski

DRUTEX Oficjalnym Partnerem Motoru Lublin - najlepszej drużyny żużlowej w Polsce.

Motor Lublin to aktualny mistrz Polski. Od tego sezonu w składzie lubelskiej drużyny będzie jeździł Bartosz Zmarzlik, aktualny, a w sumie już trzykrotny mistrz świata. Pozostali zawodnicy to także nie tylko krajowa, ale i światowa czołówka.

DRUTEX od dawna angażuje się we wsparcie sportu, w tym żużla na różnych poziomach. Do tej pory w tej dyscyplinie głównie drużyn młodzieżowych. Teraz zrobiliśmy krok dalej i zostaliśmy partnerem najlepszej drużyny w Polsce, ekipy z absolutnego światowego topu - mówi Gabriela Gusztyn-Popławska, dyrektor PR w firmie DRUTEX.

W ramach umowy sponsorskiej logo i inne materiały promocyjne i wizualne firmy DRUTEX będą się pojawiać na stadionie oraz między innymi w programach meczowych, na banerach i na stronie internetowej. DRUTEX będzie także sponsorem biegu w dwóch meczach nadchodzącego sezonu.

DRUTEX ze sportem związany jest od dawna. Najpierw była to piłka nożna i trwająca kilkanaście lat przygoda z Bytovią Bytów. W tym czasie zespół pokonał bardzo długą drogą, od lokalnych rozgrywek A klasy do zaplecza Ekstraklasy i półfinału Pucharu Polski.

Z piłką nożną związana była też najbardziej rozpoznawalna i najbardziej efektywna kampania marketingowa w historii firmy. W trwającej dwa lata kampanii “Wybór Mistrzów” wzięli udział wówczas czołowi piłkarze świata: Jakub Błaszczykowski, Andrea Pirlo i Philippe Lahm.

W listopadzie i grudniu 2022 roku DRUTEX był partnerem studia meczowego w TVP podczas Mistrzostw Świata rozgrywanych w Katarze. Ta współpraca jest kontynuowana w tym roku, przy okazji meczów reprezentacji Polski w ramach eliminacji do Euro 2024.

Od kilku lat DRUTEX mocno angażuje się we wsparcie polskiego kolarstwa. Jest między innymi sponsorem i partnerem Tour de Pologne - jednego z najważniejszych i najbardziej cenionych etapowych wyścigów świata, należącego do elitarnego cyklu UCI World Tour.

Zobacz także

DRUTEX z nowościami na targach w stolicy mody
DRUTEX z nowościami na targach w stolicy mody
W dniach 15-18 listopada DRUTEX prezentował swoją ofertę na mediolańskich targach MADE EXPO 
Więcej
DRUTEX z dziewiątym tytułem Superbrands
DRUTEX z dziewiątym tytułem Superbrands
Superbrand to „marka, która osiągnęła najlepszą reputację w swojej dziedzinie”.
Więcej
DRUTEX z nowościami na targach w Bari
DRUTEX z nowościami na targach w Bari
Firma DRUTEX wzięła udział w jednych z największych targów budowlanych we Włoszech – SAIE, w Bari.
Więcej