23 / 04 / 2024

DRUTEX ponownie sponsorem VIP żużlowego mistrza Polski

DRUTEX ponownie został sponsorem VIP najlepszej drużyny żużlowej w Polsce i jednej z najlepszych na świecie.

Orlen Oil Motor Lublin to aktualny mistrz Polski, a w składzie drużyny jest m.in. Bartosz Zmarzlik, wielokrotny i aktualny mistrz świata,  jeden z najlepszych zawodników w historii światowego żużla. 

- Kontynuujemy udaną i owocną współpracę. Motor to ekipa z absolutnego światowego topu. Drużyna, która tak, jak i DRUTEX, zawsze stawia sobie najwyższe cele i je realizuje. Kibicujemy i liczymy na kolejne sukcesy w Polsce i na świecie  - mówi Gabriela Gusztyn-Popławsa, dyrektor PR w firmie DRUTEX.

W ramach umowy sponsorskiej logo i inne materiały firmy DRUTEX będą się pojawiać na stadionie oraz między innymi w programach meczowych, na banerach i na stronie internetowej. DRUTEX będzie także sponsorem biegów.

DRUTEX od dawna angażuje się we wsparcie sportu, w tym żużla na różnych poziomach: młodzieżowym w Gdańsku i zawodowym w Lublinie.

Najpierw była jednak piłka nożna i trwająca kilkanaście lat przygoda z Bytovią Bytów. W tym czasie zespół pokonał bardzo długą drogą, od lokalnych rozgrywek A klasy do zaplecza Ekstraklasy i półfinału Pucharu Polski. 

Z piłką nożną związana była też najbardziej rozpoznawalna i najbardziej efektywna kampania marketingowa w historii firmy. W trwającej niemal trzy lata kampanii “Wybór mistrzów” wzięli udział wówczas czołowi piłkarze świata: Jakub Błaszczykowski, Andrea Pirlo i Philippe Lahm. 

W listopadzie i grudniu 2023 roku DRUTEX był partnerem studia meczowego w TVP podczas Mistrzostw Świata rozgrywanych w Katarze. Ta współpraca była kontynuowana w tym roku, przy okazji meczów reprezentacji Polski w ramach eliminacji do Euro 2024.

Od kilku lat DRUTEX mocno angażuje się we wsparcie polskiego kolarstwa. Jest między innymi sponsorem i partnerem Tour de Pologne - jednego z najważniejszych i najbardziej cenionych etapowych wyścigów świata, należącego do elitarnego cyklu UCI World Tour. 

Zobacz także

DRUTEX w Hiszpanii zaprezentował IGLO EDGE
DRUTEX w Hiszpanii zaprezentował IGLO EDGE
DRUTEX podczas targów Construmat w Barcelonie, po raz pierwszy na rynku hiszpańskim, zaprezentował okno nowej generacji - IGLO EDGE.
Więcej
DRUTEX w Rzymie ze światową premierą IGLO EDGE
DRUTEX w Rzymie ze światową premierą IGLO EDGE
DRUTEX podczas targów EDILEXPO Roma 2024 zaprezentował światu nową generację okien IGLO EDGE. 
Więcej
DRUTEX przedstawia okno nowej generacji IGLO EDGE
DRUTEX przedstawia okno nowej generacji IGLO EDGE
Okno IGLO EDGE otwiera nowy rozdział w aranżacji budynków.
Więcej