29 / 05 / 2023

DRUTEX w Barcelonie

Właśnie zakończyły się targi Construmat w słonecznej Barcelonie. Była to dla nas niezwykła okazja do zaprezentowania szerokiej palety innowacyjnych i autorskich produktów, dedykowanych na rynki południowej Europy.

Barcelońskie targi Construmat odbyły się w dniach 23-25 maja. Zgromadziły ponad 200 firm, których wystawy rozmieszczone były na 10 tysiącach metrów kwadratowych. 

Po raz pierwszy wystawiliśmy się na hiszpańskich targach, od razu z dużym sukcesem. 

- Targi w stolicy Katalonii były niezwykle owocne, o czym świadczy bardzo duże zainteresowanie naszymi produktami, które cechują się niepowtarzalnym designem, funkcjonalnością i wysoką jakością. Wśród odwiedzających nasze stoisko byli nie tylko goście z Hiszpanii, ale także m.in. z Włoch, Francji czy Niemiec – mówi Paweł Jereczek, dyrektor ds. sprzedaży DRUTEX SA.

Zaprezentowaliśmy w Barcelonie wiele autorskich, innowacyjnych rozwiązań, idealnie wpisujących się w obecne rynkowe trendy. Odwiedzający, oprócz wysokiej klasy okien i drzwi mogli przekonać się o zaletach żaluzji fasadowych oraz rolet, dodatkowo wzbogaconych o inteligentne, nowatorskie rozwiązania. 

- Cała nasza oferta bardzo spodobała się odwiedzającym. Dużym zainteresowaniem cieszyły się harmonijkowe drzwi tarasowe MB-86 Fold Line, które doskonale wpisują się w panującą modę na duże przeszklenia oraz energooszczędne okna PVC Iglo Energy Classic. Ogromne wrażenie na odwiedzających wywarł czas realizacji zamówieni wraz z dostawą, który wynosi 7 dni na stolarkę PVC oraz 14 dni na stolarkę aluminiową – dodaje Paweł Jereczek. 

W tym roku poza targami, Drutex prezentował swoją ofertę także na jednych z najważniejszych na amerykańskim rynku targach NAHB International Builders Show w Las Vegas oraz monachijskim BAU, topowym wydarzeniu w branży budowlanej i architektonicznej na świecie. Kolejnym etapem będą targi na Malcie.

Zobacz także

DRUTEX pomaganie ma we krwi
DRUTEX pomaganie ma we krwi
Włączyliśmy się w szczytną akcję honorowego oddawania krwi.
Więcej
DRUTEX w 80. Tour de Pologne
DRUTEX w 80. Tour de Pologne
Po raz czwarty z rzędu zostaliśmy Oficjalnym Sponsorem, Partnerem Logistycznym oraz Sponsorem Klasyfikacji „Zwycięzca Etapu”.
Więcej
Emocje na torze, DRUTEX wspiera najmłodszych adeptów żużla
Emocje na torze, DRUTEX wspiera najmłodszych adeptów żużla
DRUTEX ponownie był sponsorem elitarnym zawodów.
Więcej