29 / 05 / 2023

DRUTEX w Barcelonie

Właśnie zakończyły się targi Construmat w słonecznej Barcelonie. Była to dla nas niezwykła okazja do zaprezentowania szerokiej palety innowacyjnych i autorskich produktów, dedykowanych na rynki południowej Europy.

Barcelońskie targi Construmat odbyły się w dniach 23-25 maja. Zgromadziły ponad 200 firm, których wystawy rozmieszczone były na 10 tysiącach metrów kwadratowych. 

Po raz pierwszy wystawiliśmy się na hiszpańskich targach, od razu z dużym sukcesem. 

- Targi w stolicy Katalonii były niezwykle owocne, o czym świadczy bardzo duże zainteresowanie naszymi produktami, które cechują się niepowtarzalnym designem, funkcjonalnością i wysoką jakością. Wśród odwiedzających nasze stoisko byli nie tylko goście z Hiszpanii, ale także m.in. z Włoch, Francji czy Niemiec – mówi Paweł Jereczek, dyrektor ds. sprzedaży DRUTEX SA.

Zaprezentowaliśmy w Barcelonie wiele autorskich, innowacyjnych rozwiązań, idealnie wpisujących się w obecne rynkowe trendy. Odwiedzający, oprócz wysokiej klasy okien i drzwi mogli przekonać się o zaletach żaluzji fasadowych oraz rolet, dodatkowo wzbogaconych o inteligentne, nowatorskie rozwiązania. 

- Cała nasza oferta bardzo spodobała się odwiedzającym. Dużym zainteresowaniem cieszyły się harmonijkowe drzwi tarasowe MB-86 Fold Line, które doskonale wpisują się w panującą modę na duże przeszklenia oraz energooszczędne okna PVC Iglo Energy Classic. Ogromne wrażenie na odwiedzających wywarł czas realizacji zamówieni wraz z dostawą, który wynosi 7 dni na stolarkę PVC oraz 14 dni na stolarkę aluminiową – dodaje Paweł Jereczek. 

W tym roku poza targami, Drutex prezentował swoją ofertę także na jednych z najważniejszych na amerykańskim rynku targach NAHB International Builders Show w Las Vegas oraz monachijskim BAU, topowym wydarzeniu w branży budowlanej i architektonicznej na świecie. Kolejnym etapem będą targi na Malcie.

Zobacz także

Największy w Europie showroom DRUTEX w Hiszpanii
Największy w Europie showroom DRUTEX w Hiszpanii
DRUTEX bardzo mocno akcentuje obecność na rynku hiszpańskim. 
Więcej
DRUTEX na targach w Las Vegas
DRUTEX na targach w Las Vegas
DRUTEX ostatnie trzy dni lutego spędzi w Stanach Zjednoczonych na targach NAHB International Builders Show w Las Vegas.
Więcej
DRUTEX z sukcesem w Stuttgarcie
DRUTEX z sukcesem w Stuttgarcie
DRUTEX w dniach 19-23 lutego br. wziął udział w targach R+T w Stuttgarcie. 
Więcej