22 / 06 / 2023

DRUTEX z Medalem Europejskim

DRUTEX S.A. po raz kolejny został uhonorowany Medalem Europejskim w prestiżowym konkursie organizowanym przez Business Centre Club. Tym razem jeden z liderów europejskiego rynki stolarki okienno-drzwiowej został doceniony za okno Iglo Energy Classic.

To była już 34. edycja przedsięwzięcia realizowanego przez BCC pod egidą Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego, którego zadaniem jest wyróżnianie oraz promocja wysokich jakościowo wyrobów oraz usług oferowanych przez firmy działające w Polsce. 

DRUTEX jest wielokrotnym laureatem tej prestiżowej nagrody. Firma otrzymywała ją m.in. za drzwi aluminiowe MB-86, okna PVC, drzwi podnoszono-przesuwne Iglo-HS czy innowacyjne systemy rolet. 

Nagrodzone teraz okno PVC Iglo Energy Classic to produkt na miarę XXI wieku. Cechuje je unikalny design oraz szeroka gama dodatkowego wyposażenia. Za rewelacyjne parametry izolacji cieplnej odpowiada 7-komorowy profil klasy A, wykonany wyłącznie z materiału pierwotnego, wyposażony w 3 uszczelki, w tym centralną ze spienionego EPDM oraz 3-komorowy pakiet szybowy.

- Bardzo cieszymy się z otrzymanego wyróżnienia, zwłaszcza, że otrzymujemy je kolejny raz z rzędu. Dowodzi to, że realizowana od lat strategia oparta na inwestycjach w najwyższą jakość i nowoczesną technologię doskonale się sprawdza. Dzięki temu konsekwentnie umacniamy naszą rynkową pozycję, zdobywając serca klientów na całym świecie – mówi Gabriela Gusztyn-Popławska, dyrektor PR w firmie DRUTEX.

Oferta firmy DRUTEX jest bardzo bogata, są w niej okna i drzwi z PVC, drewna i aluminium, systemy tarasowe i fasadowe, rolety i żaluzje zewnętrzne czy ogrody zimowe. Każdy produkt powstaje na miejscu od A do Z. To wyroby najwyższej, światowej jakości, zgodne z najnowszymi i trendami i bardzo zaawansowane technologicznie. 

DRUTEX to marka o znaczeniu i zasięgu globalnym. Eksportuje swoje wyroby do ponad 40 krajów na całym świecie, a sprzedaż zagraniczna to 80 procent łącznych obrotów. DRUTEX blisko cztery dekady temu założył Leszek Gierszewski i wciąż kieruje firmą, konsekwentnie ją rozwijając. Sprzedaż dynamicznie rośnie w Europie i poza nią, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii czy Nowej Zelandii. DRUTEX ma na całym świecie sieć kilku tysięcy partnerów handlowych. Codziennie w halach o łącznej powierzchni ponad 11 hektarów powstaje do siedmiu tysięcy okien. Produkowane są na miejscu od A do Z. Każde okno czy drzwi powstają na indywidualne zamówienie, dla konkretnego Klienta. Czas realizacji na terenie Europy wynosi do 7 dni w przypadku okien PVC i do 14 aluminiowych. 

DRUTEX dysponuje własną flotą kilkuset nowoczesnych pojazdów, które tylko w 2022 roku przejechały po europejskich drogach łącznie 52 miliony kilometrów.

Uroczystość wręczenia Medali Europejskich odbyła się 20 czerwca w Warszawie. 

Zobacz także

DRUTEX w Hiszpanii zaprezentował IGLO EDGE
DRUTEX w Hiszpanii zaprezentował IGLO EDGE
DRUTEX podczas targów Construmat w Barcelonie, po raz pierwszy na rynku hiszpańskim, zaprezentował okno nowej generacji - IGLO EDGE.
Więcej
DRUTEX w Rzymie ze światową premierą IGLO EDGE
DRUTEX w Rzymie ze światową premierą IGLO EDGE
DRUTEX podczas targów EDILEXPO Roma 2024 zaprezentował światu nową generację okien IGLO EDGE. 
Więcej
DRUTEX przedstawia okno nowej generacji IGLO EDGE
DRUTEX przedstawia okno nowej generacji IGLO EDGE
Okno IGLO EDGE otwiera nowy rozdział w aranżacji budynków.
Więcej