10 / 03 / 2015

DRUTEX prezentuje swoje nowości na targach BUDMA

DRUTEX zaprasza do odwiedzenia stoiska firmy na tegorocznych Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu. Na swoim ponad 130-metrowym stoisku firma zaprezentuje tegoroczne nowości, w tym system podonoszono-przesuwny HS oraz okno drewniano-aluminiowe Duoline.

BUDMA to najważniejsze spotkanie profesjonalistów branży budowlanej  w Europie Środkowo – Wschodniej. W 2014 roku targi BUDMA odwiedziło prawie 50 000 profesjonalistów z 45 krajów. Swoją ofertę prezenują najważniejsze firmy z Polski oraz wielu krajów europejskich.  Na wystawie nie może również zabraknąć firmy DRUTEX, dla której BUDMA jest świetną okazją do przedstawienia swojej oferty oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

„DRUTEX już od lat uczestniczy w targach BUDMA. Rokrocznie prezentujemy w Poznaniu nasze produkty oraz nowości. To także szansa na umocnienie relacji z naszymi dotychczasowymi partnerami oraz nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Budma jest doskonałym pretekstem i narzedziem komunikacji z rynkiem i Klientami. Jako że w tym roku wprowadziliśmy na rynek dwa nowe systemy, czyli IGLO-HS oraz Duoline, z pewnością nasze stoisko będzie cieszyło sie jeszcze większym zainteresowaniem. Tym bardziej, że dla odwiedzających przygotowaliśmy szereg atrakcji i konkursów z nagrodami.“ – mówi Adam Leik, dyrektor ds. marketingu DRUTEX.

To już drugie targi, w których uczestniczy DRUTEX w tym roku. W styczniu br. firma brała udział w największych niemieckich targach budowlanych Bau w Monachium, ktore okazały się wielkim sukcesem. Liczba odwiedzających stoisko DRUTEX i zainteresowanie produktami firmy było ogromne, co z pewnością stanowiło konsekwencją realizowanej od czerwca 2014 kampanii marketingowej w Niemczech. Zaangażowanie w kampanię Philippa Lahma, Jakuba Błaszczykowskiego i Andrei Pirlo wpłynęło również na postrzeganie i rozpoznawalność marki w Niemczech.

Na tegorocznych targach Bau miała miejsce również premiera systemów Duoline i HS.

System IGLO-HS wykonany jest w oparciu o własną technologię profili 7-komorowych firmy DRUTEX i stanowi idealne rozwiązanie do wykonywania modnych przeszkleń tarasowych i balkonowych o dużych gabarytach. Zaawansowana technologia umożliwia tworzenie przeszkleń o maksymalnej powierzchni aż do 6500x2600cm, co zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz oraz ułatwia ich aranżację, zachowując jednocześnie stabilność, funkcjonalność i lekkość konstrukcji. Specjalnie dostosowane okucia i dwie niezależne prowadnice sprawiają, że przesuwanie ogromnych skrzydeł nie wymaga użycia wielkiej siły, a bezpieczeństwo użytkowania gwarantowane jest, dzięki stabilnej konstrukcji, nawet przy wadze skrzydła do 400 kg.

Dodatkowo system wyposażony jest w ramie i skrzydle w niespotykane u innych producentów stolarki specjalne uszczelki welurowe, które popularne są wśród światowych koncernów samochodowych i które wpływają na poprawę parametrów systemu w zakresie energooszczędności czy dźwiękoszczelności oraz nieprzywieranie uszczelek w niskich temperaturach.

Podobnie, system drewniano-aluminiowy Duoline cieszył się na monahijskiej wystawie wielkim powodzeniem. Nowoczesny system drewniano-aluminiowy DUOLINE spełnia nie tylko restrykcyjne wymogi budownictwa energooszczędnego i  pasywnego, ale jest również odpowiedzią na współczesne oczekiwania Klientów w zakresie nowoczesnej stolarki. System charakteryzuje się klasycznym, ostrym kształtem krawędzi profili aluminiowych i oferuje bogate wzornictwo kształtów (od prostokątów, przez trapezy, łuki czy koła oraz inne kształty niestandardowe) oraz możliwość dowolnej aranżacji kolorystycznej.

„DRUTEX konsekwentnie buduje swoją pozycję na rynku europejskim. Stąd, nasze zaangażowanie w liczne targi i wystawy branżowe. Po targach Budma, w marcu czeka nas kolejna wystawa jeszcze, tym razem w Mediolanie. Jestem przekonany, że dzięki obecności na tego rodzaju eventach wzmacniamy naszą rozpoznawalność na rynku, a Klienci mają szansę osobiście przekonać się do jakości i prestiżu naszych produktów.“ – dodaje Adam Leik.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska 5-102 na Budmie w Poznaniu, które trwają jeszcze do 13 marca. Od 18 marca zapraszamy zaś na targi Made Expo w Mediolanie. Dla odwiedzających firma przygotowała szereg niespodzianek i konkursów, w któych do wygrania są m.in. piłki z podpisem ambasadorów marki DRUTEX.

Zobacz także

DRUTEX w Rzymie ze światową premierą IGLO EDGE
DRUTEX w Rzymie ze światową premierą IGLO EDGE
DRUTEX podczas targów EDILEXPO Roma 2024 zaprezentował światu nową generację okien IGLO EDGE. 
Więcej
DRUTEX przedstawia okno nowej generacji IGLO EDGE
DRUTEX przedstawia okno nowej generacji IGLO EDGE
Okno IGLO EDGE otwiera nowy rozdział w aranżacji budynków.
Więcej
Wyścig Narodów ze wsparciem firmy DRUTEX
Wyścig Narodów ze wsparciem firmy DRUTEX
DRUTEX ponownie jest Oficjalnym Sponsorem i Oficjalnym Partnerem Logistycznym ORLEN Wyścigu Narodów 
Więcej