19 / 03 / 2015

Andrea Pirlo na stoisku DRUTEX w Mediolanie

Podczas targów Made Expo w Mediolanie DRUTEX zaprezentowałswoją ofertę produktową oraz najważniejsze tegoroczne nowości. Obecność największego polskiego producenta na targach we Włoszech uświetniła największa gwiazda włoskiego futbolu, tegoroczny zdobywca tytułu Piłkarz Roku: Andrea Pirlo, który jest ambasadorem marki od marca 2014 roku.

Odbywające się w Mediolanie Międzynarodowe Targi Budownictwa  i Architektury MADE Expo to najbardziej prestiżowe wydarzenie branży. To jedne z największych targów budowlanych w Europie, w poprzedniej edycji wzięło w nich udział ponad 1700 wystawców z ponad 40 państw. Marka DRUTEX jest na nich obecna już po raz trzeci z rzędu i po raz kolejny jest to dla firmy świetna okazja do zaprezentowania swoich nowości i sposób na nawiązanie kontaktów handlowych z partnerami firmy. Obecność Andrei Pirlo stała się dodatkowym bodźcem do odwiedzenia stoiska DRUTEX, podkreślając prestiż, siłę i wiarygodność firmy dla włoskich partnerów. Jego przybycie wzbudziło ogromne zainteresowanie ze strony odwiedzających, konkurencji jak również mediów we Włoszech. Andrea Pirlo, który spędził na stoisku ponad godzinę odpowiadał na pytania dziennikarzy, opowiadając również o swoim zadowoleniu ze współpracy z największym europejskim producentem okien.

„Rynek włoski jest jednym z naszych najważniejszych kierunków eksportowych. Zauważamy ogromny potencjał we Włoszech, a nasza oferta świetnie wpisuje się w wymagania i oczekiwania Klientów, czego doskonałym potwierdzeniem są nasze dwu-a nawet trzycyfrowe wzrosty wielkości sprzedaży we Włoszech. Jestem przekonany, ze obecność na najważniejszych dla naszej branży targach w Mediolanie, będzie stanowić okazję do wzmocnienia naszej pozycji na rynku włoskim i przekonania partnerów odnośnie naszych przewag konkurencyjnych. W tym roku na stoisko zaprosiliśmy też ambasadora naszej marki, Andreę Pirlo, który współpracuje z nami od zeszłego roku. Wiążemy się z najlepszymi i dlatego obecność najlepszego włoskiego piłkarza w naszej drużynie już nie dziwi nikogo. – mówi dyrektor ds. sprzedaży DRUTEX S.A.

DRUTEX zaprezentował na targach szeroką gamę nowości i najlepszych rozwiązań ze swojej oferty.  Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się nowości produktowe, m.in. nowoczesny system podnoszono-przesuwny IGLO-HS wykonany w oparciu o własną technologię profili 7-komorowych firmy DRUTEX i stanowiący idealne rozwiązanie do wykonywania modnych przeszkleń tarasowych i balkonowych o dużych gabarytach. Zaawansowana technologia umożliwia tworzenie przeszkleń o maksymalnej powierzchni aż do 6500x2600 mm, co zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz oraz ułatwia ich aranżację, zachowując jednocześnie stabilność, funkcjonalność i lekkość konstrukcji. 
Podobnie jak system HS uwagę włoskich Klientów przyciągał nowoczesny system drewniano-aluminiowy Duoline. Spełnia on nie tylko restrykcyjne wymogi budownictwa energooszczędnego i  pasywnego, ale jest również odpowiedzią na współczesne oczekiwania Klientów w zakresie nowoczesnej stolarki. Charakteryzuje się klasycznym, ostrym kształtem krawędzi profili aluminiowych i oferuje bogate wzornictwo kształtów (od prostokątów, przez trapezy, łuki czy koła oraz inne kształty niestandardowe) oraz możliwość dowolnej aranżacji kolorystycznej.

Prezentowane okna wyposażone były w najcieplejszą na świecie ramkę dystansową Swisspacer Ultimate renomowanego, światowego koncernu Saint-Gobain. Okna wyposażone w nowoczesną ramkę są odpowiedzią na zaostrzające się wymogi w zakresie energooszczędności. Certyfikowana przez Instytut Domów Pasywnych w Darmstadt ramka Swisspacer Ultimate posiada najlepszą na świecie wartość liniowego współczynnika Psi (ψ). Dzięki swoim doskonałym właściwościom termicznym obniża współczynnik przenikania ciepła dla okna aż o 12%*!

Targi w Mediolanie odbywały się od 18-21 marca br.

*Zgodnie z informacjami  z Saint Gobain.

Zobacz także

Auto w darze dla Hospicjum Domowego
Auto w darze dla Hospicjum Domowego
Hospicjum Domowe w Bytowie działa od 10 lat, niosąc pomoc najciężej chorym.
Więcej
DRUTEX w Hiszpanii zaprezentował IGLO EDGE
DRUTEX w Hiszpanii zaprezentował IGLO EDGE
DRUTEX podczas targów Construmat w Barcelonie, po raz pierwszy na rynku hiszpańskim, zaprezentował okno nowej generacji - IGLO EDGE.
Więcej
DRUTEX w Rzymie ze światową premierą IGLO EDGE
DRUTEX w Rzymie ze światową premierą IGLO EDGE
DRUTEX podczas targów EDILEXPO Roma 2024 zaprezentował światu nową generację okien IGLO EDGE. 
Więcej