05 / 10 / 2023

DRUTEX Najlepszym Pracodawcą na Pomorzu

DRUTEX najlepszy w rankingu Złota Setka Pomorza, przygotowywanym przez „Dziennik Bałtycki”. W tym roku firma obroniła też tytuł najlepszego pracodawcy w branży budowlanej w rankingu miesięcznika „Forbes”.

DRUTEX zatrudnia blisko cztery tysiące osób i jest nie tylko jednym z największych pracodawców w regionie, ale także jednym z najbardziej cenionych, co potwierdzają kolejne zdobywane od lat tytuły, w tym otrzymany ostatnio - Najlepszego Pracodawcy w rankingu „Dziennika Bałtyckiego” – Złota Setka Pomorza.

- Wszyscy nasi pracownicy są częścią drużyny DRUTEX. Mamy wspaniały zespół, który reprezentuje ponad 100 zawodów - od operatorów linii produkcyjnych, kierowców, serwisantów, po inżynierów, automatyków, elektryków, chemików, elektroników, programistów, informatyków, pracowników biurowych czy technologów Każdy ma swój udział w budowaniu pozycji i znaczenia marki DRUTEX, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie – mówi Adam Leik, dyrektor ds. kadr w firmie DRUTEX. 

Najlepszy pracodawca w branży budowalnej w całym kraju.

W tym roku DRUTEX obronił też prestiżowy tytuł przyznawany przez miesięcznik „Forbes”, zostając drugi rok z rzędu najlepszym pracodawcą w kategorii „Budownictwo”. W tym rankingu bierze udział absolutna czołówka polskiego biznesu. Tak było i w tegorocznej edycji - po raz drugi z rzędu zwycięskiej dla firmy DRUTEX.

- Coraz częściej rekrutujemy specjalistów również z innych regionów, co jest najlepszym potwierdzeniem tego, że jesteśmy pożądanym pracodawcą nie tylko w skali województwa pomorskiego. Poza stabilnym zatrudnieniem, oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki wachlarz benefitów, w tym m. in. karty MultiSport, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli, półkolonie i dopłaty do wypoczynku dla dzieci, vouchery medyczne, pakiety świąteczne czy dodatkowy, dedykowany pracownikom fundusz emerytalny – dodaje A. Leik.

DRUTEX corocznie inwestuje setki milionów złotych w nowoczesne powierzchnie produkcyjne i biurowe, innowacyjny park maszynowy, najnowocześniejsze technologie oraz własną flotę transportową, tworząc kolejne, atrakcyjne miejsca pracy.

Zobacz także

DRUTEX z nowościami na targach w stolicy mody
DRUTEX z nowościami na targach w stolicy mody
W dniach 15-18 listopada DRUTEX prezentował swoją ofertę na mediolańskich targach MADE EXPO 
Więcej
DRUTEX z dziewiątym tytułem Superbrands
DRUTEX z dziewiątym tytułem Superbrands
Superbrand to „marka, która osiągnęła najlepszą reputację w swojej dziedzinie”.
Więcej
DRUTEX z nowościami na targach w Bari
DRUTEX z nowościami na targach w Bari
Firma DRUTEX wzięła udział w jednych z największych targów budowlanych we Włoszech – SAIE, w Bari.
Więcej