23 / 10 / 2023

DRUTEX z nowościami na targach w Bari

Firma DRUTEX wzięła udział w jednych z największych targów budowlanych we Włoszech – SAIE, w Bari. Podczas wydarzenia spółka zaprezentowała kilka innowacyjnych produktów ze swojej oferty, w tym tegoroczne nowości produktowe, systemy Iglo Slide oraz okno Iglo Energy Alucover. 

Tegoroczna edycja targów odbyła się w dniach 19-21 października w Centrum targowym w Bari. Pojawiło się na niej ponad 400 wystawców, a ich stoiska odwiedziło ok. 26 tysięcy osób. Tematami przewodnimi targów był design, innowacyjność i energooszczędność. 

Ponad 160-metrowe stoisko firmy DRUTEX na tegorocznych targach cieszyło się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających, którzy mogli zapoznać się nie tylko z dotychczas znanymi Klientom włoskim produktami PVC i aluminium, ale również z nowościami produktowymi. DRUTEX zaprezentował m.in. nowoczesny systemem Iglo Slide, przeznaczony do wykonywania drzwi tarasowych i okien przesuwnych, który cieszy się komfortem użytkowania i  doskonale sprawdza się w pomieszczeniach, gdzie nie ma możliwości zastosowania tradycyjnych rozwiązań okienno-drzwiowych. Ponadto, DRUTEX zaskoczył Klientów nowym rozwiązaniem okiennym Iglo Energy Alucover,  tj. oknem PVC z nakładką aluminiową, które jest szczególnie popularne na rynku włoskim i wyróżnia się nowoczesnym designem odpowiadającym aktualnym trendom architektonicznym oraz świetnymi parametrami termoizolacyjnymi.

Targi SAIE to dla nas bardzo dobra okazja aby zaprezentować ofertę produktową firmy. Wydarzenie cieszy się dużą renomą wśród specjalistów budowlanych. Targi są też bardzo popularne wśród inwestorów indywidualnych. Dla nas była to kolejna okazja, by wzmocnić relacje z dotychczasowymi Klientami firmy oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe. Tegoroczną edycję SAIE na pewno zaliczamy do udanych. – mówi Paweł Jereczek, dyrektor handlowy DRUTEX S.A.

Odwiedzający stoisko firmy DRUTEX doceniali autorskie, innowacyjne rozwiązania, idealnie wpisujące się w obecne rynkowe trendy. Byli zachwyceni jakością prezentowanych okien, drzwi, rolet i żaluzji fasadowych. Wrażenie robił również czas realizacji zamówienia wraz z dostawą, który w przypadku rynku włoskiego wynosi 10 dni w przypadku stolarki PVC i 14  dla aluminiowej.

W ramach wsparcia obecności firmy we Włoszech oraz wzmocnienia wizerunku DRUTEX od początku października we włoskiej telewizji grupy Mediaset trwa kampania reklamowa firmy, która jest kontynuacją sierpniowej kampanii radiowej. 

-  Rynek włoski od lat jest jednym z naszych najważniejszych kierunków eksportowych. Stale powiększamy swój udział we Włoszech, rozpoznawalność marki i produktów. Targi są jednym ze sposobów na osiąganie tych celów. W tym roku rozpoczęliśmy też proces brandowania showroomów naszych partnerów handlowych we Włoszech, od A do Z. Spójny projekt, nowoczesna architektura, elegancki design i wykonanie to wyróżniki nowego projektu, przyjętego zresztą z wielkim entuzjazmem przez naszych Klientów. A dopiero się rozkręcamy. – dodaje Paweł Jereczek. 

Na całym świecie

W tym roku, poza targami w Bari, DRUTEX prezentował swoją ofertę także na jednych z najważniejszych na amerykańskim rynku targach NAHB International Builders Show w Las Vegas oraz monachijskim BAU, topowym wydarzeniu w branży budowlanej i architektonicznej na świecie. Bardzo owocne okazały się także barcelońskie targi Construmat. 
Obecnie firma przygotowuje się do udziału w kolejnych międzynarodowych targach: MadeExpo w Mediolanie (15-18 listopada) oraz Home Meeting na Ibizie (24-26 listopada).

Zobacz także

DRUTEX w Hiszpanii zaprezentował IGLO EDGE
DRUTEX w Hiszpanii zaprezentował IGLO EDGE
DRUTEX podczas targów Construmat w Barcelonie, po raz pierwszy na rynku hiszpańskim, zaprezentował okno nowej generacji - IGLO EDGE.
Więcej
DRUTEX w Rzymie ze światową premierą IGLO EDGE
DRUTEX w Rzymie ze światową premierą IGLO EDGE
DRUTEX podczas targów EDILEXPO Roma 2024 zaprezentował światu nową generację okien IGLO EDGE. 
Więcej
DRUTEX przedstawia okno nowej generacji IGLO EDGE
DRUTEX przedstawia okno nowej generacji IGLO EDGE
Okno IGLO EDGE otwiera nowy rozdział w aranżacji budynków.
Więcej