05 / 02 / 2024

DRUTEX stawia na ekspansję.

DRUTEX z sukcesem zaprezentował szerokie portfolio swoich produktów podczas targów KLIMAHOUSE we włoskim Bolzano. Wysoka jakość oferowanej stolarki okienno-drzwiowej oraz 7-dniowy czas realizacji wraz z dostawą zaowocowały nowymi kontaktami biznesowymi, które z pewnością przyczynią się do jego dalszego dynamicznego rozwoju.

DRUTEX nowy rok rozpoczął od targów KLIMAHOUSE w Bolzano, które odbyły się w dniach 31.01-03.02.2024 i były znakomitą okazją do zaprezentowania najnowszych trendów w stolarce okienno-drzwiowej. W stolicy Południowego Tyrolu wystawiło się 400 firm z kilkunastu krajów.

Sama lokalizacja tragów nie jest przypadkowa. Górski klimat wymaga od stolarki okienno-drzwiowej wysokiej jakości aby mogła sprostać zmiennym warunkom pogodowym. W takim klimacie nie ma miejsca na kompromisy. To prawdziwa weryfikacja klasy produktu.

„Nasze energooszczędne okna i drzwi wyróżniają się wysoką jakością oraz światowym designem. Do ich produkcji wykorzystujemy najnowsze technologie. Nie bez znaczenia dla naszych Klientów jest kompleksowa oferta, 7-dniowe terminy realizacji wraz z dostawą oraz ceniona obsługa przed i posprzedażowa. Targi we włoskim Bolzano są kolejnym etapem DRUTEXu w dalszej ekspansji międzynarodowej jak i budowie silnej, rozpoznawalnej marki” - mówi Paweł Jereczek, dyrektor ds. sprzedaży w firmie DRUTEX

DRUTEX na stoisku o powierzchni ponad 150m2 zaprezentował min. nowy model okna Iglo Energy Alucover, które wyśmienicie wpisuje się w aktualne trendy architektoniczne i zapewnia wręcz nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Oczywiście na stoisku nie mogło zabraknąć flagowego okna PVC - Iglo Energy jak i drewnianej serii Softline czy drewniano-aluminiowej Duoline. 
Dopełnieniem oferty okien były systemy przesłon okiennych, od rolet po żaluzje fasadowe wyposażone w automatykę Smart Home, która nieustanie zyskuje na popularności.

Ciekawym rozwiązaniem dla miłośników dużych przeszkleń był zaprezentowany harmonijkowy system aluminiowych drzwi tarasowych MB-86 FOLD LINE HD. Dzięki szerokim możliwością konfiguracyjnym stanowi ciekawą propozycję w dostępnych na rynku systemach tarasowych.
Z kolei na ekspozycji drzwi zewnętrznych odwiedzający KLIMAHOUSE mogli zobaczyć drzwi PVC Iglo Energy, drewniane Softline jak i aluminiowe MB-86N SI, które oferują szeroką gamę wzorów oraz pełną personalizację.

DRUTEX na 2024 rok ma zaplanowane 11 imprez targowych w różnych zakątkach świata. Tylko w samym lutym wystawi się jeszcze na niemieckich targach R+T w Stuttgarcie oraz amerykańskich International Builders’ Show w Las Vegas.  

Zobacz także

Auto w darze dla Hospicjum Domowego
Auto w darze dla Hospicjum Domowego
Hospicjum Domowe w Bytowie działa od 10 lat, niosąc pomoc najciężej chorym.
Więcej
DRUTEX w Hiszpanii zaprezentował IGLO EDGE
DRUTEX w Hiszpanii zaprezentował IGLO EDGE
DRUTEX podczas targów Construmat w Barcelonie, po raz pierwszy na rynku hiszpańskim, zaprezentował okno nowej generacji - IGLO EDGE.
Więcej
DRUTEX w Rzymie ze światową premierą IGLO EDGE
DRUTEX w Rzymie ze światową premierą IGLO EDGE
DRUTEX podczas targów EDILEXPO Roma 2024 zaprezentował światu nową generację okien IGLO EDGE. 
Więcej