29 / 01 / 2024

DRUTEX wzmacnia swoją pozycję we Włoszech

DRUTEX rozpoczyna nowy sezon wystawienniczy od udziału w targach Klimahouse we włoskim Bolzano. Polski producent okien i drzwi, jeden z liderów branży w Europie, po raz pierwszy zaprezentuje swoje produkty na wystawie w stolicy południowego Tyrolu. Na ponad 150-metrowym stoisku firma przedstawi kompleksową ofertę okien, drzwi, rolet oraz żaluzji fasadowych.

Włoskie targi potrwają 4 dni, od 31 stycznia do 3 lutego. Na tegorocznym Klimahouse zaplanowano ponad 100 wydarzeń, a odwiedzający będą mogli poznać ofertę ok. 400 wystawców.

DRUTEX zaprasza na swoje stoisko do Hali CD nr C18/42.

- Włochy od lat są dla nas jednym z najważniejszych rynków, stąd też nasza obecność na targach Klimahouse. Pokażemy w Bolzano nie tylko nasze sztandarowe produkty, jak choćby okna i drzwi PVC Iglo Energy, ale także nowości produktowe, doskonale wpisujące się w światowe trendy w zakresie nowoczesnych technologii, designu, estetyki i energooszczędności - mówi Paweł Jereczek, dyrektor ds. sprzedaży w firmie DRUTEX.

Targi Klimahouse są doskonałą okazją do zaprezentowania szerokiego portfolio produktów DRUTEX. Na zwiedzających będą czekać energooszczędne okna PVC Iglo Energy, okna drewniane Softline oraz drewniano-aluminiowe Duoline. W Bolzano nie zabraknie nowości w ofercie - okna Iglo Energy Alucover. Jest to rozwiązanie hybrydowe, które powstało z połączenia doskonałych właściwości termoizolacyjnych PVC z lekką i wytrzymałą formą aluminium. Z pewnością uwagę klientów przyciągną aluminiowe drzwi tarasowe MB-86 Fold Line HD, które zachwycają wygodą obsługi oraz szerokimi możliwościami konfiguracyjnymi. Ekspozycję okien dopełniają rolety i żaluzje fasadowe wyposażone w inteligentną automatykę typu Smart Home. Wśród prezentowanych drzwi znajdzie się także drewniana seria Softline 68, aluminiowa MB-86N SI oraz PVC Iglo Energy. Dzięki najnowszej technologii, najwyższej jakości i unikalnym rozwiązaniom wszystkie wymienione modele sprawdzą się w każdym klimacie.

Bieżący rok dla DRUTEXu zapowiada się bardzo intensywnie. Producent z północnej Polski weźmie udział w 11 imprezach targowych w różnych zakątkach świata, od Europy po Stany Zjednoczone, co wiąże się z jego dynamiczną ekspansją międzynarodową. Ponadto zamierza przystąpić do budowy nowego zakładu produkcyjnego. Koszt inwestycji opiewa na 800 milionów złotych. Po jej zakończeniu moce produkcyjne DRUTEXu zostaną podwojone.

Zobacz także

DRUTEX przedstawia nowy system tarasowy IGLO EDGE SLIDE
DRUTEX przedstawia nowy system tarasowy IGLO EDGE SLIDE
DRUTEX zaprezentował nowy system tarasowy – IGLO EDGE SLIDE
Więcej
DRUTEX z kolejnym w kolekcji Diamentem Forbesa
DRUTEX z kolejnym w kolekcji Diamentem Forbesa
Miesięcznik Forbes przygotował zestawienie najszybciej rozwijających się polskich przedsiębiorstw. Jednym z nich jest DRUTEX SA. 
Więcej
Golden Boy Trophy. DRUTEX wspiera najmłodszych adeptów żużla
Golden Boy Trophy. DRUTEX wspiera najmłodszych adeptów żużla
Mieszko Mudło wygrał Golden Boy Trophy i zdobył trofeum im. Zenona Plecha. 
Więcej