29 / 01 / 2024

DRUTEX wzmacnia swoją pozycję we Włoszech

DRUTEX rozpoczyna nowy sezon wystawienniczy od udziału w targach Klimahouse we włoskim Bolzano. Polski producent okien i drzwi, jeden z liderów branży w Europie, po raz pierwszy zaprezentuje swoje produkty na wystawie w stolicy południowego Tyrolu. Na ponad 150-metrowym stoisku firma przedstawi kompleksową ofertę okien, drzwi, rolet oraz żaluzji fasadowych.

Włoskie targi potrwają 4 dni, od 31 stycznia do 3 lutego. Na tegorocznym Klimahouse zaplanowano ponad 100 wydarzeń, a odwiedzający będą mogli poznać ofertę ok. 400 wystawców.

DRUTEX zaprasza na swoje stoisko do Hali CD nr C18/42.

- Włochy od lat są dla nas jednym z najważniejszych rynków, stąd też nasza obecność na targach Klimahouse. Pokażemy w Bolzano nie tylko nasze sztandarowe produkty, jak choćby okna i drzwi PVC Iglo Energy, ale także nowości produktowe, doskonale wpisujące się w światowe trendy w zakresie nowoczesnych technologii, designu, estetyki i energooszczędności - mówi Paweł Jereczek, dyrektor ds. sprzedaży w firmie DRUTEX.

Targi Klimahouse są doskonałą okazją do zaprezentowania szerokiego portfolio produktów DRUTEX. Na zwiedzających będą czekać energooszczędne okna PVC Iglo Energy, okna drewniane Softline oraz drewniano-aluminiowe Duoline. W Bolzano nie zabraknie nowości w ofercie - okna Iglo Energy Alucover. Jest to rozwiązanie hybrydowe, które powstało z połączenia doskonałych właściwości termoizolacyjnych PVC z lekką i wytrzymałą formą aluminium. Z pewnością uwagę klientów przyciągną aluminiowe drzwi tarasowe MB-86 Fold Line HD, które zachwycają wygodą obsługi oraz szerokimi możliwościami konfiguracyjnymi. Ekspozycję okien dopełniają rolety i żaluzje fasadowe wyposażone w inteligentną automatykę typu Smart Home. Wśród prezentowanych drzwi znajdzie się także drewniana seria Softline 68, aluminiowa MB-86N SI oraz PVC Iglo Energy. Dzięki najnowszej technologii, najwyższej jakości i unikalnym rozwiązaniom wszystkie wymienione modele sprawdzą się w każdym klimacie.

Bieżący rok dla DRUTEXu zapowiada się bardzo intensywnie. Producent z północnej Polski weźmie udział w 11 imprezach targowych w różnych zakątkach świata, od Europy po Stany Zjednoczone, co wiąże się z jego dynamiczną ekspansją międzynarodową. Ponadto zamierza przystąpić do budowy nowego zakładu produkcyjnego. Koszt inwestycji opiewa na 800 milionów złotych. Po jej zakończeniu moce produkcyjne DRUTEXu zostaną podwojone.

Zobacz także

Największy w Europie showroom DRUTEX w Hiszpanii
Największy w Europie showroom DRUTEX w Hiszpanii
DRUTEX bardzo mocno akcentuje obecność na rynku hiszpańskim. 
Więcej
DRUTEX na targach w Las Vegas
DRUTEX na targach w Las Vegas
DRUTEX ostatnie trzy dni lutego spędzi w Stanach Zjednoczonych na targach NAHB International Builders Show w Las Vegas.
Więcej
DRUTEX z sukcesem w Stuttgarcie
DRUTEX z sukcesem w Stuttgarcie
DRUTEX w dniach 19-23 lutego br. wziął udział w targach R+T w Stuttgarcie. 
Więcej