08 / 02 / 2024

DRUTEX “Budowlaną Firmą Roku”

Za nami Gala Builder Awards, podczas której DRUTEX otrzymał kolejne prestiżowe nagrody. Prezes Leszek Gierszewski i wiceprezes Kamila Gierszewska zostali „Osobowościami Branży”, a DRUTEX „Budowlaną Firmą Roku”.'


„Osobowość Branży” to cenione w branży architektoniczno-budowlanej wyróżnienie i tytuł, przyznawane znaczącym graczom polskiego rynku budowlanego, w uznaniu ich osobistych i menedżerskich sukcesów w zakresie efektywnego zarządzania firmą oraz skutecznej i wyróżniającej się realizacji strategii biznesowej uwzględniającej założenia zrównoważonego rozwoju. Ten tytuł za rok 2023 otrzymali po raz kolejny prezes Leszek Gierszewski i wiceprezes Kamila Gierszewska.

Tytuł „Budowlana Firma Roku” jest natomiast potwierdzeniem siły, pozycji i stabilności firmy DRUTEX S.A - jednego z liderów europejskiego rynku stolarki okienno-drzwiowej - na tle całej branży budowlanej oraz jej osiągnięć w 2023 roku. To kolejny taki tytuł przyznany bytowskiej spółce.

Leszek Gierszewski jest twórcą potęgi DRUTEX. Założył ją blisko 40 lat temu i z sukcesami nią kieruje. W biznesie nie podąża utartymi ścieżkami, tylko rozwija firmę według własnego pomysłu, często idąc pod prąd. Został uhonorowany wieloma nagrodami, w tym. przez Premiera RP Medalem 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Jest także Honorowym Obywatelem Miasta Bytowa.

- DRUTEX to już prawie cztery dekady doświadczenia. Przez wszystkie te lata starałem się budować firmę stabilną, bezpieczną, o silnych fundamentach. DRUTEX jest lojalnym partnerem w biznesie dla naszych dostawców i klientów od zawsze, a przyznane wyróżnienie potwierdza, że tak postrzegają nas profesjonaliści branżowi i klienci. To z kolei motywacja do dalszego odpowiedzialnego inwestowania w firmę, technologię i nowoczesne produkty.
 - mówi prezes Leszek Gierszewski.

Kamila Gierszewska jest doktorem ekonomii (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie), włada biegle czterema językami obcymi. Od ponad 18 lat związana z firmą DRUTEX. Perfekcyjnie łączy pracę z obowiązkami mamy dwóch córek. Decyzje biznesowe podejmuje szybko i odważnie. Zawsze są jednak trafne i mocno napędzają rozwój firmy.

- Wchodzimy na kolejne rynki, umacniamy swój udział w kraju i za granicą, zdobywamy nowych Klientów na całym świecie. DRUTEX jest rozpoznawalną marką o zasięgu globalnym i jednym z najważniejszych graczy na europejskim rynku stolarki okienno-drzwiowej. Inwestujemy co roku setki milionów złotych, by sprostać rosnącym oczekiwaniom rynku. Nie tylko analizujemy potrzeby rynku i staramy się na nie odpowiadać, ale staramy się też wyznaczać trendy w branży stolarki. To nasza dewiza - mówi Kamila Gierszewska.

Ceremonia wręczenia wyróżnień odbyła się 8 lutego 2023 roku, w Warszawie, podczas Gali Builder Awards, w Centrum Olimpijskim Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Zobacz także

Auto w darze dla Hospicjum Domowego
Auto w darze dla Hospicjum Domowego
Hospicjum Domowe w Bytowie działa od 10 lat, niosąc pomoc najciężej chorym.
Więcej
DRUTEX w Hiszpanii zaprezentował IGLO EDGE
DRUTEX w Hiszpanii zaprezentował IGLO EDGE
DRUTEX podczas targów Construmat w Barcelonie, po raz pierwszy na rynku hiszpańskim, zaprezentował okno nowej generacji - IGLO EDGE.
Więcej
DRUTEX w Rzymie ze światową premierą IGLO EDGE
DRUTEX w Rzymie ze światową premierą IGLO EDGE
DRUTEX podczas targów EDILEXPO Roma 2024 zaprezentował światu nową generację okien IGLO EDGE. 
Więcej