24 / 02 / 2024

DRUTEX z sukcesem w Stuttgarcie

DRUTEX w dniach 19-23 lutego br. wziął udział w targach R+T w Stuttgarcie. Jest to największa i najbardziej prestiżowa na świecie impreza wystawiennicza poświęcona przesłonom okiennym, takim jak rolety i żaluzje fasadowe. Do dawnej stolicy królestwa Wirtembergii zawitało ponad 1100 wystawców z różnych zakątków globu.

Dla DRUTEXu targi w Stuttgarcie są ważną pozycją w tegorocznym kalendarzu imprez wystawienniczych. Niemcy stanowią jeden z głównych kierunków eksportowych producenta z północnej Polski, ponieważ ponad 80% jego całkowitej produkcji trafia za granicę. 

- Targi R+T, w których po raz pierwszy wzięliśmy udział, odbyły się po sześcioletniej przerwie. Dla nas była to przede wszystkim okazja do zaprezentowania nowości produktowych, spotkań z obecnymi jak i potencjalnymi klientami biznesowymi. Cieszymy się z dużej frekwencji na stoisku, ogromnego zainteresowania naszymi produktami oraz z wielu zainicjowanych kontaktów handlowych - mówi Paweł Jereczek dyrektor ds. handlowych w firmie DRUTEX.

Na 180-metrowym stoisku DRUTEX przedstawił m.in. swoje autorskie systemy rolet i żaluzji fasadowych oraz nowość w ofercie - pergolę, która została wyposażona w elektronicznie sterowany dach, oświetlenie led i screen zapewniający osłonę od wiatru oraz odpowiedni poziom intymności.  

Oczywiście na stoisku nie mogło zabraknąć energooszczędnej stolarki PVC – okien Iglo Energy Classic, okien aluminiowych z serii MB oraz hybrydy PVC z aluminium – Iglo Energy Alucover.

Ekspozycję uzupełniły systemy tarasowe oraz drzwi z PVC i aluminium. 

Wśród odwiedzjących ogromne wrażenie, poza ofertą produktową, wywarł czas realizacji zamówień wraz z dostawą, który w DRUTEXie wynosi 7 dni na terenie całej Europy.

Po zakończonych w Niemczech targach DRUTEX udaje się prosto do Stanów Zjednoczonych, gdzie w dniach 27-29 lutego odbędą się największe w Ameryce Północnej targi branży budowlanej - NAHB IBS w Las Vegas.

Zobacz także

Auto w darze dla Hospicjum Domowego
Auto w darze dla Hospicjum Domowego
Hospicjum Domowe w Bytowie działa od 10 lat, niosąc pomoc najciężej chorym.
Więcej
DRUTEX w Hiszpanii zaprezentował IGLO EDGE
DRUTEX w Hiszpanii zaprezentował IGLO EDGE
DRUTEX podczas targów Construmat w Barcelonie, po raz pierwszy na rynku hiszpańskim, zaprezentował okno nowej generacji - IGLO EDGE.
Więcej
DRUTEX w Rzymie ze światową premierą IGLO EDGE
DRUTEX w Rzymie ze światową premierą IGLO EDGE
DRUTEX podczas targów EDILEXPO Roma 2024 zaprezentował światu nową generację okien IGLO EDGE. 
Więcej