25 / 02 / 2024

DRUTEX na targach w Las Vegas

DRUTEX ostatnie trzy dni lutego spędzi w Stanach Zjednoczonych na targach NAHB International Builders Show w Las Vegas. Po KLIMAHOUSE Bolzano we Włoszech i R+T Stuttgart w Niemczech jest to już dla firmy trzecia impreza wystawiennicza w tym roku.

Targi budowalne NAHB IBS w Las Vegas są największą tego typu imprezą na rynku amerykańskim. Odbędą się w dniach 27-29 lutego. Swoje produkty zaprezentuje ponad 1300 producentów i dostawców związanych z branżą budowlaną. 

DRUTEX, jeden z liderów stolarki okienno-drzwiowej w Europie, na stoisku liczącym ponad 270 m2 przedstawi klientom szereg energooszczędnych modeli okien, drzwi, rolet i żaluzji fasadowych.

NAHB IBS w Las Vegas są dla nas okazją do zaprezentowania autorskich modeli okien i drzwi, które podbiły rynki europejskie i cieszą się rosnącą popularnością także w USA. Oferowana przez nas stolarka okienno-drzwiowa wyróżnia się wysoką jakością - którą potwierdzają również certyfikaty wymagane na rynku amerykańskim - designem oraz możliwością pełnej personalizacji – mówi Paweł Jereczek, dyrektor ds. handlowych w firmie DRUTEX.

Stolarkę firmy DRUTEX można spotkać w prestiżowych realizacjach w USA, m.in. w hotelach Hilton, Hyatt, Holiday Inn czy Sheraton. 
Po zakończonych targach w Las Vegas DRUTEX w dniach 19-22 marca zawita do Norymbergii na Fensterbau Frontale.

Zobacz także

DRUTEX z Gwiazdą Buildera
DRUTEX z Gwiazdą Buildera
DRUTEX S.A. po raz kolejny został Gwiazdą Rankingu Buildera w kategorii producentów materiałów budowlanych 
Więcej
DRUTEX i 100 nowych modeli drzwi
DRUTEX i 100 nowych modeli drzwi
Drutex rozszerzył ofertę o 100 nowych modeli drzwi aluminiowych zewnętrznych
Więcej
DRUTEX ze światową premierą
DRUTEX ze światową premierą
DRUTEX jako jeden z pierwszych na świecie producentów zaprezentował system tarasowy IGLO-HS z ukrytym w ramie silnikiem firmy SIEGENIA Drive axxent LS.
Więcej