28 / 02 / 2024

Największy w Europie showroom DRUTEX w Hiszpanii

DRUTEX bardzo mocno akcentuje obecność na rynku hiszpańskim. Jeden z największych producentów okien i drzwi w Europie 23 lutego br. otworzył w Gandii, nieopodal Walencji, swój największy na Starym Kontynencie showroom o powierzchni 500 m2, a już 8 marca otwiera kolejny. Tym razem klienci będą mieli do dyspozycji 100 m2 w Cabo Roig.

DRUTEX od ub. roku intensywnie buduje sieć sprzedaży stolarki okienno-drzwiowej w Hiszpanii. W związku z tym otwiera na tamtejszym rynku nowoczesne ekspozycje swoich produktów, tzw. showroomy. Pierwszy oddany do użytku ma powierzchnię 500 m2 i są na niej prezentowane wszystkie oferowane systemy okien i drzwi z PVC, drewna i aluminium, w tym m.in. wielkogabarytowe drzwi trzpieniowe Pivot, rolety oraz żaluzje fasadowe, ogród zimowy i pergola. 

- Nowoczesne, światowej klasy produkty wymagają ekspozycji tej samej jakości, wymagają dedykowanych showroomów. Dzięki nim szersze grono klientów ma możliwość zapoznania się z bogatym portfolio stolarki okienno-drzwiowej, którą produkujemy od A do Z. Otwarty w Gandii showroom jest największym naszym obiektem tego typu w Europie. To krok milowy we wzmacnianiu obecności marki DRUTEX na Półwyspie Iberyjskim - mówi Mariusz Szuturma dyrektor ds. handlowych na rynek hiszpański w firmie DRUTEX.

Otwarcie showroomu w Gandii zaszczyciła grupa ponad 120 osób, w której byli architekci, deweloperzy, dziennikarze oraz przedstawiciele lokalnego biznesu. Zaproszeni goście mieli okazję poznać funkcjonalność produktów DRUTEXu oraz systemy dedykowane na rynek hiszpański, takie jak np. system okienno-tarasowy z PVC Iglo Slide.

Z rozwojem sieci sprzedaży na rynku hiszpańskim wiąże się także udział DRUTEX SA w targach budowlanych - w Barcelonie i Madrycie. W ramach wdrażanej ekspansji międzynarodowej, spółka w br. zaprezentuje swoje produkty na 11 imprezach wystawienniczych na całym świecie.
DRUTEX, który oferuje 7 dniowy termin realizacji zamówień wraz z dostawą na terenie Europy, eksportuje swoje produkty do ponad 40 krajów. Sprzedaż zagraniczna stanowi ponad 80% jego przychodu.

Zobacz także

DRUTEX z Gwiazdą Buildera
DRUTEX z Gwiazdą Buildera
DRUTEX S.A. po raz kolejny został Gwiazdą Rankingu Buildera w kategorii producentów materiałów budowlanych 
Więcej
DRUTEX i 100 nowych modeli drzwi
DRUTEX i 100 nowych modeli drzwi
Drutex rozszerzył ofertę o 100 nowych modeli drzwi aluminiowych zewnętrznych
Więcej
DRUTEX ze światową premierą
DRUTEX ze światową premierą
DRUTEX jako jeden z pierwszych na świecie producentów zaprezentował system tarasowy IGLO-HS z ukrytym w ramie silnikiem firmy SIEGENIA Drive axxent LS.
Więcej