01 / 03 / 2024

DRUTEX viva Las Vegas!

DRUTEX w dniach 27-29 lutego wziął udział w NAHB IBS Las Vegas – największych targach branży budowlanej w Stanach Zjednoczonych. Swoje produkty zaprezentowało ponad 1300 wystawców z kilkudziesięciu krajów.

DRUTEX, jeden z wiodących producentów okien i drzwi w Europie, na stoisku o powierzchni ponad 270 m2 zaprezentował wysokiej jakości energooszczędną stolarkę okienno-drzwiową. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się jego eksportowe hity, takie jak: okna PVC Iglo 5 Classic oraz Iglo Energy Classic, drzwi aluminiowe MB-86N SI z panelem Washington Pocket i podświetlanym pochwytem wnękowym. Duże emocje wzbudził wielkogabarytowy system tarasowy MB-86 Fold Line HD, dostępny w gamie ponad 400 kolorów.

DRUTEX po raz pierwszy w Newadzie zaprezentował okno Iglo Energy Alucover- hybrydę, która powstała z połączenia doskonałych właściwości termoizolacyjnych PVC z lekką i wytrzymałą formą aluminium, a przy tym wyróżnia się niezwykle ciekawym, minimalistycznym designem.

- Drugi rok z rzędu wzięliśmy udział w targach NAHB IBS w Las Vegas. Była to dla nas doskonała okazja, aby zaprezentować nasze wysokiej jakości autorskie systemy z PVC, aluminium czy drewna. Zapotrzebowanie na okna i drzwi DRUTEXu w USA stale rośnie. Produkowana przez nas stolarka posiada niezbędne na rynku amerykańskim certyfikaty, które są potwierdzeniem wysokiej klasy produktów – mówi Paweł Jereczek dyrektor ds. handlowych w firmie DRUTEX.

Zwiedzający targi na wystawie DRUTEXu mogli przetestować rolety i żaluzje fasadowe oraz dedykowane do stolarki okienno-drzwiowej rozwiązania automatyki Smart Home.

DRUTEX w USA, podobnie jak w Europie, rozwija sieć nowoczesnych showroomów, których celem jest budowanie świadomości klienta na temat funkcjonalności, zastosowanych technologii oraz jakości oferowanych produktów. Dzięki temu klienci będą mogli w optymalny sposób, na tzw. „żywym materiale”, wybrać systemy okienno-drzwiowe dopasowane do ich indywidualnych preferencji.

Stolarkę firmy DRUTEX można spotkać w prestiżowych realizacjach w USA, m.in. w hotelach Hilton, Hyatt, Holiday Inn czy Sheraton. 
Po targach w Las Vegas DRUTEX obiera kierunek na Norymbergę, gdzie w dniach 19-22 marca weźmie udział w targach Fensterbau Frontale.

Zobacz także

DRUTEX przedstawia nowy system tarasowy IGLO EDGE SLIDE
DRUTEX przedstawia nowy system tarasowy IGLO EDGE SLIDE
DRUTEX zaprezentował nowy system tarasowy – IGLO EDGE SLIDE
Więcej
DRUTEX z kolejnym w kolekcji Diamentem Forbesa
DRUTEX z kolejnym w kolekcji Diamentem Forbesa
Miesięcznik Forbes przygotował zestawienie najszybciej rozwijających się polskich przedsiębiorstw. Jednym z nich jest DRUTEX SA. 
Więcej
Golden Boy Trophy. DRUTEX wspiera najmłodszych adeptów żużla
Golden Boy Trophy. DRUTEX wspiera najmłodszych adeptów żużla
Mieszko Mudło wygrał Golden Boy Trophy i zdobył trofeum im. Zenona Plecha. 
Więcej