24 / 02 / 2023

DRUTEX na targach w Las Vegas

Na przełomie stycznia i lutego DRUTEX zaprezentuje swoją ofertę na targach NAHB International Builders Show w Las Vegas. Stany Zjednoczone to dla firmy bardzo ważny rynek.

Jedne z najważniejszych targów budowlanych na rynku amerykańskim rozpoczną się 31 stycznia i potrwają do 2 lutego. Weźmie w niej udział ponad 1300 wystawców, głównie producentów i dostawców produktów i usług związanych z budownictwem mieszkaniowym. DRUTEX będzie gościł odwiedzających na stoisku o powierzchni 250 metrów kwadratowych. 

- W Las Vegas na NAHB IBS rozpoczynamy tegoroczny cykl spotkań z Klientami na targach. Stany Zjednoczone to dla nas bardzo ważny rynek, na który coraz więcej eksportujemy. Klienci doceniają jakość, szybkie terminy realizacji oraz w pełni spersonalizowaną ofertę. Dodatkowo należy wspomnieć, że posiadamy niezbędne certyfikaty i dopuszczenia techniczne, specyficzne dla rynku amerykańskiego. Za ocean wysyłamy produkty z całego naszego portfolio - mówi Gabriela Gusztyn-Popławska, dyrektor ds. PR DRUTEX SA. 

- Możemy pochwalić się prestiżowymi realizacjami w USA, m.in. wyposażając w okna hotele Hilton, Hyatt, Holiday Inn czy Sheraton. To rynek z ogromnym potencjałem. Jednocześnie obecność w Stanach Zjednoczonych pozwala zbudować doskonały przyczółek do prowadzenia ekspansji na inne kraje Ameryki Północnej i Południowej – dodaje. 

DRUTEX zaprezentuje w Las Vegas wiele autorskich, innowacyjnych rozwiązań. Wśród nich będą systemy okien PVC z serii Iglo Energy i Iglo 5 wraz z wieloma opcjami dodatkowymi, umożliwiającymi pełną personalizację jak również systemy HS, wyposażone w nowoczesne aluminiowe żaluzje fasadowe oraz moskitiery plisowane. Odwiedzający będą mogli poznać zalety produktów aluminiowych, m.in. drzwi tarasowych harmonijkowych MB-86 Fold Line, okien z serii MB-86, okien w wersji drewniano-aluminiowej Duoline oraz drzwi wykonanych na bazie systemu MB-86 SI wyposażonych w pochwyt wnękowy z podświetleniem LED i czytnik linii papilarnych oraz inteligentny zamek drzwiowy Smart Lock by DRUTEX. Na stoisku DRUTEX będzie można zobaczyć także rolety aluminiowe i PVC w różnych wariantach kolorystycznych, wyposażone w rozwiązania typu Smart Home. DRUTEX eksportuje wyroby do ponad 40 krajów na całym świecie. Sprzedaż zagraniczna odpowiada za ponad 80 procent łącznych obrotów.

Zobacz także

Kamila Gierszewska “Osobowością Branży”, DRUTEX “Budowlaną Firmą Roku”
Kamila Gierszewska “Osobowością Branży”, DRUTEX “Budowlaną Firmą Roku”
Wiceprezes Kamila Gierszewska została “Osobowością Branży”, a DRUTEX “Budowlaną Firmą Roku”.
Więcej
DRUTEX z nową stroną internetową
DRUTEX z nową stroną internetową
Właśnie uruchomiliśmy nasza nową stronę internetową.
Więcej
DRUTEX partnerem jubileuszowego 80. Tour de Pologne
DRUTEX partnerem jubileuszowego 80. Tour de Pologne
W tym roku odbędzie się jubileuszowy 80. Tour de Pologne UCI World Tour. Po raz kolejny weźmiemy udział w tym wydarzeniu jako Oficjalny Sponsor Partner Logistyczny oraz Sponsor Premii „Zwycięzca Etapu” Tour de Pologne.
Więcej