06
/ 03 /
2026
Wyróżnienie w programie CSR za projekt „Magiczne Święta z Drutex’em”
„Magiczne Święta z Drutex’em” to wyjątkowy jarmark świąteczny, który co roku przed Świętami Bożego Narodzenia przyciąga na bytowski rynek tysiące rodzin – nie tylko z Bytowa i okolic, ale z całego regionu. Podczas tego wydarzenia na uczestników czeka wiele atrakcji, a w tym m. in.: karuzele weneckie, świąteczna kolejka, spotkania z Mikołajem, koncerty, warsztaty, konkursy, animacje dla najmłodszych oraz cudowna świąteczna atmosfera.
W zgodnej opinii uczestników „Magiczne Święta z Drutex’em” należą dziś do najpiękniejszych jarmarków świątecznych w Polsce. Tym bardziej cieszy nas otrzymana nagroda.
Zobacz także
14.04.2026
Bayern Monachium wchodzi w decydującą fazę sezonu 2025/2026 z ambicjami na zdobycie kompletu trofeów. Klub pewnie zmierza po mistrzostwo Niemiec, opierając swoją siłę na rekordowej skuteczności Harry'ego Kane'a, kreatywności Jamala Musiali oraz solidnej defensywie dowodzonej przez Jonathana Taha i Manuela Neuera. Atmosfera w zespole jest bojowa, co potwierdzają pewne siebie deklaracje Leona Goretzki.
13.04.2026
W ramach obchodów 40-lecia firmy realizujemy wyjątkowy konkurs sprzedażowy skierowany do naszych Partnerów – zarówno obecnych, jak i nowych. Do wygrania jest aż 40 samochodów marki SKODA, a już w kwietniu rozstrzygnięcie pierwszej puli nagród – 8 aut.
10.04.2026
Przed nami wyjątkowe sportowe wydarzenie – FC Bayern Monachium vs Real Madryt!













































