09 / 03 / 2026

Webinar: Inteligentny Dom – rozwiązania Smart Home dla rolet i żaluzji w ofercie DRUTEX

Podczas spotkania omówiony zostanie aktualny zakres systemów automatyki smart dostępnych w ofercie, a także rozwiązania takich marek jak BleBox, Somfy, Nice oraz Yooda.

W trakcie webinaru uczestnicy poznają również:

  • kluczowe różnice technologiczne między systemami,
  • możliwości integracji i rozbudowy instalacji,
  • praktyczne wskazówki dotyczące doboru systemów do różnych typów inwestycji.

Szkolenie ma charakter merytoryczny i porządkujący – jego celem jest ułatwienie pracy sprzedawcom oraz doradcom poprzez jasne przedstawienie aktualnej oferty i możliwości jej zastosowania w praktyce.

Jeśli chcesz być na bieżąco ze zmianami i świadomie rekomendować rozwiązania smart dla rolet i żaluzji, serdecznie zapraszamy do udziału.

Termin: 9 marca 2026
Godzina: 10:00

Zapisy dostępne są w E-portalu DRUTEX.

Zobacz także

Wyróżnienie w programie CSR za projekt „Magiczne Święta z Drutex’em”
Wyróżnienie w programie CSR za projekt „Magiczne Święta z Drutex’em”
Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy wyróżnienie w programie  CSR za prospołeczny projekt „Magiczne Święta z Drutex’em”. Nagroda została wręczona podczas 37. Konwentu Stolarki VIP oraz Gali VIP.
Więcej
Drutex na Księżycu? NASA wybiera polską firmę do budowy bazy przyszłości
Drutex na Księżycu? NASA wybiera polską firmę do budowy bazy przyszłości
Amerykańska agencja kosmiczna NASA wybrała firmę DRUTEX jako dostawcę okien i drzwi do planowanej budowy stałej bazy na Księżycu. To przełomowy moment nie tylko dla spółki z Bytowa, ale i dla całej polskiej myśli technologicznej.
Więcej
Trzecia szansa na bilety na mecz FC Bayern vs Real Madryt
Trzecia szansa na bilety na mecz FC Bayern vs Real Madryt
Ruszyliśmy z trzecią odsłoną konkursu dla naszych dystrybutorów, w ramach którego do zdobycia są bilety na mecz FC Bayern vs Real Madryt. 
Więcej