21 / 05 / 2015

Gramy dla dzieci!

23 maja br. w kompleksie sportowym GKS Gedania w Gdańsku odbędzie się Turniej Charytatywny o Puchar Gazety Wyborczej Trójmiasto. DRUTEX, jako wieloletni promotor futbolu, weźmie aktywny udział w wydarzeniu – zarówno jako partner imprezy sportowej oraz uczestnik turnieju. Celem inicjatywy jest  pomoc ciężko chorym dzieciom, podopiecznym fundacji Trzeba Marzyć.

Mecz, w którym weźmie udział aż 10 amatorskich drużyn piłkarskich, będzie prawdziwym widowiskiem dla fanów piłki nożnej, ale przede wszystkim dobrej zabawy. Wszystkie siedmioosobowe drużyny, jak na mecz amatorski przystało, będą składały się z samych amatorów, miłośników piłki nożnej, kopiących piłkę tylko dla zabawy. Poza zespołami: Energi,  UM Gdańsk,  Samorządu Woj. Pomorskiego, Polpharmy, Portu Lotniczego, Satel-u,  Sauru Neptun Gdańsk, Gazety Wyborczej i DRUTEX-u, wystąpi również Drużyna „ Sportowych Asów”.  Na boisko wyjdą m.in. Dariusz Michalczewski, Leszek Blanik, Adam Korol, Artur Siódmiak. Dla uczestników to świetna okazja do poznania polskich gwiazd sportu oraz możliwość zmierzenia się z nimi w atmosferze zdrowej rywalizacji i dobrej zabawy.

To już trzecia edycja tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Do tej pory przekazano blisko 30 000 zł na obóz letni dla podopiecznych Fundacji Hospicyjnej oraz spełniono marzenia 4 uzdolnionych dzieci, podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie. W tym roku cel jest równie szczytny, a wszystkie przychody z meczu zostaną przekazane Fundacji Trzeba Marzyć opiekującej się ciężko chorymi dziećmi.

„DRUTEX od lat angażuje się w inicjatywy z zakresu CSR oraz marketingu sportowego. Dlatego nasz udział w tegorocznym meczu charytatywnym, podobnie zresztą jak w zeszłym roku, jest tak naturalny. To wielka sprawa grać dla tych, którzy potrzebują wsparcia najbardziej. Ważne, że inicjatywa wspiera chore dzieci, często małych fanów futbolu - piłki nożnej przez wielkie P. Z niecierpliwością szykujemy się na mecz. Nasza drużyna, jak zawsze będzie walczyć o zwycięstwo. Tyle w wymiarze sportowym. Ale najważniejsze, że wszyscy gramy o cel najwyższy, jakim są marzenia podopiecznych fundacji Trzeba Marzyć” – mówi Adam Leik, dyrektor marketingu DRUTEX.

Fundacja Trzeba Marzyć powstała we wrześniu 2006 roku w Sopocie. Jej nadrzędnym celem jest spełnianie marzeń dzieci, których życie jest zagrożone, objętych opieką paliatywną oraz tych, które trwale okaleczone muszą stawiać czoła trudom dalszego życia. Przyłączając się do akcji pomagamy spełnić marzenia potrzebujących dzieci, darujemy im radość i uśmiech w chorobie.

Zobacz także

DRUTEX z Gwiazdą Buildera
DRUTEX z Gwiazdą Buildera
DRUTEX S.A. po raz kolejny został Gwiazdą Rankingu Buildera w kategorii producentów materiałów budowlanych 
Więcej
DRUTEX i 100 nowych modeli drzwi
DRUTEX i 100 nowych modeli drzwi
Drutex rozszerzył ofertę o 100 nowych modeli drzwi aluminiowych zewnętrznych
Więcej
DRUTEX ze światową premierą
DRUTEX ze światową premierą
DRUTEX jako jeden z pierwszych na świecie producentów zaprezentował system tarasowy IGLO-HS z ukrytym w ramie silnikiem firmy SIEGENIA Drive axxent LS.
Więcej