13 / 05 / 2015

Awans DRUTEX-u na liście 500

W tegorocznym zestawieniu dziennika „Rzeczpospolita” DRUTEX S.A.- Lista 500 Największych Polskich Przedsiębiorstw  znalazł się na 463 pozycji na liście 500 największych firm w Polsce za rok 2014.

Firma zanotowała tym samym awans w stosunku do 2013 roku  o 7 miejsc, tym samym potwierdzając, że klienci i partnerzy handlowi doceniają działania i produkty firmy, oraz umacniając swoją pozycję lidera w branży.  Z  przychodami rzędu 520 mln zł, DRUTEX S.A. jest bowiem największym producentem okien w Polsce. Jednocześnie pod względem wielkości produkty DRUTEX jest również numerem jeden w Europie.

Zobacz także

DRUTEX wyróżniony za zaangażowanie w honorowe krwiodawstwo
DRUTEX wyróżniony za zaangażowanie w honorowe krwiodawstwo
W miniony piątek przedstawiciele DRUTEX odebrali wyróżnienie przyznane w kategorii „Pracodawca zaangażowany w działania honorowego krwiodawstwa” w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej „Twoja krew, moje życie”.
Więcej
Drzwi D-ART Line wyróżnione Medalem Europejskim BCC
Drzwi D-ART Line wyróżnione Medalem Europejskim BCC
DRUTEX został laureatem Medalu Europejskiego przyznawanego przez Business Centre Club. Wyróżnienie otrzymały nowoczesne drzwi wejściowe D-ART Line - jedna z najnowszych propozycji marki w segmencie stolarki premium.
Więcej
DRUTEX na antenach RAI. Nowa kampania wzmacnia pozycję marki we Włoszech
DRUTEX na antenach RAI. Nowa kampania wzmacnia pozycję marki we Włoszech
DRUTEX rozpoczął nową kampanię telewizyjną na rynku włoskim. Od 31 maja najnowszy spot reklamowy marki emitowany jest na głównych kanałach RAI – jednej z najważniejszych stacji telewizyjnych we Włoszech.
Więcej