06 / 10 / 2020

DRUTEX Championem Roku 2020

DRUTEX SA został przez ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku nagrodzony tytułem Złotego Championa Roku 2020 w kategorii „Okna elewacyjne”.

Od 2004 roku ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadza wśród kilku tysięcy firm wykonawczych ogólnopolskie badania, na podstawie których powstaje ranking Budowlanych Marek Roku. To jedyny w Polsce projekt badawczy o zupełnie niezależnym charakterze i jednocześnie bardzo szerokim zasięgu. Opiera się na spontanicznych wskazaniach Wykonawców, dzięki czemu wyniki rankingu są w pełni miarodajne i obiektywne. DRUTEX, podobnie jak w ubiegłym roku, zdobył tytuł Championa Roku 2020.

- W działalności firmy zawsze dążymy do perfekcji, do mistrzostwa. Po to, żeby oferować naszym klientom na całym świecie najbardziej zaawansowane technologicznie produkty najwyższej jakości – mówi Leszek Gierszewski, założyciel i prezes firmy DRUTEX. – Chociaż dziś blisko 75% produkcji firmy trafia na eksport, to bardzo cieszymy się, że z każdym rokiem poszerza się także grono naszych odbiorców w kraju. Otrzymane od nich wyróżnienie jest najlepszą motywacją do dalszego rozwoju – dodaje Leszek Gierszewski.

Tytuły Championa Roku uzyskują wyłącznie marki cieszące się wieloletnim uznaniem wykonawców. To „ich” marki, które polecają i do których często są przywiązani, z uwagi na ich wyjątkowe walory i wynikające z nich pozytywne doświadczenia.

Pandemia COVID-19 nie przeszkodziła ASM w realizacji tegorocznego badania. Odbyło się ono według założonego harmonogramu. W trosce o bezpieczeństwo laureatów organizatorzy zdecydowali jednak o odwołaniu gali zaplanowanej w tradycyjnej formie na 1 października br. i przeprowadzeniu jej wyłącznie w formie online.

Zobacz także

DRUTEX wspiera motoryzacyjne pasje podczas Auto Moto Show w Stężycy
DRUTEX wspiera motoryzacyjne pasje podczas Auto Moto Show w Stężycy
Motoryzacyjne emocje, ponad 400 wyjątkowych samochodów i tysiące odwiedzających – tegoroczne Auto Moto Show w Stężycy po raz kolejny przyciągnęło fanów czterech kółek z całego regionu.
Więcej
Drutex ma nowego Dyrektora Sprzedaży na rynek polski
Drutex ma nowego Dyrektora Sprzedaży na rynek polski
DRUTEX, jeden z największych producentów stolarki otworowej w Europie, wzmacnia zespół sprzedaży. Do firmy dołączył Adam Kawelczyk – menedżer z blisko 30-letnim doświadczeniem w branży budowlanej i stolarki otworowej, który objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży odpowiedzialnego za rynek polski.
Więcej
Kolekcjonerskie okno FC Bayern od DRUTEX trafi na aukcję charytatywną
Kolekcjonerskie okno FC Bayern od DRUTEX trafi na aukcję charytatywną
Wyjątkowy finał konkursu „Mistrzowskie Okno” zorganizowanego przez DRUTEX we współpracy z FC Bayern przyniósł historię, która wykracza daleko poza sportową rywalizację. Jeden z trzech kolekcjonerskich egzemplarzy okna z autografami zawodników niemieckiego klubu został przekazany zwycięzcy konkursu – Partnerowi Handlowemu DRUTEX, firmie OKTOMAR. Właściciel firmy podjął jednak decyzję, dzięki której nagroda zyska zupełnie nowy wymiar.
Więcej