01 / 12 / 2021

Złote Godło dla okna IGLO LIGHT

DRUTEX, to gwarancja jakości. Potwierdza to kolejna nagroda, tym razem w Programie Najwyższa Jakość Quality International 2021 za okno IGLO LIGHT.

DRUTEX oferuje na całym świecie produkty najwyższej jakości. Doceniają to klienci, których liczba stale rośnie, a potwierdzają nagrody. Teraz docenione zostało okno IGLO LIGHT. W Programie Najwyższa Jakość Quality International 2021 DRUTEX zdobył za nie Złote Godło QI w kategorii ”Product”.

Oferujemy klientom to co najlepsze na rynku. Nasze produkty są nie tylko najwyższej jakości, ale też zaawansowane technologicznie. Stale inwestujemy w rozwój. Podążamy za rynkowymi trendami, wprowadzamy nowe produkty. Ich bardzo wysoka jakość to też w dużej mierze zasługa naszych doświadczonych pracowników. U nas wszystko powstaje na indywidualne zamówienia, nie produkujemy na zapas, do magazynu. Oferujemy przy tym najkrótszy termin realizacji na terenie Europy – mówi Leszek Gierszewski, założyciel i prezes Drutexu.

Okno IGLO LIGHT to jeden z bardzo cenionych przez klientów z całego świata produktów firmy DRUTEX. Wykonane jest z PVC. Cechuje je nowoczesny design, duża ilość światła dziennego oraz świetne parametry w zakresie energooszczędności, wodoszczelności, odporności na wiatr i przepuszczalności powietrza.

Najwyższa Jakość Quality International to ogólnopolski projekt, którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością. Drugim celem jest wskazanie i wyróżnienie tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.
Gala wręczenia nagród odbyła się 30 listopada w Katowicach.

Zobacz także

DRUTEX na targach w Las Vegas
DRUTEX na targach w Las Vegas
DRUTEX ostatnie trzy dni lutego spędzi w Stanach Zjednoczonych na targach NAHB International Builders Show w Las Vegas.
Więcej
DRUTEX z sukcesem w Stuttgarcie
DRUTEX z sukcesem w Stuttgarcie
DRUTEX w dniach 19-23 lutego br. wziął udział w targach R+T w Stuttgarcie. 
Więcej
DRUTEX kierunek Stuttgart
DRUTEX kierunek Stuttgart
DRUTEX w dniach 19-23 lutego weźmie udział w niemieckich targach R+T w Stuttgarcie.
Więcej