Złote Godło dla okna IGLO LIGHT

2021/12/01

DRUTEX, to gwarancja jakości. Potwierdza to kolejna nagroda, tym razem w Programie Najwyższa Jakość Quality International 2021 za okno IGLO LIGHT.

DRUTEX oferuje na całym świecie produkty najwyższej jakości. Doceniają to klienci, których liczba stale rośnie, a potwierdzają nagrody. Teraz docenione zostało okno IGLO LIGHT. W Programie Najwyższa Jakość Quality International 2021 DRUTEX zdobył za nie Złote Godło QI w kategorii ”Product”.

Oferujemy klientom to co najlepsze na rynku. Nasze produkty są nie tylko najwyższej jakości, ale też zaawansowane technologicznie. Stale inwestujemy w rozwój. Podążamy za rynkowymi trendami, wprowadzamy nowe produkty. Ich bardzo wysoka jakość to też w dużej mierze zasługa naszych doświadczonych pracowników. U nas wszystko powstaje na indywidualne zamówienia, nie produkujemy na zapas, do magazynu. Oferujemy przy tym najkrótszy termin realizacji na terenie Europy – mówi Leszek Gierszewski, założyciel i prezes Drutexu.

Okno IGLO LIGHT to jeden z bardzo cenionych przez klientów z całego świata produktów firmy DRUTEX. Wykonane jest z PVC. Cechuje je nowoczesny design, duża ilość światła dziennego oraz świetne parametry w zakresie energooszczędności, wodoszczelności, odporności na wiatr i przepuszczalności powietrza.

Najwyższa Jakość Quality International to ogólnopolski projekt, którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością. Drugim celem jest wskazanie i wyróżnienie tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.
Gala wręczenia nagród odbyła się 30 listopada w Katowicach.

 

Rekordowe zainteresowanie ofertą firmy DRUTEX na targach MADE expo
Kamila Newlin-Łukowicz „Kobietą Biznesu Roku 2021”

Zobacz także

DRUTEX kibicuje najlepszym
Zostaliśmy jednym z partnerów transmisji z Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które 20 listopada rozpoczęły się w Katarze.
Fasada to wizytówka, te z oferty firmy DRUTEX są cenione na całym świecie
DRUTEX ma w swojej bardzo bogatej ofercie również fasady. Konstrukcje aluminiowo-szklane polskiej firmy można podziwiać w wielu prestiżowych lokalizacjach
S90 i Z90 - nowości w ofercie firmy DRUTEX
DRUTEX poszerzył swoją ofertę o niezwykle funkcjonalne modele żaluzji fasadowych z lamelami S90 oraz Z90.