14 / 12 / 2021

Złote Godło dla okna IGLO LIGHT

DRUTEX, to gwarancja jakości. Potwierdza to kolejna nagroda, tym razem w Programie Najwyższa Jakość Quality International 2021 za okno IGLO LIGHT.

DRUTEX oferuje na całym świecie produkty najwyższej jakości. Doceniają to klienci, których liczba stale rośnie, a potwierdzają nagrody. Teraz docenione zostało okno IGLO LIGHT. W Programie Najwyższa Jakość Quality International 2021 DRUTEX zdobył za nie Złote Godło QI w kategorii ”Product”.

Oferujemy klientom to co najlepsze na rynku. Nasze produkty są nie tylko najwyższej jakości, ale też zaawansowane technologicznie. Stale inwestujemy w rozwój. Podążamy za rynkowymi trendami, wprowadzamy nowe produkty. Ich bardzo wysoka jakość to też w dużej mierze zasługa naszych doświadczonych pracowników. U nas wszystko powstaje na indywidualne zamówienia, nie produkujemy na zapas, do magazynu. Oferujemy przy tym najkrótszy termin realizacji na terenie Europy – mówi Leszek Gierszewski, założyciel i prezes Drutexu.

Okno IGLO LIGHT to jeden z bardzo cenionych przez klientów z całego świata produktów firmy DRUTEX. Wykonane jest z PVC. Cechuje je nowoczesny design, duża ilość światła dziennego oraz świetne parametry w zakresie energooszczędności, wodoszczelności, odporności na wiatr i przepuszczalności powietrza.

Najwyższa Jakość Quality International to ogólnopolski projekt, którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością. Drugim celem jest wskazanie i wyróżnienie tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.
Gala wręczenia nagród odbyła się 30 listopada w Katowicach.

Zobacz także

DRUTEX pomaganie ma we krwi
DRUTEX pomaganie ma we krwi
Włączyliśmy się w szczytną akcję honorowego oddawania krwi.
Więcej
DRUTEX w 80. Tour de Pologne
DRUTEX w 80. Tour de Pologne
Po raz czwarty z rzędu zostaliśmy Oficjalnym Sponsorem, Partnerem Logistycznym oraz Sponsorem Klasyfikacji „Zwycięzca Etapu”.
Więcej
Emocje na torze, DRUTEX wspiera najmłodszych adeptów żużla
Emocje na torze, DRUTEX wspiera najmłodszych adeptów żużla
DRUTEX ponownie był sponsorem elitarnym zawodów.
Więcej