29 / 11 / 2021

Rekordowe zainteresowanie ofertą firmy DRUTEX na targach MADE expo

Niezwykle udane dla polskiego producenta okien i drzwi okazały się targi w Mediolanie – jedno z największych wydarzeń branży budowlanej w Europie. Stoisko firmy DRUTEX cieszyło się rekordowym zainteresowaniem, a wśród odwiedzających, poza klientami z Włoch, byli klienci z Niemiec, Francji, Izraela, Rosji czy Libanu. Rodzimy potentat zaprezentował liczne nowości, które od razu przypadły do gustu odwiedzającym.

Właśnie zakończyły się mediolańskie targi MADE expo, które świętowały swoją dziesiątą edycję. Na jednym z najważniejszych wydarzeń branży budowlanej w Europie pojawiło się kilkuset wystawców z 42 krajów całego świata. Tegoroczna targi trwały od 22 do 25 listopada i zaprezentowano na nich innowacyjne produkty i rozwiązania zapewniające komfort, zrównoważony rozwój, bezpieczeństwo oraz jakość i szybkość budowy. Układ wystawy podzielony był na cztery duże obszary tematyczne. Jeden z nich dedykowany był producentom okien i drzwi.

- Mediolańskie targi są bardzo ważnym dla firmy DRUTEX wydarzeniem. Na MADE expo uczestniczymy od lat, ale obecna edycja była dla nas najbardziej udana, i to pomimo pandemii COVID-19. Nasze stoisko cieszyło się rekordowym zainteresowaniem. Wśród odwiedzających byli zarówno dotychczasowi klienci, jak również wielu nowych potencjalnych partnerów handlowych nie tylko z Włoch, ale również z Niemiec, Francji, Izraela, Rosji czy Libanu. Tak duża frekwencja potwierdza tylko rosnące zainteresowania naszymi produktami we Włoszech, co również obserwowaliśmy na targach w Bari, które odbyły się miesiąc wcześniej. Jesteśmy przekonani, że odbyte przez nas liczne spotkania biznesowe już niedługo przełożą się na nowe kontrakty i owocną współpracę. – mówi Marcin Kloska, dyrektor handlowy DRUTEX SA.

Na mediolańskich targach DRUTEX położył duży nacisk na prezentację nowości. To okazało się strzałem w dziesiątkę.

- Nasze stoisko było oblegane przez zainteresowanych nowościami, jakie przygotowaliśmy. Odwiedzającym szczególnie podobały się nasze nowe żaluzje czy nowe nowoczesne panele drzwiowe umożliwiające pełną personalizację stylistyki wnętrza. Dzięki specjalnej aplikacji klient może przesłać wybrane przez siebie zdjęcie, które zamieścimy na drzwiach, czyniąc je niepowtarzalnymi. Klienci oczekują indywidualnego podejścia i specyficznych rozwiązań dopasowanych do ich wyobrażeń. Nasze produkty są odpowiedzią na te oczekiwania. Poza tym powodzeniem cieszyły się nasze flagowe systemy z PVC i aluminium, które już kilka lat temu podbiły serca klientów z Włoch.  – dodaje Marcin Kloska, dyrektor handlowy DRUTEX SA.

Drutex jest jednym z czołowych producentów okien, drzwi i rolet w Europie. Sprzedaż zagraniczna stanowi już prawie 80% całkowitej sprzedaży firmy, a rynek włoski jest jednym z najważniejszych rynków eksportowych. Firma jest tam obecna ze swoimi produktami od lat i z sukcesem zwiększa swój udział w tamtejszym rynku. Od lat inwestycje również w rozpoznawalność marki we Włoszech, czego efektem była między innymi współpraca z ówczesnym kapitanem reprezentacji Włoch i Juventusu Turyn, Andreą Pirlo.

Dzięki swojemu ponad 36-letniemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i szybkości działania, Drutex z powodzeniem konkuruje z włoskimi producentami okien i drzwi. Siłą firmy poza innowacyjnością, jakością i estetyką wykonania stolarki jest również szybkość działania. Drutex oferuje swoim partnerom we Włoszech stolarkę z PVC w zaledwie siedem dni.

Zobacz także

DRUTEX przedstawia nowy system tarasowy IGLO EDGE SLIDE
DRUTEX przedstawia nowy system tarasowy IGLO EDGE SLIDE
DRUTEX zaprezentował nowy system tarasowy – IGLO EDGE SLIDE
Więcej
DRUTEX z kolejnym w kolekcji Diamentem Forbesa
DRUTEX z kolejnym w kolekcji Diamentem Forbesa
Miesięcznik Forbes przygotował zestawienie najszybciej rozwijających się polskich przedsiębiorstw. Jednym z nich jest DRUTEX SA. 
Więcej
Golden Boy Trophy. DRUTEX wspiera najmłodszych adeptów żużla
Golden Boy Trophy. DRUTEX wspiera najmłodszych adeptów żużla
Mieszko Mudło wygrał Golden Boy Trophy i zdobył trofeum im. Zenona Plecha. 
Więcej