29 / 04 / 2022

DRUTEX najlepszym pracodawcą

Ranking przygotował Forbes we współpracy z firmą Statista, współtwórcą najbardziej znanych zestawień „Best Employers” na świecie. W tegorocznym rankingu znalazło się 300 firm. To absolutna czołówka polskiego biznesu. A DRUTEX jest na samym szczycie. Wygraliśmy w kategorii „Budownictwo”, a w ogólnym zestawieniu zajęliśmy 18 miejsce.

W 17-tysięcznym Bytowie zatrudniamy 3850 pracowników. Obecnie poszukujemy specjalistów IT, inżynierów, konstruktorów, osób ze znajomością języków obcych jak i pracowników do produkcji okien, drzwi i rolet, ponieważ zapotrzebowanie na nasze produkty stale rośnie. Oferujemy atrakcyjne warunki i stabilne zatrudnienie, a także liczne pakiety socjalne. Od lat jesteśmy nie tylko jednym z największych, ale i najbardziej cenionym pracodawcą na Pomorzu. I stale się rozwijamy. Jeszcze w tym roku gotowy będzie nasz nowy biurowiec o powierzchni ponad 5 tys. m2. Rozpoczniemy także budowę nowej hali produkcyjnej o powierzchni 75 tys. m2. A to oznacza nie tylko zwiększenie możliwości produkcyjnych, ale też zatrudnienia. Tylko w ostatnich latach na inwestycje przeznaczyliśmy setki milionów złotych.

- DRUTEX to ludzie. Pracownicy są i zawsze byli największą wartością naszej firmy. Tej filozofii jesteśmy wierni. Traktujemy zatrudnienie jako zobowiązanie nie tylko w odniesieniu do konkretnego pracownika, ale również jego rodziny. To między innymi dzięki temu firma tak dynamicznie się rozwija i jest dziś marką rozpoznawalną w Polsce oraz na świecie – mówi Leszek Gierszewski, założyciel i CEO Drutex SA.

Zobacz także

Drutex z prestiżową nagrodą Marka Europejska
Drutex z prestiżową nagrodą Marka Europejska
Drutex otrzymał tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii Marka Europejska. Firmę z Bytowa nagrodzono za to, że jest bardzo dobrze znana w Europie i kojarzona z najlepszymi jakościowo wyrobami.
Więcej
V Studencka Konferencja „Okno na Budownictwo” już za nami!
V Studencka Konferencja „Okno na Budownictwo” już za nami!
V Studencka Konferencja „Okno na Budownictwo” już za nami W dniach 16–17 maja 2025 roku, w Europejskim Centrum Stolarki firmy DRUTEX S.A. w Bytowie, odbyła się piąta edycja Studenckiej Konferencji „Okno na Budownictwo”.  
Więcej
V Studencka Konferencja „Okno na Budownictwo”
V Studencka Konferencja „Okno na Budownictwo”
W dniach 16–17 maja 2025 roku w naszej firmie odbędzie się V Studencka Konferencja „Okno na Budownictwo”
Więcej