25 / 04 / 2022

DRUTEX partnerem Gali Sportu

Drutex, jeden z największych producentów okien i drzwi w Europie, był partnerem i sponsorem uroczystej 62. Gali Sportu „Głosu Pomorza”, podczas której poznaliśmy najpopularniejszych sportowców, trenerów oraz drużyny roku 2021 na Pomorzu Środkowym.

Od początku, czyli od 37 lat działamy na Pomorzu i z tym regionem jesteśmy silnie związani. Od lat wspieramy też różnego rodzaju wydarzenia sportowe, od tych międzynarodowych do regionalnych czy lokalnych. 

- Sport jest dla nas bardzo ważny. Od lat wspieramy różne inicjatywy sportowe, od piłki nożnej, przez żużel, lekkoatletykę do kolarstwa, z Tour de Pologne na czele. Prowadzenie biznesu trochę przypomina uprawianie sportu. Tu i tu trzeba cały czas się rozwijać, doskonalić, by utrzymać się w ścisłej czołówce. By być najlepszym. Ten wysiłek i sukcesy sportowców z naszego regionu należy docenić – mówi Paweł Grzonka, dyrektor marketingu firmy Drutex. 

Podczas 62. Gali Sportu w Dolinie Charlotty nagrodzono najlepszego sportowca, trenera oraz drużynę roku na Pomorzu Środkowym. Tytuły, za rok 2021, przyznała kapituła. 

Sportowcem roku została Beata Topka, lekkoatletka, zawodniczka klubu Talex Borzytuchom. Tytuł Trenera Roku trafił do Tomasza Czubaka, byłego wybitnego lekkoatlety, a obecnie trenera młodych adeptów tego sportu w klubie AML Słupsk.
Drużyną roku została Grupa Sierleccy Czarni Słupsk. Słupscy koszykarze w wielkim stylu wrócili do ekstraklasy, jako beniaminek włączając się od razu do walki o medale.

Zobacz także

DRUTEX z nowościami na targach w stolicy mody
DRUTEX z nowościami na targach w stolicy mody
W dniach 15-18 listopada DRUTEX prezentował swoją ofertę na mediolańskich targach MADE EXPO 
Więcej
DRUTEX z dziewiątym tytułem Superbrands
DRUTEX z dziewiątym tytułem Superbrands
Superbrand to „marka, która osiągnęła najlepszą reputację w swojej dziedzinie”.
Więcej
DRUTEX z nowościami na targach w Bari
DRUTEX z nowościami na targach w Bari
Firma DRUTEX wzięła udział w jednych z największych targów budowlanych we Włoszech – SAIE, w Bari.
Więcej