DRUTEX partnerem Gali Sportu

2022/04/25

Drutex, jeden z największych producentów okien i drzwi w Europie, był partnerem i sponsorem uroczystej 62. Gali Sportu „Głosu Pomorza”, podczas której poznaliśmy najpopularniejszych sportowców, trenerów oraz drużyny roku 2021 na Pomorzu Środkowym. 

Od początku, czyli od 37 lat działamy na Pomorzu i z tym regionem jesteśmy silnie związani. Od lat wspieramy też różnego rodzaju wydarzenia sportowe, od tych międzynarodowych do regionalnych czy lokalnych. 

- Sport jest dla nas bardzo ważny. Od lat wspieramy różne inicjatywy sportowe, od piłki nożnej, przez żużel, lekkoatletykę do kolarstwa, z Tour de Pologne na czele. Prowadzenie biznesu trochę przypomina uprawianie sportu. Tu i tu trzeba cały czas się rozwijać, doskonalić, by utrzymać się w ścisłej czołówce. By być najlepszym. Ten wysiłek i sukcesy sportowców z naszego regionu należy docenić – mówi Paweł Grzonka, dyrektor marketingu firmy Drutex. 

Podczas 62. Gali Sportu w Dolinie Charlotty nagrodzono najlepszego sportowca, trenera oraz drużynę roku na Pomorzu Środkowym. Tytuły, za rok 2021, przyznała kapituła. 

Sportowcem roku została Beata Topka, lekkoatletka, zawodniczka klubu Talex Borzytuchom. Tytuł Trenera Roku trafił do Tomasza Czubaka, byłego wybitnego lekkoatlety, a obecnie trenera młodych adeptów tego sportu w klubie AML Słupsk.
Drużyną roku została Grupa Sierleccy Czarni Słupsk. Słupscy koszykarze w wielkim stylu wrócili do ekstraklasy, jako beniaminek włączając się od razu do walki o medale.

DRUTEX ponownie Sponsorem Oficjalnym Tour de Pologne
DRUTEX najlepszym pracodawcą

Zobacz także

DRUTEX na targach w Las Vegas
Na przełomie stycznia i lutego DRUTEX zaprezentuje swoją ofertę na targach NAHB International Builders Show w Las Vegas. Stany Zjednoczone to dla firmy bardzo ważny rynek.
DRUTEX partnerem najważniejszych sportowych podsumowań roku
DRUTEX został partnerem dwóch ważnych sportowych podsumowań mijającego roku - Gali Mistrzów Sportu, czyli finału 88. Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Polski 2022 Roku oraz Gali Tygodnika "Piłka Nożna"
DRUTEX kibicuje najlepszym
Zostaliśmy jednym z partnerów transmisji z Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które 20 listopada rozpoczęły się w Katarze.