25 / 04 / 2022

DRUTEX partnerem Gali Sportu

Drutex, jeden z największych producentów okien i drzwi w Europie, był partnerem i sponsorem uroczystej 62. Gali Sportu „Głosu Pomorza”, podczas której poznaliśmy najpopularniejszych sportowców, trenerów oraz drużyny roku 2021 na Pomorzu Środkowym.

Od początku, czyli od 37 lat działamy na Pomorzu i z tym regionem jesteśmy silnie związani. Od lat wspieramy też różnego rodzaju wydarzenia sportowe, od tych międzynarodowych do regionalnych czy lokalnych. 

- Sport jest dla nas bardzo ważny. Od lat wspieramy różne inicjatywy sportowe, od piłki nożnej, przez żużel, lekkoatletykę do kolarstwa, z Tour de Pologne na czele. Prowadzenie biznesu trochę przypomina uprawianie sportu. Tu i tu trzeba cały czas się rozwijać, doskonalić, by utrzymać się w ścisłej czołówce. By być najlepszym. Ten wysiłek i sukcesy sportowców z naszego regionu należy docenić – mówi Paweł Grzonka, dyrektor marketingu firmy Drutex. 

Podczas 62. Gali Sportu w Dolinie Charlotty nagrodzono najlepszego sportowca, trenera oraz drużynę roku na Pomorzu Środkowym. Tytuły, za rok 2021, przyznała kapituła. 

Sportowcem roku została Beata Topka, lekkoatletka, zawodniczka klubu Talex Borzytuchom. Tytuł Trenera Roku trafił do Tomasza Czubaka, byłego wybitnego lekkoatlety, a obecnie trenera młodych adeptów tego sportu w klubie AML Słupsk.
Drużyną roku została Grupa Sierleccy Czarni Słupsk. Słupscy koszykarze w wielkim stylu wrócili do ekstraklasy, jako beniaminek włączając się od razu do walki o medale.

Zobacz także

Studenci z Warszawy najlepsi w debacie organizowanej przez DRUTEX
Studenci z Warszawy najlepsi w debacie organizowanej przez DRUTEX
Ponownie gościliśmy studentów biorących udział w konferencji „Okno na budownictwo”
Więcej
DRUTEX w RAI 1 podczas transmisji z Giro d’Italia
DRUTEX w RAI 1 podczas transmisji z Giro d’Italia
DRUTEX S.A. rusza z promocją we Włoszech podczas telewizyjnych transmisji z Giro d’Italia w RAI 1. 
Więcej
DRUTEX ponownie będzie gościł studentów budownictwa
DRUTEX ponownie będzie gościł studentów budownictwa
W dniach 19-20 maja po raz kolejny w DRUTEX S.A. odbędzie się konferencja studencka „Okno na budownictwo”. 
Więcej