24 / 10 / 2022

DRUTEX “Gwiazdą Buildera”

Właśnie otrzymaliśmy kolejną nagrodę. Tym razem przypadł nam zaszczytny tytuł „Gwiazdy Rankingu Buildera” w kategorii "Największe przychody w województwie pomorskim" wśród firm produkujących materiały budowlane i wykończeniowe.

Ranking jest elementem projektu Build the Future, zainicjowanym przez miesięcznik Builder, PwC Polska i Bisnode Polska (obecnie Dun&Bradstreet) w 2019 r. Celem jest zwiększenie transparentności branży budowlanej w Polsce i wzmocnienie zaufania do firm budowlanych.

To jedyne takie zestawienie 300 największych firm budowlanych w Polsce z podziałem na deweloperów, generalnych wykonawców i producentów. Mamy zaszczyt znaleźć się w tym gronie. Nasze przychody w 2021 roku przekroczyły 1,3 mld złotych.

Jesteśmy firmą z 37-letnią historią, zbudowaną od podstaw przez Leszka Gierszewskiego, marką o zasięgu globalnym, wizytówką polskiej przedsiębiorczości. Zatrudniając blisko cztery tysiące pracowników jesteśmy jednym z największych i najbardziej cenionych pracodawców na Pomorzu. Codziennie z naszych hal produkcyjnych o powierzchni ponad 11 hektarów wyjeżdża do siedmiu tysięcy okien. 80 procent trafia na eksport. Są zamontowane w wielu prestiżowych lokalizacjach, takich jak hotele Hyatt, Holiday Inn, Sheraton, Marriott w Nowym Jorku czy fabryka Lego w Meksyku.

- DRUTEX to zawsze zaawansowane technologicznie produkty najwyższej jakości. Tym, a także sprawną i szybką realizacja zamówień, które płyną z całego świata zdobywamy serca klientów – mówi Gabriela Popławska, dyrektor ds. PR DRUTEX - Ich grono z roku na rok rośnie, a nasze produkty trafiają do krajów na wszystkich kontynentach, w czy pomaga rozbudowana sieć partnerów handlowych i sprawna logistyka. By sprostać wymaganiom rynku co roku inwestujemy w rozwój firmy setki milionów złotych. Zgodnie z zasadą, że ten kto się nie rozwija, ten się cofa. A my chcemy cały czas iść do przodu i dostarczać Klientom na całym świecie najwyższej jakości produkty.


Gala wręczenia nagród odbyła się 27 września w siedzibie PwC Polska w Warszawie.

Zobacz także

DRUTEX w Hiszpanii zaprezentował IGLO EDGE
DRUTEX w Hiszpanii zaprezentował IGLO EDGE
DRUTEX podczas targów Construmat w Barcelonie, po raz pierwszy na rynku hiszpańskim, zaprezentował okno nowej generacji - IGLO EDGE.
Więcej
DRUTEX w Rzymie ze światową premierą IGLO EDGE
DRUTEX w Rzymie ze światową premierą IGLO EDGE
DRUTEX podczas targów EDILEXPO Roma 2024 zaprezentował światu nową generację okien IGLO EDGE. 
Więcej
DRUTEX przedstawia okno nowej generacji IGLO EDGE
DRUTEX przedstawia okno nowej generacji IGLO EDGE
Okno IGLO EDGE otwiera nowy rozdział w aranżacji budynków.
Więcej