24 / 10 / 2022

DRUTEX “Gwiazdą Buildera”

Właśnie otrzymaliśmy kolejną nagrodę. Tym razem przypadł nam zaszczytny tytuł „Gwiazdy Rankingu Buildera” w kategorii "Największe przychody w województwie pomorskim" wśród firm produkujących materiały budowlane i wykończeniowe.

Ranking jest elementem projektu Build the Future, zainicjowanym przez miesięcznik Builder, PwC Polska i Bisnode Polska (obecnie Dun&Bradstreet) w 2019 r. Celem jest zwiększenie transparentności branży budowlanej w Polsce i wzmocnienie zaufania do firm budowlanych.

To jedyne takie zestawienie 300 największych firm budowlanych w Polsce z podziałem na deweloperów, generalnych wykonawców i producentów. Mamy zaszczyt znaleźć się w tym gronie. Nasze przychody w 2021 roku przekroczyły 1,3 mld złotych.

Jesteśmy firmą z 37-letnią historią, zbudowaną od podstaw przez Leszka Gierszewskiego, marką o zasięgu globalnym, wizytówką polskiej przedsiębiorczości. Zatrudniając blisko cztery tysiące pracowników jesteśmy jednym z największych i najbardziej cenionych pracodawców na Pomorzu. Codziennie z naszych hal produkcyjnych o powierzchni ponad 11 hektarów wyjeżdża do siedmiu tysięcy okien. 80 procent trafia na eksport. Są zamontowane w wielu prestiżowych lokalizacjach, takich jak hotele Hyatt, Holiday Inn, Sheraton, Marriott w Nowym Jorku czy fabryka Lego w Meksyku.

- DRUTEX to zawsze zaawansowane technologicznie produkty najwyższej jakości. Tym, a także sprawną i szybką realizacja zamówień, które płyną z całego świata zdobywamy serca klientów – mówi Gabriela Popławska, dyrektor ds. PR DRUTEX - Ich grono z roku na rok rośnie, a nasze produkty trafiają do krajów na wszystkich kontynentach, w czy pomaga rozbudowana sieć partnerów handlowych i sprawna logistyka. By sprostać wymaganiom rynku co roku inwestujemy w rozwój firmy setki milionów złotych. Zgodnie z zasadą, że ten kto się nie rozwija, ten się cofa. A my chcemy cały czas iść do przodu i dostarczać Klientom na całym świecie najwyższej jakości produkty.


Gala wręczenia nagród odbyła się 27 września w siedzibie PwC Polska w Warszawie.

Zobacz także

DRUTEX z nowościami na targach w stolicy mody
DRUTEX z nowościami na targach w stolicy mody
W dniach 15-18 listopada DRUTEX prezentował swoją ofertę na mediolańskich targach MADE EXPO 
Więcej
DRUTEX z dziewiątym tytułem Superbrands
DRUTEX z dziewiątym tytułem Superbrands
Superbrand to „marka, która osiągnęła najlepszą reputację w swojej dziedzinie”.
Więcej
DRUTEX z nowościami na targach w Bari
DRUTEX z nowościami na targach w Bari
Firma DRUTEX wzięła udział w jednych z największych targów budowlanych we Włoszech – SAIE, w Bari.
Więcej