DRUTEX “Gwiazdą Buildera”

2022/09/28

Właśnie otrzymaliśmy kolejną nagrodę. Tym razem przypadł nam zaszczytny tytuł „Gwiazdy Rankingu Buildera” w kategorii "Największe przychody w województwie pomorskim" wśród firm produkujących materiały budowlane i wykończeniowe.

Ranking jest elementem projektu Build the Future, zainicjowanym przez miesięcznik Builder, PwC Polska i Bisnode Polska (obecnie Dun&Bradstreet) w 2019 r. Celem jest zwiększenie transparentności branży budowlanej w Polsce i wzmocnienie zaufania do firm budowlanych.

To jedyne takie zestawienie 300 największych firm budowlanych w Polsce z podziałem na deweloperów, generalnych wykonawców i producentów. Mamy zaszczyt znaleźć się w tym gronie. Nasze przychody w 2021 roku przekroczyły 1,3 mld złotych.

Jesteśmy firmą z 37-letnią historią, zbudowaną od podstaw przez Leszka Gierszewskiego, marką o zasięgu globalnym, wizytówką polskiej przedsiębiorczości. Zatrudniając blisko cztery tysiące pracowników jesteśmy jednym z największych i najbardziej cenionych pracodawców na Pomorzu. Codziennie z naszych hal produkcyjnych o powierzchni ponad 11 hektarów wyjeżdża do siedmiu tysięcy okien. 80 procent trafia na eksport. Są zamontowane w wielu prestiżowych lokalizacjach, takich jak hotele Hyatt, Holiday Inn, Sheraton, Marriott w Nowym Jorku czy fabryka Lego w Meksyku.

- DRUTEX to zawsze zaawansowane technologicznie produkty najwyższej jakości. Tym, a także sprawną i szybką realizacja zamówień, które płyną z całego świata zdobywamy serca klientów – mówi Gabriela Popławska, dyrektor ds. PR DRUTEX - Ich grono z roku na rok rośnie, a nasze produkty trafiają do krajów na wszystkich kontynentach, w czy pomaga rozbudowana sieć partnerów handlowych i sprawna logistyka. By sprostać wymaganiom rynku co roku inwestujemy w rozwój firmy setki milionów złotych. Zgodnie z zasadą, że ten kto się nie rozwija, ten się cofa. A my chcemy cały czas iść do przodu i dostarczać Klientom na całym świecie najwyższej jakości produkty.


Gala wręczenia nagród odbyła się 27 września w siedzibie PwC Polska w Warszawie.

DRUTEX wśród najsilniejszych polskich marek
DRUTEX z nowościami na paryskich targach

Zobacz także

DRUTEX kibicuje najlepszym
Zostaliśmy jednym z partnerów transmisji z Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które 20 listopada rozpoczęły się w Katarze.
Fasada to wizytówka, te z oferty firmy DRUTEX są cenione na całym świecie
DRUTEX ma w swojej bardzo bogatej ofercie również fasady. Konstrukcje aluminiowo-szklane polskiej firmy można podziwiać w wielu prestiżowych lokalizacjach
S90 i Z90 - nowości w ofercie firmy DRUTEX
DRUTEX poszerzył swoją ofertę o niezwykle funkcjonalne modele żaluzji fasadowych z lamelami S90 oraz Z90.