DRUTEX na targach w Bolonii

2022/10/24

Wzięliśmy udział w prestiżowych targach budowlanych SAIE w Bolonii, gdzie mieliśmy okazję zaprezentować nową, pełną innowacyjnych rozwiązań ofertę i przeprowadzić wiele spotkań z kontrahentami. Zainteresowanie naszymi produktami było bardzo duże.

Targi SAIE, to jedno z najważniejszych wydarzeń na mapie eventów wystawienniczych branży budowlanej we Włoszech. W tym roku, od 19 do 22 października, Bolonia gościła przedstawicieli branży już po raz 56. Swoje oferty zaprezentowało 430 firm.

Dla nas udział w tym wydarzeniu to stały i bardzo ważny punkt kalendarza targów na całym świecie. Te bolońskie mają niepodważalny wkład w rozwój sieci sprzedaży na włoskim rynku.

- Zainteresowanie targami SAIE było bardzo duże. Już pierwszego dnia pojawiły się tłumy odwiedzających nasze stoisko i to z wielu krajów. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszyły się nasze okna PVC, systemy podnoszono-przesuwne czy żaluzje fasadowe, które na włoskich targach zaprezentowaliśmy po raz pierwszy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także nasze nowinki techniczne zastosowane w żaluzjach, roletach i drzwiach, dotyczące systemów inteligentnego zarządzania domem (smart home), czyli możliwości sterowania za pomocą smartfonu czy tabletu – mówi dr Kamila Newlin-Łukowicz, wiceprezes firmy DRUTEX.

Eksportujemy nasze wyroby do ponad 40 krajów na całym świecie, a sprzedaż zagraniczna odpowiada za około 80 procent łącznych obrotów. Jednym z najważniejszych dla nas rynków są właśnie Włochy.

- To dla nas bardzo ważny kierunek eksportowy. Stworzyliśmy ofertę dostosowaną do wymagań Klientów we Włoszech. Posiadamy certyfikaty i dopuszczenia techniczne specyficzne dla rynku włoskiego – mówi dr Kamila Newlin-Łukowicz. - Nasze produkty wyróżniają się jednocześnie designem, funkcjonalnością i wysoką jakością. Od lat jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek okienno-drzwiowych we Włoszech, dzięki realizowanym tam kampaniom marketingowym i spójnej strategii komunikacji. A jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa

DRUTEX z nowościami na paryskich targach
DRUTEX wśród topowych firm prywatnych w Polsce

Zobacz także

DRUTEX kibicuje najlepszym
Zostaliśmy jednym z partnerów transmisji z Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które 20 listopada rozpoczęły się w Katarze.
Fasada to wizytówka, te z oferty firmy DRUTEX są cenione na całym świecie
DRUTEX ma w swojej bardzo bogatej ofercie również fasady. Konstrukcje aluminiowo-szklane polskiej firmy można podziwiać w wielu prestiżowych lokalizacjach
S90 i Z90 - nowości w ofercie firmy DRUTEX
DRUTEX poszerzył swoją ofertę o niezwykle funkcjonalne modele żaluzji fasadowych z lamelami S90 oraz Z90.