12 / 05 / 2023

DRUTEX w RAI 1 podczas transmisji z Giro d’Italia

DRUTEX S.A. rusza z promocją we Włoszech podczas telewizyjnych transmisji z Giro d’Italia w RAI 1. Pierwsze reklamy pojawią się 14 maja i będą emitowane codziennie, aż do zakończenia wyścigu – 28 maja.

DRUTEX S.A. od kilku lat jest partnerem Tour de Pologne – najważniejszego wyścigu kolarskiego w Polsce i zarazem jednego z najlepiej ocenianych na świecie. Wspierał też organizację Wyścigu Narodów dla kolarzy dopiero zaczynających profesjonalne kariery. 

Teraz przyszedł czas na Giro d’Italia. To jeden z dwóch najważniejszych kolarskich wyścigów na świecie. Co roku na starcie stają najlepsi z najlepszych. Rozgrywany jest od 1909 roku. Tegoroczna edycja już trwa. Rozpoczęła się 6 maja, a zwycięzcę poznamy 28 maja. Kolarze pokonają 3440 kilometrów. 

DRUTEX będzie się pojawiał podczas transmisji telewizyjnych w RAI 1. Codziennie, od 14 maja. 

- Włochy to dla nas bardzo ważny rynek, a Giro d’Italia to dla Włochów prawdziwe święto, nie tylko sportowe, kolarskie. To jedna z najważniejszych imprez w roku. Światowy top. Stąd też nasza kampania. Pokażemy się podczas relacji śledzonych codziennie przez miliony Włochów i nie tylko - mówi Gabriela Gusztyn-Popławska, dyrektor PR w firmie DRUTEX.

DRUTEX ze sportem związany jest od dawna. Najpierw była to piłka nożna i trwająca kilkanaście lat przygoda z Bytovią Bytów. W tym czasie zespół pokonał bardzo długą drogą, od lokalnych rozgrywek A klasy do zaplecza Ekstraklasy i półfinału Pucharu Polski. Z piłką nożną związana była też najbardziej rozpoznawalna i najbardziej efektywna kampania marketingowa w historii firmy prowadzona nie tylko w Polsce, ale też w innych krajach, w tym w Niemczech i Włoszech. W trwającej dwa lata kampanii „Wybór Mistrzów” wzięli udział wówczas czołowi piłkarze świata: Jakub Błaszczykowski, Andrea Pirlo i Philippe Lahm. 

W listopadzie i grudniu 2022 roku DRUTEX był partnerem studia meczowego w TVP podczas Mistrzostw Świata rozgrywanych w Katarze. Ta współpraca jest kontynuowana w tym roku, przy okazji meczów reprezentacji Polski w ramach eliminacji do Euro 2024.

DRUTEX angażuje się też we wsparcie żużla, od kilku lat młodzieżowego, głównie w Gdańsku. A w tym roku został sponsorem VIP Motoru Lublin - najlepszej drużyny żużlowej w Polsce, w której składzie jeździ Bartosz Zmarzlik, aktualny, a w sumie już trzykrotny mistrz świata.

Zobacz także

DRUTEX pomaganie ma we krwi
DRUTEX pomaganie ma we krwi
Włączyliśmy się w szczytną akcję honorowego oddawania krwi.
Więcej
DRUTEX w 80. Tour de Pologne
DRUTEX w 80. Tour de Pologne
Po raz czwarty z rzędu zostaliśmy Oficjalnym Sponsorem, Partnerem Logistycznym oraz Sponsorem Klasyfikacji „Zwycięzca Etapu”.
Więcej
Emocje na torze, DRUTEX wspiera najmłodszych adeptów żużla
Emocje na torze, DRUTEX wspiera najmłodszych adeptów żużla
DRUTEX ponownie był sponsorem elitarnym zawodów.
Więcej