21 / 06 / 2018

Zadbaj o swoje zdrowie

Już w najbliższą niedzielę 24 czerwca 2018 roku na zamku w Bytowie odbędzie się akcja profilaktyczna pn. „Zadbaj o swoje zdrowie”. Drutex włączył się w organizację tego wydarzenia. 

W ramach spotkania na bytowskim zamku, mieszkańcy Bytowa i okolic będą mogli przeprowadzić konsultacje i darmowe badania u specjalistów w zakresie: onkologii, kardiologii, audiologii i foniatrii (badanie słuchu), radiologii (badanie USG tarczycy, wątroby, trzustki), dermatologii itd.

Akcja jest związana z „Marszem białymi plamami” propagującym mi. in.  zwiększenie świadomości na temat profilaktyki raka szyjki macicy. W jego ramach grupa 10 kobiet pokonuje trasę ok. 200 km ze Słupka do Gdańska, odwiedzając po drodze miejscowości, w których profilaktyka w tym zakresie jest najniższa.

- Zdajemy sobie sprawę, że deficyt czasu, z którym boryka się wiele osób powoduje, że temat zdrowia schodzi na drugi plan, a wizyta u specjalisty często jest odkładana na tzw. „później”. Dlatego bez wahania włączyliśmy się w tak szeroko zakrojoną i bardzo potrzebną akcję. Mamy nadzieję, że wielu naszych mieszkańców skorzysta z zaproszenia i pojawi się w niedzielne popołudnie na bytowskim zamku – mówi Adam Leik, dyrektor marketingu Drutex.

Ww. spotkanie jest organizowane wspólnie z Fundacja Onkorejs, Urzędem Miejskim w Bytowie, Starostwem Powiatowym w Bytowie oraz Szpitalem Specjalistycznym w Kościerzynie. Początek o godz. 16.00.

Zobacz także

Już w kolejnym tygodniu startuje VI Studencka Konferencja „Okno na Budownictwo”
Już w kolejnym tygodniu startuje VI Studencka Konferencja „Okno na Budownictwo”
W dniach 8-9 maja 2026 roku w siedzibie firmy DRUTEX odbędzie się VI Studencka Konferencja „Okno na Budownictwo”. Wydarzenie organizowane jest przez DRUTEX we współpracy z Politechniką Gdańską.
Więcej
Ostatnie godziny walki o 8 z 40 samochodów Škoda!
Ostatnie godziny walki o 8 z 40 samochodów Škoda!
Wchodzimy w decydującą fazę rywalizacji o 8 z 40 samochodów marki Škoda w ramach I etapu Drutex League.
Więcej
DRUTEX rozpoczyna współpracę z base jumperem Adrianem Barteckim
DRUTEX rozpoczyna współpracę z base jumperem Adrianem Barteckim
Drutex kontynuuje rozwój działań w obszarze marketingu sportowego, rozpoczynając współpracę z Adrianem Barteckim – profesjonalnym base jumperem, reprezentującym jedną z najbardziej wymagających i widowiskowych dyscyplin sportów ekstremalnych.  
Więcej