Gala Tygodnika „ Piłka Nożna” ponownie z Drutex-em

2017/01/30

Już 4 lutego, w warszawskim hotelu Hilton przy ulicy Grzybowskiej, rozpocznie się Gala tygodnika „Piłka Nożna” uznawana za jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu polskich imprez piłkarskich. Głównym partnerem eventu będzie Drutex, który od lat wspiera futbol i angażuje się w inicjatywy sportowe na poziomie krajowym i międzynarodowym. Gospodarzem imprezy będzie Profus Management – wydawca tygodnika, a partnerem telewizyjnym: Polsat Sport.

Podczas uroczystości nastąpi rozstrzygnięcie 43. plebiscytu na najlepszych z najlepszych w polskim futbolu. Tym razem nagrodzeni zostaną zwycięzcy w kategoriach: Piłkarz Roku, Trener Roku, Odkrycie Roku, Ligowiec Roku, Obcokrajowiec Roku, Drużyna Roku, Pierwszoligowiec Roku, Piłkarka Roku, zostanie również przyznana specjalna nagroda w kategorii: Wydarzenie Roku. Dodatkowo wybrany zostanie Piłkarz Roku 2016 w Social Media.

„Piłka nożna to dyscyplina sportu angażująca chyba największą liczbę kibiców i wywołująca ogromne emocje, zarówno wśród tych, którzy na co dzień się futbolem interesują, jak i tych, którzy zwracają uwagę na te najważniejsze wydarzenia piłkarskie. Drutex już od ponad 14 lat działa na rzecz propagowania futbolu, wspierając lokalną drużynę I- ligową Drutex- Bytovię Bytów. Poza tym współpracowaliśmy z piłkarskim trio światowego formatu, Andreą Pirlo, Philippem Lahmem i Jakubem Błaszczykowskim. Futbol jest nam szczególnie bliski, a nasza obecność na Gali Tygodnika „Piłka Nożna” już od kilku lat jest tego najlepszym potwierdzeniem.” – mówi Adam Leik, dyrektor marketingu Drutex.

Warto podkreślić, że niedawno miniony rok 2016 był wyjątkowo tłusty dla polskiego futbolu – oprócz historycznego awansu do ćwierćfinału mistrzostw Europy w wykonaniu reprezentacji Polski, byliśmy przecież świadkami powrotu, po 20 latach, polskiego klubu do Ligi Mistrzów. Powrotu, który zakończył się spektakularnym przeskokiem Legii Warszawa do wiosennej edycji Ligi Europy.

Zbliżająca się Gala będzie szczególna – otóż w tym roku minie 25 lat od pierwszej takiej ceremonii!

Bezpośrednią transmisję z wydarzenia przeprowadzi telewizja Polsat Sport

Nowości produktowe Drutex na targach w Monachium.
DRUTEX inwestuje w automatyzację produkcji!

Zobacz także

Drutex przekazuje milion złotych  i jednoczy biznes w walce z koronawirusem.
Leszek Gierszewski, Prezes i założyciel Drutex S.A. inicjuje akcję „Jesteśmy razem. Pomagamy”, której celem jest koordynacja działań w walce z epidemią wirusa CoVid19.  Bytowska spółka nie tylko przekaże milion złotych dla szpitali, ale zachęca do jednoczenia się w ramach pomocy i wspólnego pomagania w epidemii.
Leszek Gierszewski: w tym roku z łatwością przekroczymy miliard
Po korzystnych dla Druteksu zmianach w zarządzie, bytowska spółka odnotowała w 2019 r. rekordowe wyniki. 
DRUTEX świętuje 35-lecie
Drutex świętuje 35-lecie działalności. Firmą od czasu powstania konsekwentnie kieruje jej twórca i prezes Leszek Gierszewski.