Gala Tygodnika „ Piłka Nożna” ponownie z Drutex-em

2017/01/30

Już 4 lutego, w warszawskim hotelu Hilton przy ulicy Grzybowskiej, rozpocznie się Gala tygodnika „Piłka Nożna” uznawana za jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu polskich imprez piłkarskich. Głównym partnerem eventu będzie Drutex, który od lat wspiera futbol i angażuje się w inicjatywy sportowe na poziomie krajowym i międzynarodowym. Gospodarzem imprezy będzie Profus Management – wydawca tygodnika, a partnerem telewizyjnym: Polsat Sport.

Podczas uroczystości nastąpi rozstrzygnięcie 43. plebiscytu na najlepszych z najlepszych w polskim futbolu. Tym razem nagrodzeni zostaną zwycięzcy w kategoriach: Piłkarz Roku, Trener Roku, Odkrycie Roku, Ligowiec Roku, Obcokrajowiec Roku, Drużyna Roku, Pierwszoligowiec Roku, Piłkarka Roku, zostanie również przyznana specjalna nagroda w kategorii: Wydarzenie Roku. Dodatkowo wybrany zostanie Piłkarz Roku 2016 w Social Media.

„Piłka nożna to dyscyplina sportu angażująca chyba największą liczbę kibiców i wywołująca ogromne emocje, zarówno wśród tych, którzy na co dzień się futbolem interesują, jak i tych, którzy zwracają uwagę na te najważniejsze wydarzenia piłkarskie. Drutex już od ponad 14 lat działa na rzecz propagowania futbolu, wspierając lokalną drużynę I- ligową Drutex- Bytovię Bytów. Poza tym współpracowaliśmy z piłkarskim trio światowego formatu, Andreą Pirlo, Philippem Lahmem i Jakubem Błaszczykowskim. Futbol jest nam szczególnie bliski, a nasza obecność na Gali Tygodnika „Piłka Nożna” już od kilku lat jest tego najlepszym potwierdzeniem.” – mówi Adam Leik, dyrektor marketingu Drutex.

Warto podkreślić, że niedawno miniony rok 2016 był wyjątkowo tłusty dla polskiego futbolu – oprócz historycznego awansu do ćwierćfinału mistrzostw Europy w wykonaniu reprezentacji Polski, byliśmy przecież świadkami powrotu, po 20 latach, polskiego klubu do Ligi Mistrzów. Powrotu, który zakończył się spektakularnym przeskokiem Legii Warszawa do wiosennej edycji Ligi Europy.

Zbliżająca się Gala będzie szczególna – otóż w tym roku minie 25 lat od pierwszej takiej ceremonii!

Bezpośrednią transmisję z wydarzenia przeprowadzi telewizja Polsat Sport

Nowości produktowe Drutex na targach w Monachium.
DRUTEX inwestuje w automatyzację produkcji!

Zobacz także

DRUTEX kibicuje najlepszym
Zostaliśmy jednym z partnerów transmisji z Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które 20 listopada rozpoczęły się w Katarze.
Fasada to wizytówka, te z oferty firmy DRUTEX są cenione na całym świecie
DRUTEX ma w swojej bardzo bogatej ofercie również fasady. Konstrukcje aluminiowo-szklane polskiej firmy można podziwiać w wielu prestiżowych lokalizacjach
S90 i Z90 - nowości w ofercie firmy DRUTEX
DRUTEX poszerzył swoją ofertę o niezwykle funkcjonalne modele żaluzji fasadowych z lamelami S90 oraz Z90.