06 / 03 / 2017

Inteligentne technologie na stoisku Drutex w Mediolanie

Drutex od środy 8 marca prezentuje swoje nowości z oferty na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury Made Expo 2017 w Mediolanie. Swoją premierę na rynku włoskim będą miały m.in. systemy okienno-drzwiowe dostosowane do wymogów inteligentnego budownictwa i trendów architektonicznych we Włoszech.

Odbywające się w Mediolanie Międzynarodowe Targi Budownictwa  i Architektury MADE Expo to najbardziej prestiżowe wydarzenie branży okienno-drzwiowej we Włoszech. Marka Drutex jest na nich obecna od kilku lat i świetnie wykorzystuje to wydarzenie nie tylko jako przestrzeń do zaprezentowania swoich nowości, ale i jako platformę dialogu z partnerami handlowymi.

Drutex prezentuje na targach szeroką gamę nowoczesnych produktów i najlepszych rozwiązań ze swojej oferty dopasowanych do potrzeb rynku włoskiego. Jednym z nich jest okno Iglo Light, wyróżniające się nowoczesnym designem i gwarantujące dużą ilość światła dziennego w pomieszczeniu oraz świetne parametry w zakresie energooszczędności, wodoszczelności, odporności na wiatr i przepuszczalności powietrza. Produkt skonstruowany w 100% przez własny dział B&R firmy Drutex, został wyposażony w zaawansowane technologie inteligentnego sterowania, dzięki czemu odwiedzający stoisko mają szansę zapoznać się z możliwością otwierania i uchylania okna za pomocą smartfona. Nowoczesny system Iglo Light został w tym roku wyróżniony jedną z najbardziej prestiżowych nagród na rynku niemieckim, a mianowicie tytułem Plus X Award aż w trzech kategoriach: design, funkcjonalność oraz wysoka jakość, co potwierdza innowacyjność i wyjątkowość najnowszego okna firmy Drutex.

Bardzo ważnym produktem, który od lat cieszy się ogromnym powodzeniem na rynku włoskim jest również prezentowany na tegorocznej wystawie system Iglo Energy wyróżniający się doskonałymi walorami w zakresie energooszczędności oraz nowoczesnego designu, co w przypadku Klientów z Włoch, którzy szczególnie cenią styl i elegancję, ma szczególne znaczenie.

Na ponad 160-metrowym stoisku firma przedstawia także własny system drzwi podnoszono-przesuwnych z PVC, Iglo-HS. To idealne rozwiązanie do wykonywania modnych przeszkleń tarasowych i balkonowych o dużych gabarytach nadające wnętrzom unikatowego charakteru. W połączeniu z innowacyjnym systemem sterowania otwieraniem i zamykaniem drzwi za pomocą pilota czy smartfona drzwi stanowią wyraz nowoczesnej technologii w zakresie inteligentnego budownictwa, które zyskuje na znaczeniu na całym świecie.

Odwiedzający targi Made Expo w tym roku mieli również szansę zapoznać się z systemami aluminiowymi, drewnianymi oraz nowoczesnymi systemami drzwiowymi i roletowymi.

Wystawa Made Expo 2017 rozpoczyna się w środę 8 marca i potrwa do soboty 11 marca. Jako jedne z największych targów budowlanych w Europie, cieszy się ogromnym zainteresowaniem wystawców i odwiedzających z całego świata.

„Na targach Made Expo jesteśmy już po raz czwarty z rzędu. Za każdym razem nasze stoisko cieszy się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających, co potwierdza naszą pozycję na włoskim rynku stolarki okienno-drzwiowej. Od kilku lat inwestujemy nie tylko w rozwój sieci sprzedaży we Włoszech, ale również w rozpoznawalność marki Drutex. Rosnący udział Drutex-u w rynku włoskim jest tego efektem, a i tak jeszcze mamy wiele do zrobienia. Włochy to rynek z dużym potencjałem, otwarty na nowoczesne technologie i śmiałe projekty, które Drutex rozwija od lat.” – mówi Adam Leik, dyrektor marketingu Drutex.

Dla firmy Drutex, która dysponuje dziś siecią sprzedaży składającą się z ponad 3500 partnerów handlowych na całym świecie, obecność na targach Made Expo to świetna możliwość przedstawienia oferty oraz zaprezentowania swojej marki zwiedzającym i branżowym mediom. Eksport w firmie stanowi już ponad 70% wielkości sprzedaży, a Włochy to jeden z najważniejszych rynków zagranicznych, na których firma rokrocznie realizuje dwucyfrową dynamikę wielkości sprzedaży.

Wszystkich zainteresowanych firma zaprasza do odwiedzenia stoiska na hali 4, nr stoiska L01 M10.

Zobacz także

Studenci z Warszawy najlepsi w debacie organizowanej przez DRUTEX
Studenci z Warszawy najlepsi w debacie organizowanej przez DRUTEX
Ponownie gościliśmy studentów biorących udział w konferencji „Okno na budownictwo”
Więcej
DRUTEX w RAI 1 podczas transmisji z Giro d’Italia
DRUTEX w RAI 1 podczas transmisji z Giro d’Italia
DRUTEX S.A. rusza z promocją we Włoszech podczas telewizyjnych transmisji z Giro d’Italia w RAI 1. 
Więcej
DRUTEX ponownie będzie gościł studentów budownictwa
DRUTEX ponownie będzie gościł studentów budownictwa
W dniach 19-20 maja po raz kolejny w DRUTEX S.A. odbędzie się konferencja studencka „Okno na budownictwo”. 
Więcej