Drutex na targach w Austrii i Belgii

2019/02/15

Drutex w najbliższych trzech tygodniach zaprezentuje się na największych imprezach wystawienniczych w Austrii i Belgii. Wiedeńskie targi Bauen&Energie odbędą się w dniach 14-17 lutego br., natomiast targi Batibouw w Brukseli rozpoczną się 21 lutego i potrwają aż do 3 marca.

Goście targów na stoiskach Drutex będą mogli zapoznać się z systemami okienno- drzwiowymi Iglo 5 czy Iglo Energy, a także z oknami drewniano-aluminiowymi wykonanymi w systemie Duoline czy drewnianymi - w systemie Softline 88. Ponadto, w systemach PVC przedstawiona będzie najnowsza technologia V-Perfect , pozwalająca  na idealne łączenie profili, zapewniająca wyjątkową precyzję wykonania i elegancki design. Wśród prezentowanych produktów będzie można zapoznać się również z drzwiami aluminiowymi wyposażonymi w zamki biometryczne z czytnikiem linii papilarnych. Odwiedzający będą mogli ponadto obejrzeć imponujących rozmiarów drzwi podnoszono-przesuwne wykonane w systemie Iglo-HS. 

- Z uwagi na dynamiczny rozwój naszej firmy, podjęliśmy decyzję o uzupełnieniu naszego kalendarza corocznych eventów wystawienniczych o Bauen@Energie.  Pomimo tego, że już od lat jesteśmy obecni na austriackim rynku, to po raz pierwszy w Wiedniu, na ponad 100-metrowym stoisku, zaprezentujemy nasze bogate portfolio potencjalnym klientom i partnerom handlowym z Austrii. Jeżeli zaś chodzi o targi Batibouw w Brukseli, to będziemy ich uczestnikiem już po raz kolejny. Cieszymy się, że jako trendsetter w zakresie nowoczesnych technologii i rozwiązań inteligentnych w systemach okienno-drzwiowych, idealnie wpisujemy się w tematykę obu eventów. Jesteśmy przekonani, że oferowana przez nas najwyższa jakość produktów, wyjątkowy design, w połączeniu z niespotykaną, sprawnością działania i niezawodnością znajdą uznanie wśród odwiedzających nasze stoiska – mówi Adam Leik, dyrektor ds. marketingu Drutex.

Głównym tematem wiedeńskiej wystawy będą technologie służące energooszczędności oraz przeznaczone dla budownictwa ekologicznego, zaś gościom jubileuszowej, 60-tej edycji targów Batibouw w Brukseli, swoje portfolio zaprezentują także firmy oferujące rozwiązania przeznaczone do renowacji budynków i aranżacji wnętrz.

Drutex, poza Europą oferuje swoje produkty także w Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Australii czy na Bliskim Wschodzie. Dotychczas zrealizował wiele prestiżowych inwestycji na całym świecie, jak choćby wyposażył w okna nowojorskie hotele Hilton, Hyatt, Holiday Inn czy Mariott, a także największą fabrykę klocków edukacyjnych i kopalnię złota w Meksyku.

Drutex zaprasza na targach Bauen&Energie do hali B na swoje stoisko oznaczone numerem B0616, natomiast na Batibouw odpowiednio do hali nr 4, stoisko 4127. 

Drutex na poznańskiej Budmie
Próba wrogiego przejęcia firmy DRUTEX

Zobacz także

DRUTEX “Gwiazdą Buildera”
Właśnie otrzymaliśmy kolejną nagrodę. Tym razem przypadł nam zaszczytny tytuł „Gwiazdy Rankingu Buildera” w kategorii "Największe przychody w województwie pomorskim" wśród firm produkujących materiały budowlane i wykończeniowe.
DRUTEX wśród najsilniejszych polskich marek
DRUTEX – jeden z europejskich liderów rynku stolarki okienno-drzwiowej - to jedna z najsilniejszych polskich marek, firma o zasięgu globalnym, wizytówka polskiej przedsiębiorczości. Potwierdzają to m.in. kolejne tytuły Superbrands. DRUTEX ma ich już osiem.
Święto kolarzy amatorów z udziałem firmy DRUTEX
W przedostatni weekend września Bytów przez jeden dzień był stolicą amatorskiego kolarstwa, a to wszystko za sprawą wyścigu ORLEN Lang Team Race, którego partnerem był DRUTEX S.A.