Drutex na targach w Austrii i Belgii

2019/02/15

Drutex w najbliższych trzech tygodniach zaprezentuje się na największych imprezach wystawienniczych w Austrii i Belgii. Wiedeńskie targi Bauen&Energie odbędą się w dniach 14-17 lutego br., natomiast targi Batibouw w Brukseli rozpoczną się 21 lutego i potrwają aż do 3 marca.

Goście targów na stoiskach Drutex będą mogli zapoznać się z systemami okienno- drzwiowymi Iglo 5 czy Iglo Energy, a także z oknami drewniano-aluminiowymi wykonanymi w systemie Duoline czy drewnianymi - w systemie Softline 88. Ponadto, w systemach PVC przedstawiona będzie najnowsza technologia V-Perfect , pozwalająca  na idealne łączenie profili, zapewniająca wyjątkową precyzję wykonania i elegancki design. Wśród prezentowanych produktów będzie można zapoznać się również z drzwiami aluminiowymi wyposażonymi w zamki biometryczne z czytnikiem linii papilarnych. Odwiedzający będą mogli ponadto obejrzeć imponujących rozmiarów drzwi podnoszono-przesuwne wykonane w systemie Iglo-HS. 

- Z uwagi na dynamiczny rozwój naszej firmy, podjęliśmy decyzję o uzupełnieniu naszego kalendarza corocznych eventów wystawienniczych o Bauen@Energie.  Pomimo tego, że już od lat jesteśmy obecni na austriackim rynku, to po raz pierwszy w Wiedniu, na ponad 100-metrowym stoisku, zaprezentujemy nasze bogate portfolio potencjalnym klientom i partnerom handlowym z Austrii. Jeżeli zaś chodzi o targi Batibouw w Brukseli, to będziemy ich uczestnikiem już po raz kolejny. Cieszymy się, że jako trendsetter w zakresie nowoczesnych technologii i rozwiązań inteligentnych w systemach okienno-drzwiowych, idealnie wpisujemy się w tematykę obu eventów. Jesteśmy przekonani, że oferowana przez nas najwyższa jakość produktów, wyjątkowy design, w połączeniu z niespotykaną, sprawnością działania i niezawodnością znajdą uznanie wśród odwiedzających nasze stoiska – mówi Adam Leik, dyrektor ds. marketingu Drutex.

Głównym tematem wiedeńskiej wystawy będą technologie służące energooszczędności oraz przeznaczone dla budownictwa ekologicznego, zaś gościom jubileuszowej, 60-tej edycji targów Batibouw w Brukseli, swoje portfolio zaprezentują także firmy oferujące rozwiązania przeznaczone do renowacji budynków i aranżacji wnętrz.

Drutex, poza Europą oferuje swoje produkty także w Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Australii czy na Bliskim Wschodzie. Dotychczas zrealizował wiele prestiżowych inwestycji na całym świecie, jak choćby wyposażył w okna nowojorskie hotele Hilton, Hyatt, Holiday Inn czy Mariott, a także największą fabrykę klocków edukacyjnych i kopalnię złota w Meksyku.

Drutex zaprasza na targach Bauen&Energie do hali B na swoje stoisko oznaczone numerem B0616, natomiast na Batibouw odpowiednio do hali nr 4, stoisko 4127. 

Drutex na poznańskiej Budmie
Próba wrogiego przejęcia firmy DRUTEX

Zobacz także

DRUTEX na targach w Las Vegas
Na przełomie stycznia i lutego DRUTEX zaprezentuje swoją ofertę na targach NAHB International Builders Show w Las Vegas. Stany Zjednoczone to dla firmy bardzo ważny rynek.
DRUTEX partnerem najważniejszych sportowych podsumowań roku
DRUTEX został partnerem dwóch ważnych sportowych podsumowań mijającego roku - Gali Mistrzów Sportu, czyli finału 88. Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Polski 2022 Roku oraz Gali Tygodnika "Piłka Nożna"
DRUTEX kibicuje najlepszym
Zostaliśmy jednym z partnerów transmisji z Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które 20 listopada rozpoczęły się w Katarze.