03 / 04 / 2024

DRUTEX i 100 nowych modeli drzwi

DRUTEX rozszerzył ofertę o 100 nowych modeli drzwi aluminiowych zewnętrznych, przeznaczonych dla budownictwa mieszkaniowego i użyteczności publicznej.

Od 2 kwietnia br. w ofercie DRUTEXu znajdziemy 100 nowych modeli drzwi aluminiowych wykonanych w energooszczędnym systemie MB-86N SI. Drzwi przeznaczone są do zastosowania zewnętrznego w budownictwie mieszkaniowym i użyteczności publicznej. Nowe modele wyróżniają się interesującym designem, wysoką jakością oraz bardzo dobrymi parametrami izolacji termicznej, wynoszącym nawet Ud = 0,83 W(m2k). 


„Należy pamiętać, że drzwi zewnętrzne są jednym z najbardziej eksponowanych elementów budynku, dlatego tak ważne było dla nas zaoferowanie klientom atrakcyjnego wzornictwa z zachowaniem wyjątkowych walorów użytkowych jak i bardzo dobrych parametrów izolacji cieplnej” – mówi Mirosław Furtan, dyrektor ds. produkcji firmy DRUTEX.


DRUTEX do malowania drzwi aluminiowych wykorzystuje własną malarnię proszkową aluminium, która należy do najnowocześniejszych instalacji tego typu na świecie. Zastosowanie wielu autorskich rozwiązań pozwala na malowanie drzwi w ponad 400 kolorach. Nad pracą malarni stale czuwa dedykowane laboratorium, dzięki czemu klient ma pewność, że otrzyma produkt wysokiej jakości, który sprawdzi się w każdych warunkach atmosferycznych. 


„Jesteśmy firmą globalną. Okna, drzwi i rolety DRUTEXu można spotkać na każdym kontynencie, a to wiąże się ze stałym rozwijaniem naszego portfolio produktowego o nowe modele, zgodne ze światowymi trendami”- mówi Paweł Jereczek dyrektor ds. handlowych firmy DRUTEX.


Oferowane przez DRUTEX drzwi można wyposażyć w szereg unikalnych rozwiązań, takich jak:

  • zasuwnice z funkcją dzień/noc, która umożliwia bezkluczykowe otwieranie drzwi, jest to opcja szczególnie polecana dla drzwi wyposażonych w pochwyt,
  • kontrola dostępu z czytnikiem linii papilarnych lub z klawiaturą, zgodnie z ideą Smart Home, 
  • doświetla boczne i górne,
  • blisko 20 modeli szyb zapewniających unikalne właściwości użytkowe, takie jak np. sound reduction (zwiększające izolacje akustyczną),
  • ukryte zawiasy,
  • szereg pochwytów i klamek drzwiowych podkreślających indywidualny styl kilenta.


Nowe modele drzwi aluminiowych znajdziemy w czterech seriach definiujących poszczególny styl: 


Z pełną ofertą paneli drzwiowych możemy zapoznać się na stronie www.drutex.pl

Dodatkowo, wybrane modele, będzie można zobaczyć w nowoczesnej sieci sprzedaży wyposażonej w autorskie showroomy, które firma otwiera na całym świecie, zarówno w Polsce jak i m.in. w Hiszpanii, Włoszech, Niemczech czy USA. https://www.drutex.pl/pl/dealerzy/

Zobacz także

DRUTEX przedstawia nowy system tarasowy IGLO EDGE SLIDE
DRUTEX przedstawia nowy system tarasowy IGLO EDGE SLIDE
DRUTEX zaprezentował nowy system tarasowy – IGLO EDGE SLIDE
Więcej
DRUTEX z kolejnym w kolekcji Diamentem Forbesa
DRUTEX z kolejnym w kolekcji Diamentem Forbesa
Miesięcznik Forbes przygotował zestawienie najszybciej rozwijających się polskich przedsiębiorstw. Jednym z nich jest DRUTEX SA. 
Więcej
Golden Boy Trophy. DRUTEX wspiera najmłodszych adeptów żużla
Golden Boy Trophy. DRUTEX wspiera najmłodszych adeptów żużla
Mieszko Mudło wygrał Golden Boy Trophy i zdobył trofeum im. Zenona Plecha. 
Więcej