08 / 12 / 2023

Cleo i Enej w Bytowie. Magiczne Święta z DRUTEX-em

Trwają Magiczne Święta z DRUTEX-em. W wielkim finale na bytowskim rynku, w piątek 22 grudnia, wystąpią Cleo i zespół Enej. Gwiazdy, których nikomu przedstawiać nie trzeba. Będzie też wiele innych atrakcji.

Magiczne święta z DRUTEX-em to już tradycja. W tym roku finał odbędzie się 22 grudnia, start o 16. W programie zaplanowano m.in. Zimowe Show z Teatrem Kubika czy wspólne śpiewanie z Góralskimi Kolędnikami. 

Wystąpią też gwiazdy, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Na scenie po godzinie 18, pojawi się Cleo w specjalnie przygotowanym na ten wieczór repertuarze.  Natomiast po godzinie 19, swoje największe przeboje zagra Enej. Zwieńczeniem koncertu będzie wspólny świąteczny występ gwiazd.

- Magiczne Święta z DRUTEX-em wpisały się w kalendarz najcudowniejszych wydarzeń poprzedzających Boże Narodzenie w naszym kraju. Od lat w tym okresie bytowski rynek ściąga tysiące mieszkańców naszego miasta i całej Ziemi Bytowskiej, a także rzesze turystów. Mamy nadzieję, że mnóstwo przygotowanych atrakcji przyniesie wszystkim ogrom radości i wprowadzi nas w atmosferę zbliżających się Świąt – mówi Paweł Grzonka, dyrektor marketingu Drutex SA.

Oprócz koncertów i wspólnego kolędowania tego dnia najmłodsi i nieco starsi będą mogli zrobić pamiątkowe zdjęcie ze Świętym Mikołajem, który – jak zawsze - rozda wszystkim dzieciom słodkie upominki. 

Z pewnością czeka nas niezapomniany wieczór.

Trwa Jarmark Bożonarodzeniowy
Do muzycznego wieczoru zostało kilkanaście dni, ale jeszcze do najbliższej niedzieli – 10 grudnia - w Bytowie trwa Jarmark Bożonarodzeniowy. Na wszystkich codziennie czeka mnóstwo bezpłatnych  atrakcji, w tym: karuzela wenecka, zimowe bungee, świąteczne koło widokowe czy liczne konkursy i zabawy. Klimat świąt zapewniają tez cudowne iluminacje na bytowskim rynku. W weekend na odwiedzających jarmark będzie czekał Święty Mikołaj wraz z żywym reniferem. 

Jak na jarmark przystało, są też liczne stoiska z ozdobami świątecznymi, świecami, tradycyjnymi potrawami i innymi unikalnymi produktami. 

Zobacz także

DRUTEX przedstawia nowy system tarasowy IGLO EDGE SLIDE
DRUTEX przedstawia nowy system tarasowy IGLO EDGE SLIDE
DRUTEX zaprezentował nowy system tarasowy – IGLO EDGE SLIDE
Więcej
DRUTEX z kolejnym w kolekcji Diamentem Forbesa
DRUTEX z kolejnym w kolekcji Diamentem Forbesa
Miesięcznik Forbes przygotował zestawienie najszybciej rozwijających się polskich przedsiębiorstw. Jednym z nich jest DRUTEX SA. 
Więcej
Golden Boy Trophy. DRUTEX wspiera najmłodszych adeptów żużla
Golden Boy Trophy. DRUTEX wspiera najmłodszych adeptów żużla
Mieszko Mudło wygrał Golden Boy Trophy i zdobył trofeum im. Zenona Plecha. 
Więcej