22
/ 04 /
2026
DO WYGRANIA 64 BILETY VIP NA PÓŁFINAŁ LIGI MISTRZÓW!
Nagrodą jest możliwość obejrzenia meczu z ekskluzywnej loży VIP, co gwarantuje wyjątkowe sportowe emocje na najwyższym poziomie.
To nie tylko element współpracy sprzedażowej, ale także szansa na udział w jednym z największych wydarzeń piłkarskich w Europie.
Dołącz do sieci sprzedaży Drutex i korzystaj z dedykowanych benefitów:
https://newpartners.drutex.eu/
Szczegóły dostępne są na E-Portalu Drutex.
Zobacz także
14.08.2026
Już 15 sierpnia 2026 roku FC Bayern zmierzy się z RB Leipzig. Mecz będzie transmitowany na żywo w Kanale Sportowym, a partnerem transmisji jest DRUTEX.
13.08.2026
Partnerzy Handlowi DRUTEX wciąż mają szansę wziąć udział w konkursie „Bez hamulców” i powalczyć o niezwykle bogaty, ekskluzywny pakiet VIP. Na zwycięzców czeka wyjątkowe połączenie sportowych emocji, prestiżu oraz komfortu na najwyższym poziomie.
07.08.2026
Nagrodziliśmy kolejnych laureatów konkursów skierowanych do Partnerów Handlowych. Ośmiu zwycięzców DRUTEX League otrzymało nowe ŠKODY Octavia, natomiast najlepszy uczestnik DRUTEX Royal League odebrał Mercedesa-Benz GLC.














































