Inteligentne sterowanie stolarką

Inteligentny system uchylania i zamykania okien

Sterowanie oknem

W nowoczesnych rozwiązaniach DRUTEX możliwe jest zamontowanie inteligentnych systemów uchylania i zamykania okien przy pomocy silnika firmy MACO. Oczywiście system może być kompatybilny z systemami zarządzania i kontroli dostępu, co ma wpływ zarówno na bezpieczeństwo domu czy mieszkania, ale także na komfort użytkowania stolarki.

System samoryglujący drzwi

Bezpieczeństwo

Jeżeli chodzi o drzwi, to także tu DRUTEX oferuje innowacyjne systemy, jak. np. w pełni automatyczna zasuwnica. Zamontowany na zaczepie magnes samodzielnie rygluje drzwi zawsze po ich zamknięciu. Można oczywiście je zintegrować z motorem oraz systemem zarządzania i kontroli dostępu opartych na liniach papilarnych, klawiaturze itp.

Sprzężenie systemu z ogrzewaniem domowym

Sterowanie pracą grzejników

Poza tym, w naszej ofercie posiadamy także elektroniczny system monitorowania zamknięcia okien, który nie tylko podnosi poziom bezpieczeństwa, ale także pozwala na sprzężenie systemu z ogrzewaniem domowym, dzięki czemu otwarcie okna może wywoływać jednoczesne wyłączenie ogrzewania.

SMART LOCK by Drutex

Najmniejszy na rynku zamek SMARTLOCK

SMART LOCK by DRUTEX to inteligentny zamek, który zachwyca swoim designem i funkcjonalnością. Dzięki przemyślanej konstrukcji zamontujesz go w niespełna 5 minut. Z powodzeniem można go stosować w nowych drzwiach jak i doposażyć w niego już istniejące systemy drzwiowe z wkładką bębenkową.

 

Sprawdź inne inteligentne rozwiązania dla Twojego domu