Piłkarskie gwiazdy odpowiadają na pytania fanów DRUTEX-u na Facebook-u!

2015/05/27

DRUTEX oferuje swoim fanom na Facebooku unikalną okazję na zadawanie pytań trzem ambasadorom marki  DRUTEX: Philippowi Lahmowi, Jakubowi Błaszczykowskiemu i Andrei Pirlo. Działanie jest elementem całościowej kampanii firmy prowadzonej w Polsce, Niemczech i we Włoszech w związku z przedłużeniem współpracy z piłkarskim trio na kolejny rok, czyli do maja 2016 roku.

 

Quiz na Facebook-u jest podzielony na dwa etapy. Najpierw fani mają możliwość przesłania swoich pytań w postaci komentarzy pod odpowiednim wpisem na profilu firmy na Facebooku. Następnie gwiazdy futbolu odpowiadają na wybrane pytania, a całość zostanie opublikowana na stronie internetowej Drutex-u jako wywiad przeprowadzony przez fanów.

 

Serię wywiadów otworzył Jakub Błaszczykowski, piłkarz polskiej kadry narodowej, na co dzień grający na pozycji pomocnika w Borusii Dortmund. Jego odpowiedzi na bezpośrednie pytania fanów można znaleźć na stronie internetowej Drutex-u. Także Philipp Lahm, kapitan niemieckiej jedenastki aktualnych mistrzów świata, oraz Andrea Pirlo, jeden z filarów Juventusu Turyn, odpowiedzą wkrótce na pytania fanów.

 

„DRUTEX od lat związany jest z piłką nożną. Jesteśmy wielkimi fanami futbolu i kibicami na co dzień. Za pomocą tej formy quizu chcemy dać naszym fanom na Facebook-u możliwość zadania własnych pytań wielkim gwiazdom futbolu. Chcemy przy tym podziękować naszym trzem ambasadorom, dzięki którym ta zabawa stała się możliwa”, wyjaśnia Adam Leik, dyrektor marketingu DRUTEX S.A. „Nie będzie to też jedyna okazja, jaką damy naszym fanom na Facebook-u, by zbliżyć się do naszych piłkarskich gwiazd.”

 

DRUTEX już od wielu lat jest aktywnym mecenasem i partnerem sportowców. Firma działa aktywnie i angażuje się zarówno w piłkę nożną jak i sporty walki. Jest na przykład głównym sponsorem I-ligowej drużyny piłkarskiej, wieloletnim partnerem licznych imprez sportowych, była też partnerem gali „Sportowiec Roku” w Polsce i Niemczech czy głównym partnerem imprezy tygodnika Piłka Nożna. Niedawno DRUTEX poinformował o przedłużeniu współpracy ze swoimi ambasadorami marki, którzy nadal będą głównymi postaciami europejskiej kampanii firmy pod hasłem „DRUTEX-Wybór mistrzów”.

 

# # #

 

Facebook:                          www.facebook.com/DRUTEXSA

Wywiad:                             http://bit.ly/1RgbMzU

Jakub Błaszczykowski w wywiadzie mediów społecznościowych Drutexu
Dobry Mecz w Bytowie

Zobacz także

Prezes Drutexu Honorowym Obywatelem Bytowa
Leszek Gierszewski, prezes i założyciel firmy Drutex został Honorowym Obywatelem Bytowa
Akcja „Jesteśmy Razem. Pomagamy!” nagrodzona w programie „Dobroczyńca Roku”.
Akcja „Jesteśmy Razem. Pomagamy!” to wspólne przedsięwzięcie polskiego biznesu, który zjednoczył siły w walce z pandemią COVID-19.
Drutex SA Partnerem Logistycznym kolarskiego Pucharu Narodów
Drutex, już po raz kolejny w tym roku zaangażował się w międzynarodowe zawody sportowe organizowane pod egidą Międzynarodowej Unii Kolarskiej – UCI.