01 / 07 / 2026

Kolekcjonerskie okno FC Bayern od DRUTEX trafi na aukcję charytatywną


Kolekcjonerskie okno zostanie przekazane na aukcję charytatywną, a cały dochód z jego licytacji zasili wybrany cel dobroczynny. Szczegóły dotyczące samej aukcji oraz beneficjenta zostaną ogłoszone w najbliższym czasie.

Konkurs „Mistrzowskie Okno” był elementem współpracy DRUTEX z FC Bayern i cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno wśród Partnerów Handlowych, jak i klientów indywidualnych. Główną nagrodą było wyjątkowe okno z oryginalnymi podpisami piłkarzy jednego z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich świata.

Powstały zaledwie trzy takie egzemplarze. Każdy z nich został opatrzony oryginalnymi autografami zawodników FC Bayern, dzięki czemu stał się unikatowym kolekcjonerskim artefaktem, łączącym świat nowoczesnej stolarki z emocjami towarzyszącymi futbolowi na najwyższym poziomie.

Los każdego z trzech okien potoczył się inaczej. Jeden z egzemplarzy pozostanie w siedzibie DRUTEX jako symbol wyjątkowej współpracy z FC Bayern i pamiątka projektu, który połączył świat sportu, biznesu oraz innowacyjnych technologii. Drugie okno odebrała firma OKTOMAR – zwycięzca rywalizacji wśród Partnerów Handlowych. To właśnie ono już wkrótce rozpocznie swoją kolejną historię, trafiając na aukcję charytatywną. Trzeci egzemplarz został przekazany zwycięzcy konkursu skierowanego do klientów indywidualnych. Szczegóły tego wyjątkowego przekazania przedstawimy już niebawem.

Decyzja o przekazaniu nagrody na cel charytatywny sprawia, że kolekcjonerskie okno zyskuje jeszcze większą wartość. Z przedmiotu będącego symbolem zwycięstwa stanie się narzędziem realnej pomocy, angażując kolejne osoby do wspólnego działania.

DRUTEX od lat angażuje się w inicjatywy społeczne i charytatywne, konsekwentnie wspierając działania, które mają realny wpływ na lokalne społeczności i potrzebujących. Aukcja kolekcjonerskiego okna FC Bayern będzie kolejnym przykładem tego, że sport, biznes i odpowiedzialność społeczna mogą wspólnie tworzyć projekty o wyjątkowym znaczeniu.

Więcej informacji dotyczących aukcji oraz możliwości udziału w licytacji zostanie opublikowanych już wkrótce.

Zobacz także

DRUTEX partnerem transmisji meczu FC Bayern – RB Leipzig
DRUTEX partnerem transmisji meczu FC Bayern – RB Leipzig
Już 15 sierpnia 2026 roku FC Bayern zmierzy się z RB Leipzig. Mecz będzie transmitowany na żywo w Kanale Sportowym, a partnerem transmisji jest DRUTEX.  
Więcej
Przypominamy: konkurs „Bez hamulców” dla Partnerów Handlowych DRUTEX trwa!
Przypominamy: konkurs „Bez hamulców” dla Partnerów Handlowych DRUTEX trwa!
Partnerzy Handlowi DRUTEX wciąż mają szansę wziąć udział w konkursie „Bez hamulców” i powalczyć o niezwykle bogaty, ekskluzywny pakiet VIP. Na zwycięzców czeka wyjątkowe połączenie sportowych emocji, prestiżu oraz komfortu na najwyższym poziomie.
Więcej
DRUTEX nagradza mistrzów sprzedaży
DRUTEX nagradza mistrzów sprzedaży
Nagrodziliśmy kolejnych laureatów konkursów skierowanych do Partnerów Handlowych. Ośmiu zwycięzców DRUTEX League otrzymało nowe ŠKODY Octavia, natomiast najlepszy uczestnik DRUTEX Royal League odebrał Mercedesa-Benz GLC.
Więcej