17 / 10 / 2018

Drutex na targach SAIE we Włoszech

17 października br. rozpoczęła się w Bolonii kolejna edycja Międzynarodowych Targów Budowlanych „SAIE”. To największa tegoroczna impreza wystawiennicza branży budowlanej we Włoszech. Po raz kolejny swoje produkty na tej prestiżowej wystawie prezentuje firma Drutex.

Odwiedzający stoisko Drutex będą mogli obejrzeć nie tylko sprawdzone i popularne od lat na rynku włoskim rozwiązania, jak systemy Iglo Light czy Iglo Energy, ale również nasze najnowsze technologie, w tym okna wykonane w technologii V-Perfect. To nowość w ofercie Drutex i produkt, który z pewnością będzie odpowiadał Klientom z Włoch jako że wyróżnia się cienkim, estetycznym zgrzewem znajdującym się w narożach okiennych, dzięki czemu okna wyglądają idealnie. To świetna inwestycja w design i eleganckie wzornictwo. Ten nowoczesny system umożliwia trwałe i precyzyjne połączenie profili za pomocą technologii zgrzewania kształtowego. Na stoisku firmowym Drutex nie mogło zabraknąć również stolarki okienno-drzwiowej wyposażonej w tzw. rozwiązania inteligentne pozwalające na otwieranie, uchylanie i zamykanie okien, drzwi i rolet za pomocą pilota, tabletu lub smartfona. Na ponad 150-metrowym stoisku bytowskiej firmy na zainteresowanych czekają także duże systemy tarasowe, jak choćby Iglo-HS oraz okienno-drzwiowe z PVC, aluminiumi drewna. 

Targi SAIE to już stały punkt na mapie naszych zagranicznych eventów wystawienniczych. Pozycja firmy na włoskim rynku, a także dynamiczny rozwój naszej sieci sprzedaży jest doskonałym dowodem na to, że produkty Drutex dedykowane na rynek włoskim cieszą się ogromną popularnością. Udział w tych targach jest więc okazją nie tylko do zaprezentowania Klientom bogatej oferty produktów Drutex, ale jednocześnie do nawiązywania kolejnych kontaktów biznesowych. Z każdym dniem zyskujemy zaufanie i uznanie nowych partnerów, co wynika przede wszystkim z wysokiej jakości produktów, sprawności działania
i niezawodności, co z kolei zachęca nas do jeszcze dynamiczniejszego rozwoju i inwestycji we Włoszech
– mówi Adam Leik, dyrektor marketingu Drutex.

Eksport w firmie Drutex stanowi już ponad 73% całkowitej wielkości sprzedaży. Poza Europą firma oferuje swoje produkty także w Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Australii czy na Bliskim Wschodzie. Dotychczas Drutex zrealizował wiele prestiżowych inwestycji na całym świecie, jak choćby wyposażyła w okna nowojorskie hotele Hilton, Hyatt, Holiday Inn czy Mariott, a także fabrykę klocków i kopalnię złota w Meksyku. We Włoszech firma od lat wyposaża w swoją stolarkę zarówno budownictwo indywidualne, obiekty komercyjne, instytucjonalne czy sportowe. Obecność na międzynarodowych imprezach wystawienniczych jest wpisana w strategię rozwoju firmy i dodatkowo stymuluje dynamiczny rozwój firmy i zdobywanie udziałów w światowym rynku stolarki. W tym roku Drutex zaprezentuje się jeszcze w Paryżu, a w 2019 będzie obecny na targach m. in. w Polsce, Niemczech, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech oraz Austrii

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Drutex na naszym stoisku firmowym A103 znajdującym się w hali 25.

Zobacz także

DRUTEX przedstawia nowy system tarasowy IGLO EDGE SLIDE
DRUTEX przedstawia nowy system tarasowy IGLO EDGE SLIDE
DRUTEX zaprezentował nowy system tarasowy – IGLO EDGE SLIDE
Więcej
DRUTEX z kolejnym w kolekcji Diamentem Forbesa
DRUTEX z kolejnym w kolekcji Diamentem Forbesa
Miesięcznik Forbes przygotował zestawienie najszybciej rozwijających się polskich przedsiębiorstw. Jednym z nich jest DRUTEX SA. 
Więcej
Golden Boy Trophy. DRUTEX wspiera najmłodszych adeptów żużla
Golden Boy Trophy. DRUTEX wspiera najmłodszych adeptów żużla
Mieszko Mudło wygrał Golden Boy Trophy i zdobył trofeum im. Zenona Plecha. 
Więcej