05 / 03 / 2019

Drutex na prestiżowej wystawie w Mediolanie

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Made Expo odbędą się w dniach 13-16 marca w Mediolanie. To jedna z najważniejszych imprez wystawienniczych w Europie, której ostatnią edycję odwiedziło ponad 200 tysięcy zwiedzających. Wśród ok. 1500 tegorocznych wystawców z całego świata po raz kolejny zaprezentuje się także Drutex.

Wiodący producent okien, drzwi i rolet w Europie, firma Drutex, od kilku lat intensywnie rozwija sieć sprzedaży we Włoszech, co w połączeniu z inwestycjami w rozpoznawalność marki buduje jej wysoką pozycję na tamtejszym rynku. Dzięki oferowaniu nowoczesnych, „szytych na miarę” produktów najwyższej jakości, a także dzięki wyjątkowej sprawności działania, z każdym rokiem zyskuje uznanie coraz większej liczby włoskich klientów. Udział w mediolańskiej wystawie będzie więc kolejną okazją do zaprezentowania jej osiągnięć, potencjału, ale również do spotkań z obecnymi i przyszłymi partnerami handlowymi.

- Rynek włoski stanowi dla Drutex bardzo ważny element międzynarodowej działalności,  należąc już dziś do największych rynków eksportowych firmy. Dlatego targi Made Expo zajmują stałe miejsce w kalendarzu naszych eventów wystawienniczych. Od lat kreujemy modę na elegancką, nowoczesną, pełną nieograniczonych możliwości aranżacyjnych stolarkę okienno-drzwiową, wpisując się w oczekiwania włoskich klientów, projektantów
i architektów. Mediolan, który jest postrzegany jako światowa stolica mody i wzornictwa przemysłowego, jest wiec także pod tym względem idealnym miejscem do zaprezentowania naszego portfolio
– powiedział Adam Leik, dyrektor ds. marketingu Drutex S.A.

Drutex na swoim 200-metrowym stoisku zaprezentuje szeroką gamę nowoczesnych produktów i innowacyjnych rozwiązań ze swojej oferty dedykowanej na rynek włoski. Poza popularnym na Półwyspie Apenińskim oknem Iglo Light, wyróżniającym się nowoczesnym designem i gwarantującym dużą ilość światła dziennego w pomieszczeniu, również pojawią się energooszczędne systemy okienne Iglo Energy, narożne drzwi ponoszono-przesuwne Iglo
-HS, a ponadto systemy okienno-drzwiowe z drewna, aluminium oraz własne systemy rolet. Na pewno ogromnym zainteresowaniem będą cieszyć się produkty wykonane w technologii V-Perfect, pozwalającej na idealne, o wyjątkowej estetyce, precyzyjne łączenie profili. Daje to większe możliwości kształtowania konstrukcji okienno-drzwiowych wyróżniających się eleganckim designem, co w przypadku Klientów z Włoch, szczególnie ceniących styl
i elegancję, ma ogromne znaczenie. Ponadto firma zaprezentuje także w swoich produktach zyskujące na popularności inteligentne systemy zarządzania i kontrolą dostępu.

Drutex rokrocznie osiąga we Włoszech dwucyfrowy wzrost sprzedaży. Firma już dziś zapowiada kolejne inwestycje w budowanie wizerunku marki poprzez szeroko zakrojone działania reklamowe we włoskich mediach, dzięki którym ta dynamika z pewnością jeszcze znacznie przyspieszy. 

Wystawa Made Expo 2019 rozpoczyna się w środę 13 marca i potrwa do soboty 16 marca. Drutex zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska do hali nr 4, nr stoiska D01 E10.

Zobacz także

DRUTEX z Gwiazdą Buildera
DRUTEX z Gwiazdą Buildera
DRUTEX S.A. po raz kolejny został Gwiazdą Rankingu Buildera w kategorii producentów materiałów budowlanych 
Więcej
DRUTEX i 100 nowych modeli drzwi
DRUTEX i 100 nowych modeli drzwi
Drutex rozszerzył ofertę o 100 nowych modeli drzwi aluminiowych zewnętrznych
Więcej
DRUTEX ze światową premierą
DRUTEX ze światową premierą
DRUTEX jako jeden z pierwszych na świecie producentów zaprezentował system tarasowy IGLO-HS z ukrytym w ramie silnikiem firmy SIEGENIA Drive axxent LS.
Więcej