05 / 03 / 2019

Drutex na prestiżowej wystawie w Mediolanie

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Made Expo odbędą się w dniach 13-16 marca w Mediolanie. To jedna z najważniejszych imprez wystawienniczych w Europie, której ostatnią edycję odwiedziło ponad 200 tysięcy zwiedzających. Wśród ok. 1500 tegorocznych wystawców z całego świata po raz kolejny zaprezentuje się także Drutex.

Wiodący producent okien, drzwi i rolet w Europie, firma Drutex, od kilku lat intensywnie rozwija sieć sprzedaży we Włoszech, co w połączeniu z inwestycjami w rozpoznawalność marki buduje jej wysoką pozycję na tamtejszym rynku. Dzięki oferowaniu nowoczesnych, „szytych na miarę” produktów najwyższej jakości, a także dzięki wyjątkowej sprawności działania, z każdym rokiem zyskuje uznanie coraz większej liczby włoskich klientów. Udział w mediolańskiej wystawie będzie więc kolejną okazją do zaprezentowania jej osiągnięć, potencjału, ale również do spotkań z obecnymi i przyszłymi partnerami handlowymi.

- Rynek włoski stanowi dla Drutex bardzo ważny element międzynarodowej działalności,  należąc już dziś do największych rynków eksportowych firmy. Dlatego targi Made Expo zajmują stałe miejsce w kalendarzu naszych eventów wystawienniczych. Od lat kreujemy modę na elegancką, nowoczesną, pełną nieograniczonych możliwości aranżacyjnych stolarkę okienno-drzwiową, wpisując się w oczekiwania włoskich klientów, projektantów
i architektów. Mediolan, który jest postrzegany jako światowa stolica mody i wzornictwa przemysłowego, jest wiec także pod tym względem idealnym miejscem do zaprezentowania naszego portfolio
– powiedział Adam Leik, dyrektor ds. marketingu Drutex S.A.

Drutex na swoim 200-metrowym stoisku zaprezentuje szeroką gamę nowoczesnych produktów i innowacyjnych rozwiązań ze swojej oferty dedykowanej na rynek włoski. Poza popularnym na Półwyspie Apenińskim oknem Iglo Light, wyróżniającym się nowoczesnym designem i gwarantującym dużą ilość światła dziennego w pomieszczeniu, również pojawią się energooszczędne systemy okienne Iglo Energy, narożne drzwi ponoszono-przesuwne Iglo
-HS, a ponadto systemy okienno-drzwiowe z drewna, aluminium oraz własne systemy rolet. Na pewno ogromnym zainteresowaniem będą cieszyć się produkty wykonane w technologii V-Perfect, pozwalającej na idealne, o wyjątkowej estetyce, precyzyjne łączenie profili. Daje to większe możliwości kształtowania konstrukcji okienno-drzwiowych wyróżniających się eleganckim designem, co w przypadku Klientów z Włoch, szczególnie ceniących styl
i elegancję, ma ogromne znaczenie. Ponadto firma zaprezentuje także w swoich produktach zyskujące na popularności inteligentne systemy zarządzania i kontrolą dostępu.

Drutex rokrocznie osiąga we Włoszech dwucyfrowy wzrost sprzedaży. Firma już dziś zapowiada kolejne inwestycje w budowanie wizerunku marki poprzez szeroko zakrojone działania reklamowe we włoskich mediach, dzięki którym ta dynamika z pewnością jeszcze znacznie przyspieszy. 

Wystawa Made Expo 2019 rozpoczyna się w środę 13 marca i potrwa do soboty 16 marca. Drutex zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska do hali nr 4, nr stoiska D01 E10.

Zobacz także

DRUTEX przedstawia nowy system tarasowy IGLO EDGE SLIDE
DRUTEX przedstawia nowy system tarasowy IGLO EDGE SLIDE
DRUTEX zaprezentował nowy system tarasowy – IGLO EDGE SLIDE
Więcej
DRUTEX z kolejnym w kolekcji Diamentem Forbesa
DRUTEX z kolejnym w kolekcji Diamentem Forbesa
Miesięcznik Forbes przygotował zestawienie najszybciej rozwijających się polskich przedsiębiorstw. Jednym z nich jest DRUTEX SA. 
Więcej
Golden Boy Trophy. DRUTEX wspiera najmłodszych adeptów żużla
Golden Boy Trophy. DRUTEX wspiera najmłodszych adeptów żużla
Mieszko Mudło wygrał Golden Boy Trophy i zdobył trofeum im. Zenona Plecha. 
Więcej