Drutex z nagrodą Złoty Akant

2019/02/19

Drutex otrzymał prestiżową nagrodę Acanthus Aureus za najlepsze stoisko na targach Budma, które odbywały się w Poznaniu w dniach 12-15 lutego br. Przyznawana jest ona przez kapitułę, w skład której wchodzą wybitni eksperci z zakresu designu, marketingu i wystawiennictwa targowego.

Tegoroczne, ponad 300-metrowe stoisko Drutex, było połączeniem klasycznej elegancji, nowoczesnych multimediów z przyjazną przestrzenią służąca do ekspozycji produktów i doskonale wkomponowaną w całość strefą do spotkań i rozmów bilateralnych. Imponująca konstrukcja zdecydowanie dominowała na poznańskiej wystawie, będąc doskonałym zaproszeniem do jego odwiedzenia i zapoznania się z ofertą firmy. Monumentalne podwieszenie zamontowane nad całą powierzchnią stoiska, imponujących rozmiarów ekran ledowy, eleganckie ekspozytory z produktami Drutex, a także dominująca aksamitna czerń i biel już na wstępie komunikowały siłę marki.  Użyte kolory w połączeniu z elementami roślinnymi i rozproszonym światłem budowały atmosferę luksusu, elegancji i prestiżu.

- Prezentowana architektura stoisk Drutex jest kontynuacją zapoczątkowanego ponad dwa lata temu rebrandingu marki. Wdrożenie nowej identyfikacji wizualnej firmy stanowiło wówczas element szerszej strategii mającej na celu wzmocnienie globalnego wizerunku przedsiębiorstwa. Cieszymy się z przyznanego wyróżnienia, gdyż jest ono dowodem na to, że podjęte decyzje były słuszne, a wprowadzone zmiany w pełni odzwierciedlają charakter naszej firmy oparty na nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązaniach, wysokiej jakości i elegancji – powiedział Adam Leik, dyrektor ds. marketingu Drutex S.A.

Acanthus Aureus, czyli Złoty Akant, jest przyznawany na Międzynarodowych targach Poznańskich od 2003 roku. Genezą nazwy jest połączenie dwóch słów: Acanthus kojarzący się z klasycznymi wzorcami w architekturze oraz Aureus oznaczające najwyższe laury niemal w każdej dziedzinie życia. Celem przyznawanej nagrody jest wyróżnienie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, sprzyjających bezpośredniej komunikacji z klientem i jednocześnie podkreślających pozytywny wizerunek firmy. 

Na poznańskiej wystawie Drutex, wiodący producent okien, drzwi i rolet w Europie - prezentował systemy okienno-drzwiowe z PVC, drewna i aluminium, a także własne systemy rolet nakładanych z PVC oraz rolety aluminiowe. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się również inteligentne systemy zarządzania i kontroli dostępu.

Wprost z poznańskich targów Drutex udał się do Wiednia na targi Bauen&Energie oraz do Brukseli na wystawę Batibouw. Ponadto w tym roku firma zaprezentuje się także m. in. w Holandii, Włoszech i Francji.

Próba wrogiego przejęcia firmy DRUTEX
Oświadczenie

Zobacz także

DRUTEX na targach w Las Vegas
Na przełomie stycznia i lutego DRUTEX zaprezentuje swoją ofertę na targach NAHB International Builders Show w Las Vegas. Stany Zjednoczone to dla firmy bardzo ważny rynek.
DRUTEX partnerem najważniejszych sportowych podsumowań roku
DRUTEX został partnerem dwóch ważnych sportowych podsumowań mijającego roku - Gali Mistrzów Sportu, czyli finału 88. Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Polski 2022 Roku oraz Gali Tygodnika "Piłka Nożna"
DRUTEX kibicuje najlepszym
Zostaliśmy jednym z partnerów transmisji z Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które 20 listopada rozpoczęły się w Katarze.