19 / 02 / 2019

Drutex z nagrodą Złoty Akant

Drutex otrzymał prestiżową nagrodę Acanthus Aureus za najlepsze stoisko na targach Budma, które odbywały się w Poznaniu w dniach 12-15 lutego br. Przyznawana jest ona przez kapitułę, w skład której wchodzą wybitni eksperci z zakresu designu, marketingu i wystawiennictwa targowego.

Tegoroczne, ponad 300-metrowe stoisko Drutex, było połączeniem klasycznej elegancji, nowoczesnych multimediów z przyjazną przestrzenią służąca do ekspozycji produktów i doskonale wkomponowaną w całość strefą do spotkań i rozmów bilateralnych. Imponująca konstrukcja zdecydowanie dominowała na poznańskiej wystawie, będąc doskonałym zaproszeniem do jego odwiedzenia i zapoznania się z ofertą firmy. Monumentalne podwieszenie zamontowane nad całą powierzchnią stoiska, imponujących rozmiarów ekran ledowy, eleganckie ekspozytory z produktami Drutex, a także dominująca aksamitna czerń i biel już na wstępie komunikowały siłę marki.  Użyte kolory w połączeniu z elementami roślinnymi i rozproszonym światłem budowały atmosferę luksusu, elegancji i prestiżu.

- Prezentowana architektura stoisk Drutex jest kontynuacją zapoczątkowanego ponad dwa lata temu rebrandingu marki. Wdrożenie nowej identyfikacji wizualnej firmy stanowiło wówczas element szerszej strategii mającej na celu wzmocnienie globalnego wizerunku przedsiębiorstwa. Cieszymy się z przyznanego wyróżnienia, gdyż jest ono dowodem na to, że podjęte decyzje były słuszne, a wprowadzone zmiany w pełni odzwierciedlają charakter naszej firmy oparty na nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązaniach, wysokiej jakości i elegancji – powiedział Adam Leik, dyrektor ds. marketingu Drutex S.A.

Acanthus Aureus, czyli Złoty Akant, jest przyznawany na Międzynarodowych targach Poznańskich od 2003 roku. Genezą nazwy jest połączenie dwóch słów: Acanthus kojarzący się z klasycznymi wzorcami w architekturze oraz Aureus oznaczające najwyższe laury niemal w każdej dziedzinie życia. Celem przyznawanej nagrody jest wyróżnienie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, sprzyjających bezpośredniej komunikacji z klientem i jednocześnie podkreślających pozytywny wizerunek firmy. 

Na poznańskiej wystawie Drutex, wiodący producent okien, drzwi i rolet w Europie - prezentował systemy okienno-drzwiowe z PVC, drewna i aluminium, a także własne systemy rolet nakładanych z PVC oraz rolety aluminiowe. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się również inteligentne systemy zarządzania i kontroli dostępu.

Wprost z poznańskich targów Drutex udał się do Wiednia na targi Bauen&Energie oraz do Brukseli na wystawę Batibouw. Ponadto w tym roku firma zaprezentuje się także m. in. w Holandii, Włoszech i Francji.

Zobacz także

DRUTEX w Hiszpanii zaprezentował IGLO EDGE
DRUTEX w Hiszpanii zaprezentował IGLO EDGE
DRUTEX podczas targów Construmat w Barcelonie, po raz pierwszy na rynku hiszpańskim, zaprezentował okno nowej generacji - IGLO EDGE.
Więcej
DRUTEX w Rzymie ze światową premierą IGLO EDGE
DRUTEX w Rzymie ze światową premierą IGLO EDGE
DRUTEX podczas targów EDILEXPO Roma 2024 zaprezentował światu nową generację okien IGLO EDGE. 
Więcej
DRUTEX przedstawia okno nowej generacji IGLO EDGE
DRUTEX przedstawia okno nowej generacji IGLO EDGE
Okno IGLO EDGE otwiera nowy rozdział w aranżacji budynków.
Więcej